О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 20/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 1 февраля 2010 года N 13-14-95. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-11, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010 – 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1775700,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 193500 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3299 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13215 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1565686,9 тысяч тенге;
2) затраты - 1741857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов в сумме 98,8 тыс.тенге
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 35080 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -4796,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4796,1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата  района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2; от 30.06.2010 N 26/3; от 05.08.2010 N 28/1; от 3.11.2010. N 31/1; от 23.12.2010 N 32/1
7) используемые остатки бюджетных средств - 1236,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 дополнен подпунктом 7 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2010 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налогов на собственность;
внутренних налогов на товары, работы и услуги;
обязательных платежей, взимаемых за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами.

2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 ақпанда N 13-14-95 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік Кодексінің 75-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 1, 2 және 3-қосымшаларға сай 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет нақтылансын, соның ішінде 2010 жылға келесі көлемдерде:
1) кіріс – 1775700,9 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 193500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3299 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 13215 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1565686,9 мың теңге;
2) шығындар – 1741857 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3560 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 3560 мың теңге;
98,8 мың теңге сомасында бюджет несиелерін өтеу;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 35080 мың теңге, соның ішінде:қаржы активтерін алу – 1200 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -4796,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 4796,1.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2; 2010.06.30  N 26/3; 2010.08.05 N 28/1; 2010.11.03 N 31/1; 2010.12.23 N 32/1 Шешімдерімен
7) бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдығы – 1236,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ 7) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
2. 2010 жылға аудандық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
біржолғы талондар бойынша қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғалардың жеке табыстық салығынан;
әлеуметтік салықтан;
меншікке салынатын салықтан;
тауарлар, жұмыс және қызметтерге ішкі салықтан;
заңды маңызы бар әрекеттер жасағаны үшін және (немесе) оған уәкілетті мемлекеттік органдармен немесе лауазымды тұлғамен құжаттарды бергендігі үшін алынатын міндетті төлемдер.

3. Установить, что доходы районного бюджета на 2010 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
поступлений от продажи основного капитала;
5. Утвердить поступление бюджетной субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме 1051835 тысяч тенге.
6. Установить, что в процессе исполнения местного бюджета на 2010 год не подлежат секвестру бюджетные программы, согласно приложению 6.
7. Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2010 год, согласно приложению 7.
8. Учесть в бюджете района на 2010 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих органов государственного управления согласно приложениям 4, 5 в следующих размерах:
1) 464.004.000 «Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)» - 2000 тысяч тенге;
2) 464.005.000 «Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения) - 3701 тысяч тенге;
3) 464.003.000 «Общеобразовательное обучение» - 65079 тысяч тенге в том числе 15179 тысяч тенге, (на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии - 4097 тысяч тенге, на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов - 11082 тысяч тенге),на текущее содержание организаций образования - 49900 тысяч тенге;
4) 464.011.000 «Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» - 29449 тысяч тенге;
5) 451.005.011 «Государственная адресная социальная помощь. За счет трансфертов из республиканского бюджета» - 4802 тысяч тенге;
6) 451.016.011 «Государственные пособия на детей до 18 лет. За счет трансфертов из республиканского бюджета» - 8927 тысяч тенге;
7) 576 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
8) 13367 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
кіріс мемлекеттік түсімдерден;
өзгелер салықтық емес түсімдерден.
4. Аудандық бюджеттің кірісі келесілер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер;
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенциялар 1051835 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2010 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында 6 қосымшаға сай бюджеттік бағдарламалар қысқартуға жатпайды деп белгіленсін.
7. Сергеевка қаласы және селолық округтердің 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сай бекітілсін.
8. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде жоғары тұрған мемлекеттік басқармалардан берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік несиелер 4, 5-қосымшаларға сай келесі көлемде ескерілсін:
1) «Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру» 464.004.000 – 2000 мың теңге;
2) «Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру мемлекеттік мекемелеріне оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендер алу және жеткізу» 464.005.000 – 3701 мың теңге;
3) «Жалпылай білімді оқыту» 464.003.000 – 65079 мың теңге, соның ішінде 15179 мың теңге (физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 4097 мың теңге, лингафондық және мультимедиялық кабинеттер ашуға – 11082 мың теңге), білім беру ұйымдарын ағымды ұстау- 49900 мың теңге;
4) «Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру аясында білім беру нысандарын күрделі ағымды жөндеу» 464.011.000 – 29449 мың теңге.
5) «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек. Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен» 451.005.011 – 4802 мың теңге;
6) «18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы. Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен» 451. 016. 011 – 8927 мың теңге;
7) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін тұлғаларға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығындарын төлеуді қамтамасыз етуге 576 мың теңге;
8) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу» ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолдық материалдық көмек көрсетуге 13367 мың теңге;

9) 451.007.000 «Социальная помощь отдельным категориям граждан по решению местных представительных органов» - 540 тысяч тенге;
10) 451.002.103 «Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета» - 10800 тысяч тенге;
11) 458.032.028 «Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» - 55524 тысяч тенге;
12) 458.008.028 «Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» - 10000 тысяч тенге;
13) 462.008.000 «Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» - 3560 тысяч тенге;
14) 462.099.000 «Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» - 485 тысяч тенге;
15) 473.011.000 «Проведение противоэпизоотических мероприятий» 8001 тысяч тенге;
16) на содержание отдела ветеринарии района в сумме 12676 тысяч тенге;
17) 467.012.011 «Развитие водного хозяйства» в сумме 122288 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата  района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
18) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 54158 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 дополнен подпунктом 18 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
19) 452.014.000 на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 15000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 дополнен подпунктом 19 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
20) на проведение капитального ремонта школы-гимназии имени академика Е.А.Букетова в городе Сергеевка в сумме 10000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 дополнен подпунктом 20 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
21) на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий района в сумме 5463 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 дополнен подпунктом 21 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
9. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 105773 тысяч тенге.

