О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/234-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2010 года за № 2524. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/220-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Адианов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Ахаев
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 17 апреля 2015 года
№ 27/324-V
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области

Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 17/234-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 қаңтарда N 2524 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/220-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 17.04.2015 № 27/324-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5 тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 17.04.2015 № 27/324-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Адианов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 17/234-IV шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері

0,38
2.3.
Бета-радиоактивные
0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Ставки платы за размещение серы составляют 7,54 МРП за одну тонну.
7. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций к ставкам платы:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.3. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.

0,38
2.3.
Бета-радиоактивті
0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
6. Күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкалары бір тонна үшін 7,54 АЕК-ті құрайды.
7. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен энергия өндіруші ұйымдары үшін төлемақы мөлшерлемелеріне:
1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.3.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолында белгіленген төлемақы мөлшерлемесіне 0,2 коэффициенті қолданылады.

8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
9. За эмиссии в окружающую среду без экологического разрешения, а также сверх установленных нормативов применяются ставки, установленные настоящим решением.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2017 № 16/187-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

8. 7-тармақта көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
9. Экологиялық рұқсатсыз, сондай-ақ белгіленген нормативтерден тыс қоршаған ортаға эмиссиялар үшін осы шешімде белгіленген мөлшерлемелер қолданылады.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2017 № 16/187-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).