О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 124. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 8 июня 2009 года N 13-11-151. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 «О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию» (далее-Дорожная карта) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-137 от 4 февраля 2009 года, «Тайынша-Таны» от 20 февраля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 20 февраля 2009 года) с учетом его уточнения решением районного маслихата от 2 марта 2009 года № 106 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-144 от 20 марта 2009 года, «Тайынша-Таны» от 10 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 10 апреля 2009 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «2 387 128» заменить цифрами «2 429 619»;
цифры «1 650 751» заменить цифрами «1 693 242»;
в подпункте 2)
цифры «2 413 635» заменить цифрами «2 456 126»;
2) в пункте 10:
в подпункте 2)
цифры «5771» заменить цифрами «5810»;
в подпункте 3)
цифры «6 197» заменить цифрами «6 253»;
подпункт 4) исключить;
3) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Учесть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 47691 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 124 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 маусымда N 13-11-151 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы, 1-тармағы, 1) тармақшасына, «Мемлекет Басшысының Қазақстан халқына 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» (одан әрі – Жол картасы) Жолдауын жүзеге асыру бойынша ісшаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 4 ақпанда тіркелген № 13-11-137, «Тайынша таңы» 2009 жылғы 20 ақпан, «Тайыншинские вести» 2009 жылғы 20 ақпан), оның 2009 жылғы 2 наурызда аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 106 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 20 наурызда тіркелген тіркеу № 13-11-144, «Тайынша Таңы» – 2009 жылғы 10 сәуір, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 10 сәуір) шешімімен нақтыланғанын есепке ала отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшада
«2 387 128» саны «2 429 619» санымен ауыстырылсын;
«1 650 751» саны «1 693 242» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 413 635» саны «2 456 126» санымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
2) тармақшада:
«5771» саны «5810» санымен ауыстырылсын:
3) тармақшада:
«6 197» саны «6 253» санымен ауыстырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
3) «10-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түскен нысаналы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге келесі іс-шараларды қаржыландыру үшін 47691 мың теңге сомасында есепке алынсын:

1) на капитальный ремонт объектов теплоснабжения - 1693 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов - 22900 тысяч тенге;
3) на расширение программ создания социальных рабочих мест и молодежной практики – 13 098 тысяч тенге;
4) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах - 10000 тысяч тенге;
4) в пункте 11:
в подпункте 1)
цифры «10374» заменить цифрами «11030»;
5) дополнить пунктом 11-4 и 11-5 следующего содержания:
«11-4. Учесть в районном бюджете на 2009 год целевые трансферты из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 36 141 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
1) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов - 27100 тысяч;
2) на реконструкцию объектов водоснабжения - 9041 тысяч тенге;
«11-5. Перенаправить бюджетные средства на сумму 22959 тысяч тенге за счет оптимизации расходов государственных органов на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) для финансирования мероприятий по реконструкции объектов водоснабжения»;
2. Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению;

1) 1693 мың теңге – жылу беру объектілерін күрделі жөндеуге;
2) 22900 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобильдік жолдарды және қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға;
3) 13 098 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге;
4) 10000 мың теңге – кешендер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға;
3) 11 тармақта:
1) тармақшада:
«10374» саны «11030» санымен ауыстырылсын;
5) келесі мазмұндағы 11-4 және 11-5 тармақтармен толықтырылсын:
«11-4.2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түскен нысаналы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау (Жол картасы) стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге келесі іс-шараларды қаржыландыру үшін 36 141 мың теңге сомасында есепке алынсын:
1) 27100 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобильдік жолдарды және қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға;
2) 9041 мың теңге – сумен жабдықтау объектілерін қайта құруға;
«11-5. Сумен жабдықтау объектілерін қайта құру бойынша іс-шараларды қаржыландыру үшін өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау (Жол картасы) стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге мемлекеттік органдардың шығыстарын оңтайландыру есебінен 22959 мың теңге сомасында бюджеттік қаражат қайта бағытталсын»;
2. Осы шешімге 1, 2, 3 қосымшалар көрсетілген шешімге 1 ,2, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32000
032
Развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
32000
в том числе:
Реконструкция разводящей сети водопровода в зоне микрорайона "Железнодорожный" г.Тайынша Тайыншинского района
32000
467
Отдел строительства района(города областного значения)
44630
006
Развитие системы  водоснабжения
11030
в том числе:
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в с.Амандык Тайыншинского района

458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдік жолдар бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
32000
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын  жүзеге асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
32000
оның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласында "Железнодорожный" шағын ауданы аймағында су құбыры тарату желісін қайта құру
32000
467
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
44630
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
11030
оның ішінде:
Тайынша ауданының Амандық селосында жер асты локальдық сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы

10374
Технологическое сопровождение и авторский надзор за строительством системы водоснабжения по займу Азиатского банка развития в
с.Тендык Тайыншинского района
656
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
33600
в том числе:
Строительство электролиний
г.Тайынша
10000
Благоустройство прилегающей территории районной больницы и поликлиники в г.Тайынша
20000
Благоустройство прилегающей территории СШ № 3 в г.Тайынша
2300
Благоустройство территории прилегающей к зданию Дома культуры г.Тайынша

10374
Тайынша ауданы Теңдік селосында Азиат даму банкі займы бойынша технологиялық сүйемелдеуге және сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына авторлық қадағалау
656
007
Қалалар мен елді мекендерді көркейтуді дамыту
33600
оның ішінде:
Тайынша қаласында электр желісінің құрылысы
10000
Тайынша қаласының аудандық аурухана мен емханасының аумағын көркейту
20000
Тайынша қаласының  № 3 ОМ-тің аумағын көркейту
2300
Тайынша қаласы мәдениет үйіне жататын аумақты көркейту