Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2009 года N 760/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 15 декабря 2009 года N 12-3-245. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2013 года N 898/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09.09.2013 N 898/9.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", на основании Указа Президента Республики Казахстан "О Государственной программе жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008 - 2010 годы" от 20 августа 2007 года N 383 и методики расчета арендной платы, взимаемой в государственных арендных домах, утвержденной приказом Министра индустрии торговли Республики Казахстан от 30 сентября 2008 года N 395, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ежемесячную плату за аренду жилища из государственного арендного жилищного фонда, находящегося по адресу: город Экибастуз, улица Бухар—Жырау 286 "А" в размере 45,68 тенге за один квадратный метр общей площади.
2. Исключен постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30.01.2012 N 142/2 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев

Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалануға жалға алу төлемін белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 760/12 қаулысы. Павлодар облысы Екібастуз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 желтоқсанда N 12-3-245 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қыркүйектегі N 898/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 09.09.2013 N 898/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылдың 20 тамызындағы "2008 - 2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының тұрғын-үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасы туралы" N 383 Жарлығы және Қазақстан Республикасы сауда индустриясы Министрінің 2008 жылғы 30 қыркүйектегі N 395 бұйрығымен бекітілген, мемлекеттік жалға берілген үйлерде өндіріліп алынған жалға алу төлемін есептеу әдістемесі негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұхар жырау көшесі, 286 А мекенжайында орналасқан,  мемлекеттік тұрғын үй қорының ай сайын жалға берудің төлемі  белгіленген жалпы көлемде, бір шаршы метрге 45,68 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012.01.30 N 142/2 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.В.Дычкоға жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев