О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 23 декабря 2009 года N 168/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 29 декабря 2009 года N 12-1-148. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2010 – 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 656 115 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 773 932 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 99 088 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 431 362 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 351 733 тысяч тенге;
2) затраты – 28 269 606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 643 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 673 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) профицит бюджета – 383 866 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – -383 866 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 730 080 тысяч тенге;
поступление займов – 327 673 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 541 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 08.02.2010 N 1/22; 15.04.2010 N 32/24; 17.06.2010 N 44/25; 08.09.2010 N 60/26 (вводится в действие с 01.01.2010); 09.11.2010 N 72/27 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2010 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 13 236 964 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2010 год, согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2010 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 1 978 421 тысяч тенге, в том числе:

Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 168/21 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 29 желтоқсанда N 12-1-148 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75–бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған Павлодар қаласының бюджеті тиісті 123 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 28 656 115 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 773 932 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 99 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 431 362 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 5 351 733 мың теңге.
2) шығындар – 28 269 606 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 2 643 мың теңге болып жазылсын, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 2 673 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет профициті – 383 866 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -383 866 мың теңге, соның ішінде:
қарыздарды өтеу – 730 080 мың теңге;
займдардың түсімдері" – 327 673 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 18 541 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.02.08 N 1/22; 2010.04.15 N 32/24; 2010.06.17 N 44/25; 2010.09.08 N 60/26 (01.01.2010 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.09 N 72/27 (01.01.2010 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған  Павлодар қаласының бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 13 236 964 мың теңге сомасында бюджеттік алуларды көздеу ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2010 жылға арналған бюджетін атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2010 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде жұмыспен қамтудың және кадрларды қайта даярлаудың өңірлік стратегиясын іске асыру үшін 1 978 421 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, соның ішінде:

на реализацию проектов – 1 885 421 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики –  93 000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 08.02.2010 N 1/22; с изменениями от 08.09.2010 N 60/26 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящий бюджет в связи с:
изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 217  974 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15.04.2010 N 32/24 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Павлодара на 2010 год в сумме 19 007 тысяч тенге.

жобаларды жүзеге асыру үшін – 1 885 421 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасы бағдарламаларын кеңейту үшін – 93 000 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.02.08 N 1/22; өзгерту енгізілді 2010.09.08 N 60/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
5. 2010 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджетке нысаналы ағымдағы трансферттер көздеу мынаған байланысты ескерілсін:
бюджет саласында еңбекақы төлеу қорының өзгеруімен 217 974 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 32/24(01.01.2010 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
6. 2010 жылға арналған Павлодар қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 19 007 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 08.09.2010 N 60/26 (вводится в действие с 01.01.2010); 09.11.2010 N 72/27 (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, согласно приложениям 5678.
7-1. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2009 год согласно приложению 2 к настоящему решению.

Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.09.08 N 60/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.09 N 72/27 (01.01.2010 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.
7. Кенжекөл селолық округі, Мойылды, Павлодар ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 567,  8 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7-1. Павлодар қаласының бюджетінде 2009 жылғы кредиторлық берешегін өтеу осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес қарастырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15.04.2010 N 32/24 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Сохранить на 2010 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения и культуры, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 32/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласының мамандарына осындай қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары мен тарифтік ставкаларының 2010 жылы 25 пайызға көтерілуі сақталсын.

36118
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
154159
464
Отдел образования района (города областного значения)
1209
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1209
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
53289
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1360
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2911
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3581105
1
Жилищное хозяйство
2019631
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15379
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15379
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2004252
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
514061
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
898261
019
Строительство жилья
591930
2
Коммунальное хозяйство
1005844
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

36118
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
4426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
154159
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1209
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1209
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53289
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1360
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2911
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3581105
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2019631
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15379
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15379
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2004252
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
514061
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
898261
019
Тұрғын үй салу
591930
2
Коммуналдық шаруашылық
1005844
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приложение 6
к решению Павлодарского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года N 168/21
Перечень бюджетных программ на 2010 год
аппарата акима села Мойылды
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата города Павлодара Павлодарской области от 08.02.2010 N 1/22 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
023
Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
Павлодар қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
N 168/21 шешіміне
6 қосымша
2010 жылға арналған Мойылды ауылы әкімі
аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.02.08 N 1/22 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты