О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 93/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 5 августа 2009 года за N 12-1-142. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 216)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14.04.2010 N 216).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/ 11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год" (11-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-129, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 5 от 13 января 2009 года и "Версия" N 1 от 19 января 2009 года, с внесенными изменениями и дополнениями решением Павлодарского городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 56/14 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-137, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 52 от 7 мая 2009 года и "Версия" N 19 от 25 мая 2009 года), следующие изменения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "28 008 556 000 (двадцать восемь миллиардов восемь миллионов пятьсот пятьдесят шесть тысяч)" заменить цифрами "27 968 364 000 (двадцать семь миллиардов девятьсот шестьдесят восемь миллионов триста шестьдесят четыре тысячи)";
цифры "17 400 503 000 (семнадцать миллиардов четыреста миллионов пятьсот три тысячи)" заменить цифрами "17 414 430 000 (семнадцать миллиардов четыреста четырнадцать миллионов четыреста тридцать тысяч)";
цифры "76 955 000 (семьдесят шесть миллионов девятьсот пятьдесят пять тысяч)" заменить цифрами "79 468 000 (семьдесят девять миллионов четыреста шестьдесят восемь тысяч)";
цифры "3 552 164 000 (три миллиарда пятьсот пятьдесят два миллиона сто шестьдесят четыре тысячи)" заменить цифрами "2 535 724 000 (два миллиарда пятьсот тридцать пять миллионов семьсот двадцать четыре тысячи)";

Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 244/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 93/16 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 тамызда N 12-1-142 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 216 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 216 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 244/11 шешіміне (4-сайланған 11-кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 5 "Сарыарқа Самалы" және 2009 жылғы 7 мамырдағы N 52 және 2009 жылғы 19 қаңтардағы N 1 "Версия", Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі "Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 244/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 56/14 шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-137 болып тіркелген, 2009 жылғы 7 мамырдағы N 52 "Сарыарқа самалы", 2009 жылғы 25 мамырдағы N 19 "Версия" газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасындағы
"28 008 556 000 (жиырма сегіз миллиард сегіз миллион бес жүз елу алты мың)" деген цифрлар "27 968 364 000 (жиырма жеті миллиард тоғыз жүз алпыс сегіз миллион үш жүз алпыс төрт мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"17 400 503 000 (он жеті миллиард төрт жүз миллион бес жүз үш мың)" деген цифрлар "17 414 430 000 (он жеті миллиард төрт жүз он төрт миллион төрт жүз отыз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"76 955 000 (жетпіс алты миллион тоғыз жүз елу бес мың)" деген цифрлар "79 468 000 (жетпіс тоғыз миллион төрт жүз алпыс сегіз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"3 552 164 000 (үш миллиард бес жүз елу екі миллион жүз алпыс төрт мың)" деген цифрлар "2 535 724 000 (екі миллиард бес жүз отыз бес миллион жеті жүз жиырма төрт мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";

цифры "6 978 934 000 (шесть миллиардов девятьсот семьдесят восемь миллионов девятьсот тридцать четыре тысячи)" заменить цифрами "7 938 742 000 (семь миллиардов девятьсот тридцать восемь миллионов семьсот сорок две тысячи)";
цифры "3 233 956 000 (три миллиарда двести тридцать три  миллиона девятьсот пятьдесят шесть тысяч)" заменить цифрами "3 188 900 000 (три миллиарда сто восемьдесят восемь миллионов девятьсот тысяч)";
цифры "182 900 000 (сто восемьдесят два миллиона девятьсот тысяч)" заменить цифрами "135 800 000 (сто тридцать пять миллионов восемьсот тысяч)";
цифры "3 051 056 000 (три миллиарда пятьдесят один миллион пятьдесят шесть тысяч)" заменить цифрами "3 053 100 000 (три миллиарда пятьдесят три миллиона сто тысяч)";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "27 738 559 000 (двадцать семь миллиардов семьсот тридцать восемь миллионов пятьсот пятьдесят девять тысяч)" заменить цифрами "27 698 367 000 (двадцать семь миллиардов шестьсот девяносто восемь миллионов триста шестьдесят семь тысяч)";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "49 030 000 (сорок девять миллионов тридцать тысяч)" заменить цифрами "54 496 000 (пятьдесят четыре миллиона четыреста девяносто шесть тысяч)";
цифры "1 614 000 (один миллион шестьсот четырнадцать тысяч)" заменить цифрами "2 257 000 (два миллиона двести пятьдесят семь тысяч)";
цифры "9 135 000 (девять миллионов сто тридцать пять тысяч)" заменить цифрами "12 958 000 (двенадцать миллионов девятьсот пятьдесят восемь тысяч)";
цифры "38 281 000 (тридцать восемь миллионов двести восемьдесят одна тысяча)" заменить цифрами "39 281 000 (тридцать девять миллионов двести восемьдесят одна тысяча)".
Приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению".

"6 978 934 000 (алты миллиард тоғыз жүз жетпіс сегіз миллион тоғыз жүз отыз төрт мың)" деген цифрлар "7 938 742 000 (жеті миллиард тоғыз жүз отыз сегіз миллион жеті қырық екі мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"3 233 956 000 (үш миллиард екі жүз отыз үш миллион тоғыз жүз елу алты мың)" деген цифрлар мен сөздер "3 188 900 000 (үш миллиард жүз сексен сегіз  миллион тоғыз жүз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"182 900 000 (жүз сексен екі миллион тоғыз жүз мың)" деген цифрлар "135 800 000 (жүз отыз бес миллион сегіз жүз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"3 051 056 000 (үш миллиард елу бір миллион елу алты мың)" деген цифрлар мен сөздер "3 053 100 000 (үш миллиард елу үш миллион жүз мың)" деген цифрлармен және сөздермен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасындағы "27 738 559 000 (жиырма жеті миллиард жеті жүз отыз сегіз миллион бес жүз елу тоғыз мың)" деген цифрлар "27 698 367 000 (жиырма жеті миллиард алты жүз тоқсан сегіз миллион үш жүз алпыс жеті мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"49 030 000 (қырық тоғыз миллион отыз мың)" деген цифрлар "54 496 000 (елу төрт миллион төрт жүз тоқсан алты мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"1 614 000 (бір миллион алты жүз он төрт мың)" деген цифрлар "2 257 000 (екі миллион екі жүз елу жеті мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"9 135 000 (тоғыз миллион жүз отыз бес мың)" деген цифрлар "12 958 000 (он екі миллион тоғыз жүз елу сегіз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"38 281 000 (отыз сегіз миллион екі жүз сексен бір мың)" деген цифрлар "39 281 000 (отыз тоғыз миллион екі жүз сексен бір мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 1, 8-қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын".