О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 10-3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 15-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 4 сентября 2009 года N 13-2-107. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, приказом исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 «О некоторых вопросах Единой бюджетной классификации Республики Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 10-3 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированное Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-2-95 от 3 февраля 2009 года и опубликованное 12 февраля 2009 года в газетах «Аккайын» № 5 и «Колос» № 6, с учетом его уточнения решением сессии районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 12-1 (зарегистрированное Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-2-101 от 27 мая 2009 года и опубликованное 11 июля 2009 года в газетах «Аккайын» № 17 и «Колос» № 23) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слова «управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1703628» заменить цифрами «1768837»;
цифры «209713» заменить цифрами «213013»;
цифры «4319» заменить цифрами «31019»;
цифры «1487768» заменить цифрами «1522977»;
в подпункте 2):
цифры «1716393» заменить цифрами «1781602»;
в пункте 5:
цифры «1487768» заменить цифрами «1522977»;
в пункте 6:
цифры «641670» заменить цифрами «676879»;
в подпункте 1):
цифры «502156» заменить цифрами «539137»;
в подпункте 11)
цифры «81919» заменить цифрами «80147»;
цифры «16798» заменить цифрами «16498»;

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 15-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 қыркүйекте N 13-2-107 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрі міндетін атқарушының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 бұйрығына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Аққайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне аймақтық бөлімде нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу номірі № 13-2-95, 2009 жылғы № 3 ақпанда тіркелген және 2009 жылғы 12 ақпанда «Колос» № 6 газетінде, «Аққайың» № 5 газетінде жарияланған, аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 12-1 (2009 жылғы 11 маусымда тіркелген және 2009 жылғы 23 ақпанда «Колос» № 23 газетінде, «Аққайың» № 17 газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе сөз басында «басқару» сөзінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздері қосылсын;
1 тармақта,
1) тармақшада
«1703628» сандары «1768837» сандарына ауыстырылсын;
«209713» сандары «213013» сандарына ауыстырылсын;
«4319» сандары «31019» сандарына ауыстырылсын;
«1487768» сандары «1522977» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1716393» сандары «1781602» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«1487768» сандары «1522977» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«641670» сандары «676879» сандарына ауыстырылсын;
1) тармақшада
«502156» сандары «539137» сандарына ауыстырылсын;
11) тармақшада
«81919» сандары «80147» сандарына ауыстырылсын;
«16798» сандары «16498» сандарына ауыстырылсын;

в пункте 6-1:
цифры «4300» заменить цифрами «3469»;
приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                               Секретарь
ХV сессии IV созыва                        районного Маслихата
Н. Пигалева                                Б. Билялов
Приложение 1
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 29 июля 2009 года № 15-2
Бюджет Аккайынского района на 2009 год
Ка-те-го-рия
Кл.
Под-кл.
Наименование
Сумма (тыс.тенге)

6-1 тармақта:
«4300» сандары «3469» сандарына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалар жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
XV сессия IV шақырылымының                 Аудандық мәслихаттың
төрағасы                                   хатшысы
Н. Пигалева                                Б. Билялов
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 29 шілдедегі
№ 15-2 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са-на-ты
Сы-ны-бы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)