Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009-2010 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 июня 2009 года N 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 августа 2009 года N 1719. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 «План мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года «Через кризис к обновлению и развитию» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2009 учебный год.
2. Администратору бюджетной программы обеспечить своевременное финансирование государственного заказа по бюджетной программе 261.024.000 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования».
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каскина Т.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                     С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 29 июня 2009 года № 175

2009-2010 оқу жылына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 29 маусымдағы N 175 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 4 тамызда N 1719 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабы 2-тармағына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңы 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыс арқылы жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына Жолдауын жүзеге асыру бойынша 2009 жылға Қазақстан Республикасы Үкіметінің іс-әрекетінің жоспарын орындау бойынша іс-шаралар жоспары туралы» Қазақстан Республика Үкіметінің 2009 жылдың 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Жол картасы аясында 2009 оқу жылына кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі «Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлау» 261.024.000 бюджеттік бағдарламасы бойынша мемлекеттік тапсырысты уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Т.Қаскинға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                      С.Біләлов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2009 жылғы
29 маусымдағы № 175 қаулысымен
бекітілді