9) «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек» - 451.007.000 облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 540 мың теңге;
10) «Республикалық бюджеттен берілетін трансфертттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту» 451. 002. 103 – 10800 мың теңге;
11) «Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын жүзеге асыру аясында елді мекендерді көркейту және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту» 458.032.028 – 55524 мың теңге;
12) «Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын жүзеге асыру аясында қала және елді мекендер көшелерін, аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын жөндеу және ұстау» 458.008.028  – 10000 мың теңге;
13) «Селолық елді мекендерде әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға бюджеттік несиелер» 462.008.000 – 3560 мың теңге;
14) «Елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру» 462.099.000 – 485 мың теңге;
15) «Эпизоотикаға қарсы шараларды өткізу» 473 011 000 – 8001 мың теңге;
16) ауданның ветеринария бөлімін ұстауға 12676 мың теңге көлемінде;
17) 467.012.011 «Су шаруашылығын дамыту» 122288 мың теңге көлемінде.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
18) Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беруді тапсыруды жүзеге асыруға – 54158 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ 18) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
19) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құру және жоғарылатуға 452 014 000 – 15000 мың теңге көлемінде.
Ескерту. 8-тармақ 19) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
20) Сергеевка қаласындағы академик Е.А. Бөкетов атындағы мектеп-гимназиясының күрделі жөндеуін жасауға 10000 мың теңге көлемінде.
Ескерту. 8-тармақ 20) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
21) ауданның мемлекеттік мекемелері мен мемлекеттік кәсіпорындарына көмір алуға 5463 мың теңге көлемінде.
Ескерту. 8-тармақ 21) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
9. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға 105773 мың теңге сомасында қаржы ескерілсін;

10. Предусмотреть в бюджете района на 2010 год трансферты в вышестоящие бюджеты в связи изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных пунктом 3 статьи 2 Закона Республики Казахстан «Об объеме трансфертов общего характера между республиканскими и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы» от 27 ноября 2007 года № 5-IV в сумме 42545 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата  района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 2000 тысяч тенге.
12. Обеспечить в 2010 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
13. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением маслихата  района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
14. Установить в расходах бюджета на 2010 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере одного месячного расчетного показателя, установленного Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 219-IV «О республиканском бюджете на 2010–2012 годы».
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением маслихата  района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 1236,1 тысяч тенге, возврата трансфертов из республиканского бюджета и областного бюджетов неиспользованных в 2009 году, в сумме 27,7 тысяч тенге и использованных не по целевому назначению в сумме 338 тысяч тенге согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 14 дополнен пунктом 14-1 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
14-2. Предусмотреть выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год по программе 451-007-000 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» согласно приложению 9.

10. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде «2008-2010 жылдарға арналған республикалық және облыстық бюджет, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінің арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы № 5-IV Заңының 2-бабы 3-тармағымен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттер есебінде қарастырылған әлеуметтік салық, жеке табыстық салықтың салық салу базасының өзгерісін ескере бюджеттік салада еңбек ақы қорының өзгерістеріне байланысты жоғары тұрған бюджетке трансферттер 42545 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
11. 2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 2000 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2010 жылы бюджеттік саланың жұмысшыларына еңбек ақы толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
13. Әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және сорт, ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметкерлердің лауазымдық еңбекақылары және тарифтік ставкалары қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметкерлердің лауазымдық еңбекақылары және тарифтік ставкаларынан жиырма бес пайызға артуы белгіленсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
14. 2010 жылға арналған бюджеттің шығысында отын алу бойынша денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, селолық жерлерде тұратын мамандарға әлеуметтік көмек беру бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде белгіленсін, «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 219-IV Заңымен белгіленген.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
14-1. Аудандық бюджетте қаржы жылының басына қалыптасқан қаржының бос қалдықтары есебінен 8-қосымшаға сәйкес шығындар 1236,1 мың теңге сомасында, 2009 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттен берілетін трансферттерді қайтару 27,7 мың теңге сомасында және нысаналы тағайындау бойынша пайдаланылған 338 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
Ескерту. 14-тармақ 14-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
14-2. 9-қосымшаға сәйкес «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету» 451-007-000 бағдарламасы бойынша 2010 жылға арналған жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына төлемдер төлеу қарастырылсын.

Сноска. Пункт 14 дополнен пунктом 14-2 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 24/2
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XX сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З.Е Курманкулов                            Н.Г Дятлов
Приложение № 1
к решению XX сессии маслихата района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Бюджет района Шал акына на 2010 год

Ескерту. 14-тармақ 14-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 24/2 Шешімімен
15. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан өз күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХ сессиясының төрағасы                    хатшысы
З. Құрманқұлов                             Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XX сессиясының 20/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті