Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тайыншинского района
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 98. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 10 марта 2009 года N 13-11-138
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2013 N 152
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20.12.2010 N 240
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23.10.2009 N 154

Тайынша ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 98 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда N 13-11-138 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 152 шешімімен
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010.12.20 N 240 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексі 422-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009.10.23 N 154 Шешімімен

1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тайыншинского района, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20.12.2010 N 240
2. Признать утратившим силу:
1) решение районного маслихата от 13 июля 2007 года № 221 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по Тайыншинскому району (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-11-68 от 15 августа 2007 года, опубликовано в газетах «Тайынша Таны» от 24 августа 2007 года, «Тайыншинские вести» от 24 августа 2007 года;

1. Қосымшаға сәйкес Тайынша ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010.12.20 N 240 Шешімімен
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Тайынша ауданы бойынша төлемнің жеке түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» (2007 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі № 13-11-68, «Тайынша таңы» және «Тайыншинские вести» газеттерінде 2007 жылдың 27 тамызында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 13 шілдедегі № 221 шешімі;

2) решение районного маслихата от 14 декабря 2007 года № 21 «О внесении и изменений в решение районного маслихата от 13 июля 2007 года № 221 «Об установлении ставок по отдельным видам платежей по Тайыншинскому району (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-11-89 от 4 января 2008 года, опубликовано в газетах «Тайынша Таны» от 18 января 2008 года, «Тайыншинские вести» от 25 января 2008 года).

2) «Тайынша ауданы бойынша төлемнің жеке түрлері бойынша ставкаларды белгілеу туралы» (2008 жылғы 4 қаңтардағы нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі № 13-11-89, «Тайынша таңы» газетінде 2008 жылдың 18 қаңтарда, «Тайыншинские вести» газетінде 2008 жылдың 25 қаңтарында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 13 шілдедегі № 221 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 21 шешімі.