Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2009 год
Решение Атырауского областного маслихата от 14 января 2009 года N 152-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 февраля 2009 года за N 2541. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 99-ІV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), руководствуясь пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат на очередной XI сессии РЕШИЛ:

2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 152-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 ақпанда N 2541 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатына сәйкес.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 495 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, облыстық мәслихат ХІ сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить ставки платежей за эмиссии в окружающую среду на 2009 год, в соответствии с приложениями 1, 2, 3, 4, 5 к данному решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (М. Чердабаев).
Председатель ХІ сессии
областного маслихата
С. Лукпанов
Секретарь областного маслихата Ж. Дюсенгалиев

1. 2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия төлемақы ставкалары 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Шырдабаев) жүктелсін.
Облыстық мәслихаттың
ХI сессиясының төрағасы
С. Лұқпанов
Облыстық мәслихат хатшысы Ж. Дүйсенғалиев

0,38
Примечание:
1) Для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в строке 1.3.5. настоящего приложения N 5 применяется коэффициент 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. настоящего приложения N 5 применяется коэффициент 0,2.
Коэффициенты не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.

0,38
2 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
Ескертпе:
1) Коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы N 5 қосымшада 1.3.5-жолында белгіленген төлемақы ставкаларына 0,05 коэффициенті қолданылады.
2) Коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін осы N 5 қосымшада 1.1.-жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.
Коэффициент қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
Ескерту. 5-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Атырау облыстық мәслихатының 2009.03.11 N 166-IV шешімімен.