О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 13/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 19 мая 2009 года N 13-12-91. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата одиннадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (регистрационный номер 13-12-82 от 26 января 2009 года, опубликованное в газете «Нива» 31 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1) цифры «817310» заменить цифрами «927529»;
цифры «129012» заменить цифрами «138012»;
цифры «679550» заменить цифрами «775769».
подпункте 2) цифры «814360» заменить цифрами «932109».
подпункте 6) цифры «0» заменить цифрами «-7530».
подпункте 7)цифры «0» заменить цифрами «7530».
Дополнить пунктом 6.1. следующего содержания:
«6.1. Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы районного бюджета 7530 тысяч тенге по бюджетным программам согласно приложения 7»
2. Приложения 1,4,5,7 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель XIII сессии                             Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Т. Бегенов                                         А. Анненков
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 11/2 шешіміне өзгерістер мен толықтыруларды енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 13/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 мамырда N 13-12-91 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/1 «2009 жылғы облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихаттың шешімінің негізінде аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» (2009 жылғы 26 қаңтардан, тіркелген нөмірі 13-12-82, «Нива» газетінде 2009 жылы 31 қаңтарда жарияланған) ІV шақырылым, он бірінші сессияның шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«817 310» цифрлары «927 529» цифрларымен ауыстырылсын
«129012» цифрлары «138012» цифрларымен ауыстырылсын
«679550» цифрлары «775769» цифрларымен ауыстырылсын.
2) тармақшада
«814360» цифрлары «932109» цифрларымен ауыстырылсын.
6) тармақшада
«0» цифрлары «- 7530» цифрларымен ауыстырылсын.
7) тармақшада
«0» цифрлары «7530» цифрларымен ауыстырылсын.
Келесі мағынада 6.1. тармағы толықтырылсын:
«6.1. Жылдың басына келген, аудандық бюджет қаражатының бос қалдықтарының есебінен, аудандық бюджет шығындарына 7 қосымшаға сәйкес бюджет бағдарламалары бойынша 7530 мың теңге бөлінсін»
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын (қоса берілді).
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХІІІ сессиясының төрағасы                  хатшысы
Т. Бегенов                                 А.Анненков
Аудандық мәслихат сессиясының