О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 16/143. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 31 декабря 2009 года N 12-11-118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 041 620 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 294 915 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9377 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3493 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 733 835 тысяч тенге;
2) затраты – 2 039 672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 634 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 40 060 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 426 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -44 686 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  44 686 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 11.11.2010 N 22/202 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы субвенций 1 393 130 тысяч тенге.

2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 16/143 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда N 12-11-118 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 041 620 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 294 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 377 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 493 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 733 835 мың теңге;
2) шығындар – 2 039 672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 634 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40 060 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 426 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -44 686 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 686 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2010.11.11 N 22/202 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде 1 393 130 мың теңге субвенциялар көлемі ескерілсін.

3. Учесть целевые текущие трансферты в вышестоящий бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 134 574 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2010 год в сумме 4 257 тысячи тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы сельских округов на 2010 год согласно приложению 5.

3. Бюджет саласындағы еңбек төлеу қорының 134 574 мың тенге сомасында өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджетке бөлінетін нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органның 2010 жылға арналған резерві 4 257 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық округтердің 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Литвин
И.о. секретаря маслихата                   В. Гейнц
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

7. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарының еңбекақы мен тарифтік мөлшерлемелерінің қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға артуы сақталсын.
8. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            В. Литвин
Мәслихат хатшысының м.а.                   В. Гейнц
Павлодар аудандық мәслихатының