О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 16/209-IV от 15 апреля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2009 года за N 2006. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2001, опубликовано 26 декабря 2008 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 февраля 2009 года N 13/173-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2003, опубликовано 18 февраля 2009 года в газете "Южный Казахстан" N 19) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры 178 414 209 заменить цифрами 181 281 487;
цифры 13 845 667 заменить цифрами 11 849 617;
цифры 164 326 151 заменить цифрами 169 189 479;
в подпункте 2) цифры 175 288 450 заменить цифрами 178 824 066;
в подпункте 4) цифры 3 102 505 заменить цифрами 2 440 355;
в подпункте 5) цифры 1 392 254 заменить цифрами 1 386 066;
в подпункте 6):
цифры - 1 392 254 заменить цифрами - 1 386 066;
цифры 10 701 заменить цифрами 16 889;
в пункте 3-1:
цифры 2 508 заменить цифрами 139 204;
цифры 1 799 заменить цифрами 1 940;
цифры 394 заменить цифрами 95 742;
дополнить абзацами следующего содержания:

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 16/209-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 17 сәуірде N 2006 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2001-нөмірмен тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған; Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы N 13/173-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003-нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 25 санында жарияланған;) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"178 414 209" деген сандар "181 281 487" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 845 667" деген сандар "11 849 617" деген сандармен ауыстырылсын;
"164 326 151" деген сандар "169 189 479" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "75 288 450" деген сандар "178 824 066" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшада "3 102 505" деген сандар "2 440 355" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшада "1 392 254" деген сандар "1 386 066" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшада:
"- 1 392 254" деген сандар "- 1 386 066" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 701" деген сандар "16 889" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
"2 508" деген сандар "139 204" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 799" деген сандар "1 940" деген сандармен ауыстырылсын;
"394" деген сандар "95 742" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын: