О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 9-3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 11-3. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 21 мая 2009 года N 13-5-94. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 01-34/08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22.01.2013 N 01-34/08)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 9-1 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-90 от 29 января 2009 года, газета «Новости Приишимья» № 7 от 16 февраля 2009 года), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «2 228 568» заменить цифрами «2295032»,
цифры «500 988» заменить цифрами «535 657»,
цифры «4 000» заменить цифрами «15 490»,
цифры «1 722 120» заменить цифрами «1 742 425»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «2 228 568» заменить цифрами «2 295 512»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифру «0» заменить цифрами «35 000»;
в подпункте 4)
цифру «0» заменить цифрами «4 000»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифру «0» заменить цифрами «-39 480»
в подпункте 6) пункта 1:
цифру «0» заменить цифрами «39 480»
цифру «0» заменить цифрами «35 000»;
цифру «0» заменить цифрами «4 480».
2. Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, дополнить приложениями 5, 6.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель ХІ сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
И. Луценко                                 Б. Искакова
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 27 апреля  2009 года № 11-3
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2009 год
Ка-
те-
го-
рия
Кл.
Под-
класс
Наименование
Сумма
тыс. тенге
I. Доходы

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылдың 22 желтоқсандағы № 9-1 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 11-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 мамырда N 13-5-94 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 01-34/08 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 01-34/08 хаты)
«Қазақстан Республикасының бюджеттік Кодексiнiң» 109-бабына, «Қазақстан Республикасының жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 9-1 “2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы” шешіміне (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-5-90 2009 жылғы 29 қаңтар, “Новости Приишимья” газетінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 7 саны), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгiзу:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
«2 228 568» саны «2 295 032» санына ауыстырылсын;
«500 988» саны «535 657» санына ауыстырылсын;
«4 000» саны «15 490» санына ауыстырылсын;
«1 722 120» саны «1 742 425» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«2 228 568» саны «2 295 512» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
«0» саны «35 000» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«0» санын «4 000» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«0» санын «-39 480» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«0» санын «39 480» санына ауыстырылсын;
«0» санын «35 000» санына ауыстырылсын;
«0» санын «4 480» санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшаларын жаңа басылымда баяндау 5, 6-қосымшалармен толықтыру.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың                          Аудандық мәслихат
ХІ сессиясының                                 төрағасы хатшысы
И. Луценко                                      Б. Ысқақова
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
N 11-3 шешіміне қосымша 1
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2009 жылға арналған бюджеті
Ка-те-го-рия
сы-нып
сы-нып-ша
Атауы
Сомасы
мың теңге
I. Табыстар