О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2009 года N 20/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2010 года N 1735. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/17
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 13.12.2010 N 30/17
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» 10 декабря 2008 года № 99-ІV и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XX сессии областного                       областного маслихата
маслихата
Т. Ткаченко                                К. Едресов
Приложение
к решению XX сессии областного маслихата

Қоршаған ортаға эмиссия үшін 2010 жылға арналған төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 20/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 қаңтарда N 1735 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/17 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.12.13 N 30/17 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңның 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2010 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем мөлшерлерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық
ХХ сессиясының төрағасы                    мәслихаттың хатшысы
Т. Ткаченко                                Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың ХХ сессиясының

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные
источники
0,38
7. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в настоящем решении:
пунктом 2, - 0,3;
пунктом 5, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 6, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной  строкой 1.1. пункта 6, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.

0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті
көздер
0,38
7. Коэффициенттер мыналарға қолданылады:
1) Осы шешімде орнатылған төлем мөлшерлеріне Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдарының және коммуналдық қызметтер көрсеткен кезде құрылған эмиссиялардың көлеміне табиғи монополиялар субъектілері үшін:
2-тармақпен, -0,3;
5-тармақпен, -0,43;
6-тармақпен, 1.3.5. жолымен ,-0,05;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды атқаратын полигондар үшін тұтас-тұрмыстық қалдықтардың қөлемі үшін, тұратын орны бойынша жеке тұлғалармен құрылатын төлем мөлшерлеріне, 1.1. жолмен 6,-0,2 тармақтағы.
8. Осы шешімнің 7-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормадан тыс көлемдерінің төлемдеріне жатпайды.