О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 апреля 2006 года № 135 "Об утверждении Правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2009 года N 158. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 2 декабря 2009 года N 13-11-157. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 04-05-92)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 04-05-92)
В соответствии с подпунктом 1) пункта 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 апреля 2006 года № 135 "Об утверждении Правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-11-39 от 10 мая 2006 года, опубликовано в газете «Тайыншинские вести» от 19 мая 2006 года № 21), с учетом его изменений решением районного маслихата от 11 апреля 2007 года № 208 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 5 апреля 2006 года № 135 «Об утверждении правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-11-61 от 16 мая 2007 года, опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 15 июня 2007 года, «Тайыншинские вести» от 25 июня 2007 года) решением от 13 октября 2007 года № 16 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 5 апреля 2006 года № 135 «Об утверждении правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-11-71 от 16 ноября 2007 года, опубликовано в газете «Тайынша таңы» от 9 декабря 2007 года, «Тайыншинские вести» от 9 декабря 2007 года) следующие изменения:
преамбулу решения после слов «государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;

"Тайынша қаласы мен Тайынша ауданының елді мекендеріндегі жануарларды ұстаудың, иттер мен мысықтарды серуенге шығарудың Ережелерін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі N 135 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қазандағы N 158 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 13-11-157 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 04-05-92 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 04-05-92 хаты)
«Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Заңы 1-бабының 4-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Тайынша қаласы мен Тайынша ауданының елді мекендеріндегі жануарларды ұстаудың, иттер мен мысықтарды серуенге шығарудың Ережелерін бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 135 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-11-39, 2006 жылдың 10 мамырда, «Тайыншинские вести» газетінде 2006 жылғы 19 мамырдағы № 21 жарияланған), «Тайынша қаласы мен Тайынша ауданының елді мекендеріндегі жануарларды ұстаудың, иттер мен мысықтарды серуенге шығарудың Ережелерін бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 135 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-11-61 2007 жылдың 16 мамырында, «Тайынша таңы» газетінде 2007 жылдың 15 маусымында, «Тайыншинские вести» -2007 жылғы 25 маусымда жарияланған) аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 208 шешімімен, «Тайынша қаласы мен Тайынша ауданының елді мекендеріндегі жануарларды ұстаудың, иттер мен мысықтарды серуенге шығарудың Ережелерін бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 5 сәуірдегі №135 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2007 жылғы 13 қазандағы № 16 шешімімен ((нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-11-71 2007 жылдың 16 қарашасында, «Тайынша таңы» газетінде 2007 жылдың 9 желтоқсанында, «Тайыншинские вести» - 2007 жылғы 9 желтоқсанда жарияланған) өзгерістер енгізілгенін есепке ала отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспе сөзбасындағы «мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздермен толықтырылсын;

2. Решение районного маслихата от 27 июля 2009 года № 135 «Об утверждении Правил содержания животных, выгула собак и кошек в населенных пунктах Тайыншинского района и города Тайынша» отменить.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Полякова
Секретарь
районного маслихата                        К. Искаков

2. «Тайынша қаласы мен Тайынша ауданының елді мекендеріндегі жануарларды ұстаудың, иттер мен мысықтарды серуенге шығарудың Ережелерін бекіту туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 шілдедегі № 135 шешімі жойылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Полякова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ. Ысқақов