О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года N 13/2 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 20/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2009 года N 1733. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 г. N 24/10
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тринадцатой сессии IV созыва от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 19 января 2009 года № 1698, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 28 января 2009 года, «Северный Казахстан» от 28 января 2009 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «62 590 411» заменить цифрами «62 490 499,2»;
цифры «6 607 505» заменить цифрами «6 507 384,2»;
цифры «455 126» заменить цифрами «455 335»;
подпункте 2)
цифры «62 669 694» заменить цифрами «62 649 782,2»;
подпункте 4)
цифры «75 000» заменить цифрами «- 5 000»;
строки «приобретение финансовых активов – 98 000 тысяч тенге;», «приобретение финансовых активов – 80 000 тысяч тенге» исключить;
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель ХХ сессии                     Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
Т. Ткаченко                                К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 28 желтоқсанда N 1733 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабы 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы он үшінші сессиясының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне (2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1698 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған), мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«62 590 411» цифрлары «62 490 499,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«6 607 505» цифрлары «6 507 384,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«455 126» цифрлары «455 335» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«62 669 694» цифрлары «62 649 782,2» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«75 000» цифрлары «-5 000» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржылық активтерін сатып алу – 98 000 мың теңге;», «қаржылық активтерін сатып алу – 80 000 мың теңге» жолы алынып тасталынсын;
көрсетілген шешімге 1, 2-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
ХХ сессиясының төрағасы                    хатшысы
Т. Ткаченко                                Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының

1 793 993
За счет трансфертов из республиканского
бюджета
1 516 913
в том числе:
Строительство детского сада на 320 мест
по улице Победы - Уалиханова в городе
Петропавловске
366 459
Строительство школы-интерната с
государственным языком обучения на 400
мест со спальным корпусом на 200 мест в
городе Мамлютка Мамлютского района
734 626
Строительство средней школы на 250 мест
в селе Пески района имени Габита
Мусрепова
415 828
За счет средств местного бюджета
277 080
в том числе:
Строительство средней школы на 240 мест
в селе Кирилловка Айыртауского района
111 411
Строительство школы на 80 мест в селе
Береке Уалихановского района
94 180
Разработка проектно-сметной
документации на строительство детского
сада на 320 мест в городе
Петропавловске
1 646
Разработка проектно-сметной
документации на строительство детского
сада на 280 мест в селе Бишкуль
Кызылжарского района
6 542
Разработка проектно-сметной
документации на строительство
профессионально-технического лицея на
360 мест в городе Петропавловске
17 841
Разработка проектно-сметной
документации на строительство
профессионально-технического лицея на
360 мест в городе Мамлютка Мамлютского
района
17 841
Разработка проектно-сметной
документации на строительство котельной
и инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в профессиональном лицеи
№ 6 в селе Ленинградское Акжарского
района

1 793 993
Республикалық бюджеттен берілетін
трансферттер есебiнен
1 516 913
соның ішінде:
Петропавл қаласында Уәлиханов-Победа
көшесінде 320 орынға арналған
балабақша салу
366 459
Мамлют ауданының Мамлют қаласында
400 орынға арналған 200 орындық
жатын корпусымен мемлекеттік тілде
оқытатын мектеп-интернат салу
734 626
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
Пески селосында 250 орындық орта
мектеп салу
415 828
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
277 080
соның ішінде:
Айыртау ауданы Кирилловка селосында
240 орындық орта мектеп салу
111 411
Уәлиханов ауданы Береке селосында 80
орындық мектеп салу
94 180
Петропавл қаласында 320 орынға
арналған балабақша салуға
жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
1 646
Қызылжар ауданы Бескөл селосында 280
орынға арналған балабақша салуға
жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
6 542
Петропавл қаласында 360 орынға
арналған кәсіптік-техникалық лицей
салуға жоба-сметалық құжаттамалар
әзірлеу
17 841
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында 360
орынға арналған кәсіптік-техникалық
лицей салуға жоба-сметалық
құжаттамалар әзірлеу
17 841
Ақжар ауданы Ленинград селосында № 6
кәсіптік лицейде қазандық және
инженерлік коммуникациялық
инфрақұрылымды салуға жоба-сметалық
құжаттамалар әзірлеу