О бюджете города Аксу на 2010 - 2012 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 187/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 29 декабря 2009 года N 12-2-122. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 12 августа 2014 года N 265/36
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 12.08.2014 N 265/36.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) N 259/21 от 22 декабря 2009 года "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 4122402 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2572043 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13998 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14724 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1521637 тысяч тенге;
2) затраты – 4053682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17607 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 17805 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 89950 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 89950 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – -38837 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 38837 тысяч тенге:
поступление займов – 17805 тысяч тенге;
погашение займов – 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21230 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Аксу Павлодарской области от 22.12.2010 N 256/31 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2010 год в сумме 27642 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.06.2010 N 226/26; 06.09.2010  N 228/27 (вводится в действие с 01.01.2010); 03.11.2010 N 252/29 (вводится в действие с 01.01.2010); 03.12.2010 N 254/30 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Установить на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов, передаваемых из областного бюджета в следующих размерах:
целевые текущие трансферты – 680597 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 844973 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 23146 тысяч тенге.

2010 - 2012 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 187/21 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда N 12-2-122 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 12 тамыздағы N 265/36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 12.08.2014 N 265/36 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының   6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХХІ сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 4122402 мың теңге:
салық түсімдері - 2572043 мың теңге;
салық емес түсімдер - 13998 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 14724 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 1521637 мың теңге;
2) шығыстар - 4053682 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 17607 мың теңге:
бюджеттік несиелер - 17805 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 89950 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 89950 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы - -38837 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 38837 мың теңге:
қарыздардың түсуі - 17805 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 198 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 21230 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.12.22 N 256/31 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімімен.
2. 2010 жылға арналған ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жергілікті атқарушы органының резервісі 27642 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.06.11 N 226/26; 2010.09.06 N 228/27 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 252/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.03 N 254/30 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.
3. 2010 жылға арналған облыстық бюджеттен табысталатын нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі келесі мөлшерде үлестірілсін:
нысаналы ағымдағы трансферттер - 680597 мың теңге;
дамытуға нысаналы трансферттер - 844973 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 23146 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата города Аксу Павлодарской области от 12.02.2010 N 190/23 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 14.04.2010 N 199/25; 11.06.2010 N 226/26; 06.09.2010 N 228/27 (вводится в действие с 01.01.2010); 03.11.2010 N 252/29 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Сохранить в бюджете города повышение на 25 процентов окладов тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.02.12 N 190/23 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгерту енгізілді 2010.04.14 N 199/25;  2010.06.11 N 226/26; 2010.09.06 N 228/27 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.03 N 252/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.
3-1. Қала бюджетінде ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт саласы мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда тарифтік ставкаларының айлықақыларын 25 пайызға көтеру сақталсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 12.02.2010 N 190/23 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        С. Гейн
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского
маслихата (XХI сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 187/21
Бюджет города Аксу на 2010 год

Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.02.12 N 190/23 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспары мен бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            С. Гейн
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV сайланған XХI сессиясы)
N 187/21 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті

900
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
30988
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
100000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
246769
2
Социальная помощь
219972
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14591
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14591
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204861
002
Программа занятости
61143
005
Государственная адресная социальная помощь
10234
006
Жилищная помощь
44000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
30137
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2013
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
4208
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11530
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9294
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9616
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65 летию Победы в Великой Отечественной войне
943
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входящих в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной Войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной Войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21743
464
Отдел образования района (города областного значения)
520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

900
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
30988
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100000
037
Білім беру объектілерінің құрылысы және қайта құру
100000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
246769
2
Әлеуметтік көмек
219972
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14591
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
14591
451
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204861
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61143
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
10234
006
Тұрғын үй көмегі
44000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
30137
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2013
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларға әлеуметтік бейімделу
4208
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
11530
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9294
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
9616
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
943
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21743
464
Ауданның (облыстық маңыздағы қаланың) білім бөлімі
520
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету