О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата N 12/74 от 22 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2009 года N 23/141. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 29 декабря 2009 года N 13-6-134
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 15 января 2009 года № 13-6-107, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 13 февраля 2009 года № 7(140), «Ишим» 16 января 2009 года № 3(8411), с учетом его уточнения решениями районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 17/109 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 3 июня 2009 года № 13-6-117, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 19 июня 2009 года № 25(158), «Ишим» 10 июля 2009 года № 29(8437), от 7 августа 2009 года № 21/129 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 14 сентября 2009 года № 13-6/125, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 9 октября 2009 года № 41(173), «Ишим» 23 октября 2009 года № 44(8452), от 26 октября 2009 года № 22/136 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год» следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 680 701» заменить цифрами «1 679 243»
цифры «1 478 020» заменить цифрами «1 476 562»
подпункте 2)
цифры «1 674 225» заменить цифрами «1 672 767»
Приложение 1,8 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагается).

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 12/74 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 23/141 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда N 13-6-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (2009 жылдың 15 қаңтарында мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6-107 тіркелген және 2009 жылғы 13 ақпандағы «Есіл таңы» аудандық газетінің № 7(140) санында, 2009 жылғы 16 қаңтардағы «Ишим» газетінің № 3(8411) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 17/109 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (2009 жылғы 3 маусымдағы мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6-117 тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымдағы «Есіл таңы» газетінің № 25(158) санында, 2009 жылғы 10 шілдедегі «Ишим» газетінің № 29(8437) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 7 тамыздағы № 21/129 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (2009 жылдың 14 қыркүйегінде мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6/125 тіркелген, 2009 жылғы 9 қазандағы «Есіл таңы» газетінің № 41(173) санында, 2009 жылғы 23 қазандағы «Ишим» газетінің № 44(8452) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 26 қазандағы № 22/136 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен нақтылануын есепке ала отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы
«1 680 701» сандары «1 679 243» сандарымен ауыстырылсын
«1 478 020» сандары «1 476 562» сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшадағы
«1 674 225» сандары «1 672 767» сандарымен ауыстырылсын
көрсетілген шешімге 1, 8-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын (қоса беріледі).