О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 24 июля 2009 года N 214/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2009 года за N 3139. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, подпунктом 2) пункта 1 статьи 44, подпунктом 1) пункта 1 статьи 50, подпунктом 1) пункта 1 статьи 52 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, областной маслихат РЕШИЛ:
внести в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3128, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 декабря 2008 года N 145, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2008 года N 145) с внесенными изменениями и дополнениями решением областного маслихата (XV сессия, IV созыв) от 22 апреля 2009 года N 191/15 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3136, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 апреля 2009 года N 50, в газете "Звезда Прииртышья" от 5 мая 2009 года N 50) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 68225885 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15045726 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 341636 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 808 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 52837715 тысяч тенге;
2) затраты – 67876068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -426164 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 426000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 852164 тысячи тенге;

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 214/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 шілдеде N 3139 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1)- тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына , 44-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына , 50-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына , 52-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
облыстық мәслихаттың (IV сайланған XV сессиясы) 2009 жылғы 22 сәуірдегі " Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 191/15 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3136 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 сәуірдегі "Сарыарқа самалы" N 50 газетінде, 2009 жылғы 5 мамырдағы "Звезда Прииртышья" N 50 газетінде жарияланған) енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3128 болып тіркелген, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" N 145 газетінде, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" N 145 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1- қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –68225885 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15045726 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 341636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 808 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 52837715 мың теңге;
2) шығындар – 67876068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -426164 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 426000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 852164 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 227410 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 227410 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 548571 тысяча тенге;
6) использование профицита бюджета – -548571 тысяча тенге. ";
абзац второй пункта 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
" по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу и Павлодару - 100 процентов, городу Экибастузу – 63,6 процента; ";
в пункте 8 указанного решения:
цифры "77800" заменить цифрами "66800";
в пункте 9 указанного решения:
цифры "80800" заменить цифрами "50800";
цифры "56322" заменить цифрами "66922";
цифры "12178" заменить цифрами "14178";
цифры и слова "40000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству города Павлодара" заменить цифрами и словами "54600 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству города Павлодара";
дополнить абзацами следующего содержания:
" 1120000 тысяч тенге – на компенсацию потерь бюджетам городов в связи с изменением законодательства, в том числе:
города Павлодара –1000000 тысяч тенге;
города Аксу –120000 тысяч тенге. ";
в пункте 10 указанного решения:
цифры "634202" заменить цифрами "644560";

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 227410 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 227410 мың теңге;
5) бюджет профициті – 548571 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -548571 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы екінші абзац мына редакцияда жазылсын:
" жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу және Павлодар қалаларына – 100 пайыз, Екібастұз қаласына – 63,6 пайыз; ";
көрсетілген шешімнің 8-тармағындағы:
"77800" деген сандар "66800" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы:
"80800" деген сандар "50800" деген сандармен ауыстырылсын;
"56322" деген сандар "66922" деген сандармен ауыстырылсын;
"12178" деген сандар "14178" деген сандармен ауыстырылсын;
" Павлодар қаласын көркейту бойынша іс-шараларды өткізуге – 40000 мы ң те ң ге" деген сандар мен с ө здер " Павлодар қаласын көркейту бойынша іс-шараларды өткізуге – 54600 мы ң те ң ге" деген сандармен ж ә не с ө здермен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
" заңнаманың өзгеруіне байланысты қалалар бюджеттеріне ысырапты өтеуге – 1120000 мың тенге, соның ішінде :
Павлодар қ аласы – 1000000 мы ң те ң ге;
А қ су қ аласы – 120000 мы ң те ң ге";
көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:
"634202" деген сандар "644560" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "262175" заменить цифрами "261713";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                            А. Терентьев
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XVI сессия, IV созыв) от 24 июля 2009 года N 214/16
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11
Областной бюджет на 2009 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс             Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"262175" деген сандар "261713" деген сандармен ауыстырылсын;
к ө рсетілген шешімні ң 1, 2 - қ осымшалары осы шешімні ң 1, 2- қ осымшаларына с ә йкес жа ң а редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Терентьев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XVI сессиясы) 2009 жылғы
24 шілдедегі N 214/16 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы
18 желтоқсандағы N 146/11 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстер мен толықтырулармен)
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы              Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

