О присвоении наименований улицам в селах Жанатап, Жанабет, Естай, Шокпар, Абжан Муткеновского сельского округа
Решение исполняющей обязанности акима Муткеновского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 17 ноября 2009 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 2 декабря 2009 N 12-4-68
В соответствии со статьями 3537 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Жанатап, Жанабет, Естай, Шокпар, Абжан, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Жанатап, начиная со стороны въезда наименование "Мектеп";
безымянной улице N 2 в селе Жанатап, начиная со стороны въезда наименование "Орталық";
безымянной улице N 3 в селе Жанатап, начиная со стороны въезда наименование "Жағалау".
2. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Жанабет, начиная со стороны въезда наименование "Мектеп";
безымянной улице N 2 в селе Жанабет, начиная со стороны въезда наименование "Орталық";
безымянной улице N 3 в селе Жанабет, начиная со стороны въезда наименование "Ертіс".
3. Присвоить название "Мектеп" безымянной улице в селе Естай.
4. Присвоить название "Шоқпар" безымянной улице в селе Шоқпар.
5. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Абжан, начиная со стороны въезда наименование "Мектеп";
безымянной улице N 2 в селе Абжан, начиная со стороны въезда наименование "Ертіс".
6. Данное решение вводится в действие в течение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Исполняющая обязанности акима
Муткеновского сельского округа             Жекенова Г.

Мүткенов ауылдық округінің Жаңатап, Жаңабет, Естай, Шоқпар, Әбжан ауылдарының көшелеріне ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округ әкімінің міндет атқарушының 2009 жылғы 17 қарашадағы N 7 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 12-4-68 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 14-бабы, 4 тармағына сәйкес және Жаңатап, Жаңабет, Естай, Шоқпар, Әбжан ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Жаңатап ауылындағы атауы жоқ N 1 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Мектеп" атауы берілсін;
Жаңатап ауылындағы атауы жоқ N 2 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Орталық" атауы берілсін;
Жаңатап ауылындағы атауы жоқ N 3 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Жағалау" атауы берілсін.
2. Жаңабет ауылындағы атауы жоқ N 1 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Мектеп" атауы берілсін;
Жаңабет ауылындағы атауы жоқ N 2 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Орталық" атауы берілсін;
Жаңабет ауылындағы атауы жоқ N 3 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Ертіс" атауы берілсін.
3. Естай ауылының атауы жоқ көшесіне "Мектеп" атауы берілсін.
4. Шоқпар ауылының атауы жоқ көшесіне "Шоқпар" атауы берілсін.
5. Әбжан ауылындағы атауы жоқ N 1 кіреберіс жолдан бастап "Мектеп" атауы берілсін;
Әбжан ауылындағы атауы жоқ N 2 көшесіне кіреберіс жолдан бастап "Ертіс" атауы берілсін.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Мүткенов ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Г. Жекенова