О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2009 года N 15/8
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2009 года N 20/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2009 года N 1732
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата ХV сессии IV созыва от 22 апреля 2009 года № 15/8 «Об утветждении Правила присвоения звания «Почетный гражданин области (города, района)» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 28 мая 2009 года № 1712, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 5 июня 2009 года, «Северный Казахстан» от 5 июня 2009 года) следующее изменение:
в заголовке Правил на государственном языке слово «жобасы» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XX сессии областного                       областного маслихата
маслихата
Т. Ткаченко                                К. Едресов

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 15/8 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 20/14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 28 желтоқсанда N 1732 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Облыстың (қаланың, ауданның) Құрметті азаматы» атағын беру ережесін бекіту туралы» облыстық мәслихаттың ІV шақырылымының 2009 жылғы 22 сәуірдегі ХV сессиясының № 15/8 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу тізімінде 2009 жылғы 28 мамыр № 1712 тіркелген, «Солтүстік Қазақстан» газетінде 2009 жылғы 5 маусымда, «Северный Казахстан» газетінде 2009 жылғы 5 маусымда жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
Ереженің мемлекеттік тілдегі тақырыбында «жобасы» деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық
ХХ сессиясының төрағасы                    мәлихаттың хатшысы
Т. Ткаченко                                Қ. Едіресов