717 963
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 009 748
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
301 551
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
239 056
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
106 518
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
144 066
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 166 301
253
Управление здравоохранения области
107 283
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
107 283
261
Управление образования области
2 059 018
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 993 452
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
65 566
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
590 980
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
26 458
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
26 458
253
Управление здравоохранения области
18 644
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 945
060
Подготовка и переподготовка кадров
4 699
261
Управление образования области
545 878
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
96 659
060
Подготовка и переподготовка кадров
449 219
09
Прочие услуги в области образования
6 395 547
261
Управление образования области
2 280 813
001
Обеспечение деятельности Управления образования
48 627
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24 420
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
37 072
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
184 003
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
274 695
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

717 963
006
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 009 748
018
Жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
301 551
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне бiлiм беру саласында мемлекеттiк жүйенiң жаңа технологияларын енгiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
239 056
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
106 518
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
144 066
04
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
2 166 301
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
107 283
043
Техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
107 283
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 059 018
024
Техникалық және кәсiби бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 993 452
025
Орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
65 566
05
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру
590 980
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi iстер органы
26 458
007
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
26 458
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
18 644
003
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
13 945
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
4 699
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
545 878
010
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
96 659
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
449 219
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 395 547
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 280 813
001
Бiлiм беру басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
48 627
004
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелерiнде бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
24 420
005
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
37 072
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс iс-шараларды және конкурстар өткiзу
184 003
008
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
274 695
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

946 446
001
Обеспечение деятельности Управления здравоохранения
76 462
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
736 100
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
46 133
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
59 450
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 264
018
Обеспечение деятельности  информационно-аналитических центров
8 744
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
14 293
271
Управление строительства области
4 661 923
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 661 923
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 330 686
01
Социальное обеспечение
1 307 352
256
Управление координации занятости и социальных программ области
790 148
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
790 148
261
Управление образования области
517 204
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
517 204
02
Социальная помощь
629 494
256
Управление координации занятости и социальных программ области
629 494
003
Социальная поддержка инвалидов
121 564
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
145 167
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
362 763
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
393 840
256
Управление координации занятости и социальных программ области
393 840
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
52 813
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
47 433
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 823
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях

946 446
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
76 462
002
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
736 100
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ iндетiнiң алдын алу және қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
46 133
013
Патологоанатомиялық ашып көрудi жүргiзу
59 450
016
Азаматтарды елдi мекеннiң шегiнен тыс емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 264
018
Ақпараттық талдамалы орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету
8 744
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
14 293
271
Облыс құрылыс басқармасы
4 661 923
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта құру
4 661 923
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 330 686
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 307 352
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
790 148
002
Жалпы үлгiдегi мүгедектер мен қарттарды әлеуметтiк қамтамасыз ету
790 148
261
Облыс білім беру басқармасы
517 204
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
517 204
02
Әлеуметтiк көмек
629 494
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
629 494
003
Мүгедектерге әлеуметтiк қолдау көрсету
121 564
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне ең төменгi күнкөрiстiң мөлшерi өскенiне байланысты мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмегiн және 18 жасқа дейiнгi балаларға айсайынғы мемлекеттiк жәрдемақыға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
145 167
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
362 763
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
393 840
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
393 840
001
Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
52 813
005
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
47 433
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 823
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтердi өтеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медицина- әлеуметтік мекемелелеріндегі тамақтану нормаларын ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер

009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство насленных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
02
Спорт
271
Управление строительства области
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
271
Управление строительства области
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыс энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
02
Спорт
271
Облыс құрылыс басқармасы
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне  спорт объектiлерiн дамытуға бөлiнетiн нысаналы даму трансферттерi
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Жылу-энергетикалық жүйенi дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы даму трансферттерi
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
271
Облыс құрылыс басқармасы
029
Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
12
Көлiк және коммуникациялар
01
Автомобиль көлiгi
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлiк инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлiк инфрақұрылымын дамыту
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендердің көшелерін салу және қайта құру
13
Басқалар
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау