О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы
Решение маслихита Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 19/1. Зарегистрировано управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 14 января 2010 года N 13-12-100. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии со статьями 9, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат
РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 280 451,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 158 763 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2081 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 105 907,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 295 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7788,7 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 8011 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 222,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22971,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  22971,6 тысяч тенге;
в том числе:
поступление займов - 8011 тысяч тенге;
погашение займов – 222,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15182,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3; от 29.07.2010 N 25/2; от 05.11.2010 N 27/5; от 24.12.2010 N 28/1
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2010 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам (по нормативам распределения доходов, установленным решением областного маслихата от 20 декабря 2009 года № 20/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы»);
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
на акцизы;
государственной пошлины.

Тимирязев ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда N 13-12-100 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылға 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 9, 75-баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тимирязев ауданының 2010–2012 жылдарға арналған аудандық бюджетінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 280 451,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 158 763 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 13700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 105 907,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 295 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие – 7788,7 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несие – 8011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 222,3 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профицит) - -22971,6 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22971,6 мың теңге;
соның ішінде:
қарыздың түсуі – 8011 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 222,3 мың теңге;
бюджет қаражатынының пайдаланылатын қалдықтары – 15182,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3; 2010.07.29 N 25/2 ; 2010.11.05 N 27/5; 2010.12.24 N 28/1 Шешімдерімен
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің табыстары Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптасатындығы белгіленсін:
Жеке тұлғалардың жеке табыс салығы, бір жолғы талондар бойынша қызметпен іске асырылады (2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 20/1 «2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихат шешімімен бекітілген, кірістерді бөлетін нормативтер бойынша);
әлеуметтік салық;
мүлік салығы;
жер салығы;
көлік жабдықтарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздерге;
мемлекеттік баж салығы.

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
прочие неналоговые поступления.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет продажи земли и нематериальных активов;
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями.
5. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета на 2010 год в сумме 754 857 тысяч тенге.
6. Установить, что в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан «Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы» от 27 ноября 2007 года в сумме 40828 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3
8. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 88700,1 тысяч тенге, из них за счет республиканского бюджета 70551,1 тысячи тенге и за счет областного бюджета 18149 тысячи тенге:
1) 24474 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования (8392 тысячи тенге за счет областного бюджета и 16813 тысяч тенге за счет республиканского бюджета);
2) 10000 тысяч тенге за счет областного бюджета на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц;
3) 20030,9 тысяч тенге за счет республиканского бюджета на социальный проект (капитальный ремонт Хмельницкого сельского клуба);
4) 22896 тысяч тенге за счет республиканского бюджета на капитальный ремонт объектов теплоснабжения;
5) 4294,2 тысяч тенге на капитальный ремонт районного Дома культуры;
6) 7005 тысяч тенге на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики, в том числе на социальные рабочие места 4365 тысяч тенге и молодежную практику 2640 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.07.2010 N 25/2; от 05.11.2010 N 27/5

3. Аудандық бюджеттің кірісі мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатындығы белгіленсін:
аудан әкімдігінің меншігі болып табылатын коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түскен кірістер;
басқа салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі жерді және материалдық емес активтерді сатудан түскен түсімдер есебінен қалыптасатындығы белгіленсін;
мемлекеттік мекемеге бекітілген, мемлекеттік мүлікті сатудан түскен түсім.
5. Аудандық бюджетте 2010 жылға облыстық бюджеттен берілген бюджеттік субвенциясында қарастырылған 754 857 мың теңге сомасы есептелсін.
6. 2010 жылға аудандық бюджетті орындау процессінде, 4 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар өзгертуге жатпайтындығы белгіленсін.
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттегі ағымдағы нысаналы трансферттер 2007 жылғы 27 қарашадан «2008-2010 жылдарға арналған республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемдері туралы» Қазақстан Республикасы Заңымен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеуде қарастырылған, салық салынатын әлеуметтік салық базасы және жеке табыс салығының өзгерісін есепке ала отырып, бюджеттік саладағы еңбекті төлеу қорының өзгерісіне байланысты 40828 мың теңге сомасы қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен
8. 2010 жылғы аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 88700,1 мың теңге қаражатты, оның ішінде республикалық бюджеттен 70551,1 мың теңге және облыстық бюджет есебінен 18149 мың теңге қарастырылғаны есептелсін:
1) білім беру объекттерін күрделі жөндеуден өткізуге 24474 мың теңге (облыстық бюджет есебінен 8392 мың теңге және республикалық бюджет есебінен 16813 мың теңге);
2) көшелерді, аудандық маңызы бар жолдарды жөндеу және ұстауға облыстық бюджет есебінен 10000 мың теңге;
3) селолық клубты күрделу жөндеу әлеуметтік жобаға (Хмельницкий селолық клубын күрделі жөндеуге) республикалық бюджет есебінен 20030,9 мың теңге;
4) жылумен жабдықтаушы объектті күрделі жөндеуге республикалық бюджет есебінен 22896 мың теңге;
5) аудандық Мәдениет үйін күрделі жөндеуге 4294,2 мың теңге;
6) әлеуметтік жұмыс орны және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге 7005 мың теңге, оның ішінде әлеуметтік жұмыс орнына 4365 мың теңге және жастар практикасына 2640 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.07.29 N 25/2; 2010.11.05 N 27/5 Шешімдерімен

9. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 174 626 тысяч тенге, в следующих размерах:
1) 1897 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»;
2) 6011 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе на выплату государственной адресной социальной помощи 3611 тысяч тенге и на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей 2400 тысяч тенге;
3) 3134 тысячи тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
4) 28 тысячи тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
5) 15452 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
6) 5307 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 1732 тысяч тенге на оказание социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
8) 124 257 тысяч тенге на развитие и реконструкцию водопроводных сетей в с.Аксуат и с.Тимирязево.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3; от 29.07.2010 N 25/2; от 05.11.2010 N 27/5; от 24.12.2010 N 28/1
9) 12203 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Сноска. Пункт 9 дополнен подпунктом 9) в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3

9. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 174 626 мың теңге сомасы, келесі мөлшерде есептелсін:
1) 1897 мың теңге – «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
2) 6011 мың теңге – ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты, мемлекеттік мекен жай әлеуметтік көмегі және 18 жасқа толмаған балаларға берілетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеміне, соның ішінде мемлекеттік мекен жай әлеуметтік көмегіне 3611 мың теңге және аз қамтылған отбасынан 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақысына 2400 мың теңге;
3) 3134 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым – 1945 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек көлеуге;
4) 28 мың теңге - Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жол жүруін қамтамасыз етуге, сондай-ақ Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65-жылдығына орай Мәскеу, Астана қалаларында өтетін шерулерге қатысуы үшін олардың және олармен жүрген адамдардың тамақтану, туру, жол жүру шығыстарын төлеуге;
5) 15452 мың теңге – ветеринария облыстағы жергілікті атқарушы органдар бөлімшелерін ұстауға;
6) 5307 мың теңге – жұқпалы мал ауруларына қарсы шараларды өткізуге;
7) 1732 мың теңге – селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
8) 124 257 мың теңге – Ақсуат және Тимирязев селоларындағы су жүргізуші торапты қайта құруға және дамытуға;
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3; 2010.07.29 N 25/2; 2010.11.05 N 27/5; 2010.12.24 N 28/1 Шешімдерімен
9) 12203 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
Ескерту. 9-тармақ 9) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен

10) 4 605 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по объекту «Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Тимирязево (2-ая очередь)»;
Сноска. Пункт 9 дополнен подпунктом 10) в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2010 N 27/5
10. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 87764 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 4000 тысяч тенге на информатизацию системы образования в государственных учреждениях образования;
2) 540 тысяч тенге на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны и другим категориям;
2-1) 226 тысяч тенге на единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 20 месячных расчетных показателей;
3) 68563 тысячи тенге на текущее содержание организаций образования.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3; от 29.07.2010 N 25/2
4) 4169 тысячи тенге – на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий район;
Сноска. Пункт 10 дополнен подпунктом 4) в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3
5) 226 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений.
Сноска. Пункт 10 дополнен подпунктом 5) в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.07.2010 N 25/2
6) 10000 тысяч тенге на реконструкцию 12-ти квартирного дома в селе Тимирязево по улице Школьная, 4.
Сноска. Пункт 10 дополнен подпунктом 6) в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.07.2010 N 25/2
11. Учесть в районном бюджете на 2010 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета 8011 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 621 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3; от 23.06.2010 N 24/3
13. Обеспечить в 2010 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
14. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.

10) 4 605 мың теңге – «Тимирязев селосындағы су құбырлар торабын дамыту және қайта құру (2-ші кезек)» объекті бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын жасауға
Ескерту. 9-тармақ 9) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.11.05 N 27/5 Шешімімен
10. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер 87764 мың теңге сомасы, келесі мөлшерде есептелсін:
1) білім беру мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйелерін ақпараттандыруға 4000 мың теңге;
2) 540 мың теңге Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектердің және басқа санаттағылардың санаторлық–курорттық емделулеріне;
2-1) 226 мың теңге Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне 20 айлық есептеуіш көрсеткіш мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) білім беру ұйымдарын ағымда ұстауға 68563 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен
4) 4169 мың теңге – ауданның мемлекеттік мекемелері және мемлекеттік кәсіпорындары үшін көмір сатып алуға.
Ескерту. 10-тармақ 4) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен
5) 226 мың теңге «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша Бағдарлама шегіндегі әлеуметтік көмек төлемі.
Ескерту. 10-тармақ 5) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.07.29 N 25/2 Шешімімен
6) 10000 мың теңге Тимирязев селосындағы Школьная көшесі, 4, 12-пәтерлік үйді қайта құруға.
Ескерту. 10-тармақ 6) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.07.29 N 25/2 Шешімімен
11. 2010 жылғы аудандық бюджетте селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 8011 мың теңге бюджеттік несие есептелсін.
12. 2010 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві  621 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3; 2010.06.23 N 24/3 Шешімдерімен
13. 2010 жылы бюджет саласының қызметкерлер жалақысының толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
14. Ауылдық (селолық) жерлерде тұратын мемлекеттік қызметші емес денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласының қызметкерлеріне, қызметтердің осы түрімен айналысатын қалалық деңгейдегі мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын және тарифтік мөлшерлемелерін 25 пайызға арттыру белгіленсін.

15. Установить в расходах бюджета района на 2010 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, на приобретение топлива в размере 2000 тенге.
16. Установить, что в расходах бюджета района на 2010-2012 годы предусмотрены бюджетные программы по каждому сельскому округу, согласно приложениям 5, 6 и 7.
17. Утвердить перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов на 2010 год согласно приложению 8.
18. Установить, что на 2010 год в составе районного бюджета предусмотрены ассигнования на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3
18-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 14493 тысяч тенге; возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году, в сумме 689,9 тысяч тенге; погашение долга перед вышестоящим бюджетом по кредитам, выданным в 2010 году на поддержку специалистов социальной сферы на селе, в сумме 222,3 тысяч тенге согласно приложению 10.
Сноска. Пункт 18 дополнен пунктом 18-1 в соответствии с решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 22/3; в редакции решения маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.07.2010 N 25/2

15. 2010 жылға арналған аудандық бюджет шығындарында ауылдық жерлерде тұратын денсаулықты сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандарына отын сатып алу үшін 2000 теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек белгіленсін.
16. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет шығыстарында 5,6, және 7 қосымшаларға сәйкес, әрбір селолық округ бойынша қарастырылған бюджеттік бағдарламалар белгіленсін.
17. 8-қосымшаға сәйкес, 2010 жылы жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша бөлек категориядағы мұқтаж азаматтарға төленетін төлем тізімі бекітілсін.
18. 9-қосымшаға сәйкес, 2010 жылы аудандық бюджеттің құрамында мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне қарастырылған ақша бөлуі белгіленсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен
18-1. Аудандық бюджет шығындарында бюджет қаражатының бос қалдықтар есебінен жылдың басынан бастап жиналған, 14493 мың теңге сомасы қарастырылсын; 2009 жылы пайдаланылмаған, республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін 689,9 мың теңге сомасында кері қайтарылсын; 10 қосымшаға сәйкес, 222,3 мың теңге сомасында, 2010 жылы ауылдағы әлеуметтік сала мамандарын қолдауға берілген, бюджетте жоғары тұрғанның алдында несие бойынша қарыз өтелсін.
Ескерту. 18-тармақ 18-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 22/3 Шешімімен; 18-1-тармақпен өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.07.29 N 25/2 Шешімімен

19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХIX сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Б. Наурузбаев                              А. Анненков
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2008 года № 19/1
Бюджет Тимирязевского района на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2010 N 28/1
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

19. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап күшене енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың        ХІХ сессия төрағасы                        хатшысы
Б.Наурызбаев                               А.Анненков
Аудандық мәслихат сессиясының
2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.12.24 N 28/1 Шешімімен
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

327
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 845
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
4 845
2
Оборона
2 728
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 728
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 267
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
250
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
211
4
Образование
757 145
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
145
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
145
464
Отдел образования района (города областного значения)
757 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4 680
003
Общеобразовательное обучение
682 544
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
4 501
006
Дополнительное образование для детей
16 631
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
20 170
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 474
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
66 530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13 924
002
Программа занятости
18 031
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 488
005
Государственная адресная социальная помощь
7 461
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 770
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
373
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

327
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 845
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 845
2
Қорғаныс
2 728
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 728
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 267
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
250
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
211
4
Бiлiм беру
757 145
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
145
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
145
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
757 000
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 680
003
Жалпы білім беру
682 544
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4 501
006
Балалар үшін қосымша білім беру
16 631
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
20 170
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
24 474
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
66 530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 530
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 924
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18 031
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
1 488
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 461
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2 770
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
373
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

442
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 613
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 502
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
455
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 944
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
499
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
40 553
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 052
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 297
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
79
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
676
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 896
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
22 896
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 605
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
10 000
006
Развитие системы водоснабжения
4 605
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
53 296,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 723
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
15 723
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)

442
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6 613
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 502
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
455
019
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, сондай-ақ Қазақстан Республикасы аумағында жол жүруін, сонымен бірге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік шараларға қатысу үшін, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларды алып жүрушілерге тамағына, тұруына және жол жүруін қамтамасыз ету
28
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3 944
022
Мемлекеттік органдарын материалдық - техникалық жабдықтау
499
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40 553
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 052
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2 297
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
79
011
Елді мекендерді көркейту және жасылдандыру
676
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 896
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендерді көркейту және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
22 896
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 605
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
10 000
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
4 605
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
53 296,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 723
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
15 723
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі

8 881
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 041
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4 840
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 692,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
5 855
003
Поддержка культурно-досуговой работы
10 668
006
Функционирование районных (городских) библиотек
5 269
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
429
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
100
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 837
011
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 294,2
015
Материально-техническое оснащение государственных органов
240
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
168 934,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20 030,9
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20 030,9
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
4 005
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
3 850
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
155
467
Отдел строительства района (города областного значения)
124 257
012
Развитие системы водоснабжения
124 257
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12863
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
290
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
150
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
5307
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

8 881
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттік нығайту және әлеуметтік белсенді азаматтарды қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
4 041
002
Газет-журналдар арқылы мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу жөніндегі қызметтер
4 840
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 692,2
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 855
003
Мәдениет-демалыс жұмыстарын қолдау
10 668
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4 294,20
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
5 269
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
429
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейінде спорттық сайыстарды өткізу
100
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 837
015
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
240
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
168 934,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20 030,9
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобалар қаржыландыру
20 030,9
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
4 005
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 850
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
155
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
124 257
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
124 257
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20 642
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 863
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
290
005
Өлген малды көметін орындардың жұмыс істеуі (биотермикалық шұңқырлар)
150
007
Қаңғырып жүрген иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
300
013
Эпизоотикалыққа қарсы шараларды өткізу
5 307
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20 030,9
12
Транспорт и коммуникации
250
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
250
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
20030,9
12
Көлiк және коммуникация
250
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
250
013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтеріндегі автомобильдік жолдардың қызмет етуін қамтамасыз ету

от 25 декабря 2008 года № 19/1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год по программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Сноска. Приложение 8 в редакции решения маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 05.11.2010 N 27/5
п/п
Виды выплат
Сумма (тыс.тенге)
1
Возмещение расходов по зубопротезированию инвалидов и участников Великой Отечественной войны и приравненных к ним
70
2
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненным к ним лицам; вдовам воинов, погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; семьям погибших военнослужащих; гражданам, трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу; инвалидам всех групп

2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне
8-қосымша
2010-2012 жылдар 451-007-000 бағдарламасы бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға төлем тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010.11.05 N 27/5 Шешімімен
№ р/н
Төлем түрлері
Сомасы
(мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына, және оларға теңестірілген тұлғалардың тіс протезі бойынша шығындардың есесін қайтару
70
2
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектер және оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысында қайтыс болған солдаттардың жесірлеріне, екінші рет тұрмысқа шықпаған; қайтыс болған әскер қызметшілердің отбасыларына; тылда әскер қызметін өтеген және жұмыс істеген, азаматтарға; барлық топтағы мүгедектерге санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек

1158
3
Возмещение расходов оказания услуг бань и парикмахерских инвалидам и участникам Великой Отечественной войны
32
4
Дополнительное питание больным активным туберкулезом
86
5
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на коммунальные услуги
439
6
Единовременная помощь остронуждающимся гражданам, попавшим в сложную жизненную ситуацию (пожар, стихийное бедствие, тяжелые формы заболеваний и другие - не более 10 тысяч тенге)
86
7
На выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"

1158
3
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызмет көрсетуіне шығындарының есесін қайтару
32
4
Түберкулез ауруымен ауыратындарға қосымша тамақтандыру
86
5
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына коммуналдық қызмет шығындарын өтеу үшін әлеуметтік көмек
439
6
Қиын өмір жағдайына түсіп қалған (өрт, табиғи апат, аурудың ауыр түрімен ауырып қалған жағдайда және басқалар - 10 мың теңгеден артық емес) қатты мұқтаж азаматтарға біржолғы көмек
86
7
"Ұрпақ қоры" тууды ынталандыру жөніндегі бағдарламаның шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге