О внесении изменений в постановление от 21 мая 2009 года № 1358 "Об организации социальных рабочих мест в рамках реализации Дорожной карты"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2009 года N 2954. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 1 сентября 2009 года за N 5-1-120. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 19 апреля 2010 года N 6747
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 19.04.2010 N 6747.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 13-1) статьи 1, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения возможности трудоустройства лиц из целевых групп населения акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление от 21 мая 2009 года № 1358 «Об организации социальных рабочих мест в рамках реализации Дорожной карты» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июня 2009 года № 5-1-114, опубликовано в газетах «Дидар» 17 июня 2009 года № 92, «Рудный Алтай» 16 июня 2009 года № 91» внести следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«Затраты работодателей на оплату труда граждан, трудоустроенных на социальные рабочие места, частично возмещаются из республиканского бюджета в размере 15 000 (пятнадцать тысяч) тенге.»;
в пункте 6 слова «Жунуспекову С.Ж.» заменить словами «Нургазиева А.К.».
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 29 июня 2009 года.
Аким города Усть-Каменогорска             И. Абишев

2009 жылғы 21 мамырдағы № 1358 "Жол картасын жүзеге асыру аясында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулыға өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы N 2954 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте N 5-1-120 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі N 6747 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2010.04.19 N 6747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 1 бабының 13-1) тармақшасына, 18-1 бабына сәйкес, халықтың нысаналы топтарынан тұлғаларды жұмысқа орналастыру мүмкіндігін кеңейту мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 21 мамырдағы № 1358 «Жол картасын жүзеге асыру аясында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 12 маусымда № 5-1-114 тіркелген, 2009 жылғы 17 маусымдағы «Дидар» газетінің № 92, 2009 жылғы 16 маусымдағы «Рудный Алтай» газетінің № 91 сандарында жарияланған) қаулыға келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыс берушінің әлеуметтік жұмыс орындарына орналастырылған азаматтардың еңбектерін төлеуге жұмсалған шығындары республикалық бюджеттен 15 000 (он бес мың) теңге мөлшерінде ішінара орны толтырылады».
6 тармақтағы «С.Ж. Жүніспекова» сөзі «А.Қ. Нұрғазиевқа» сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 29 маусымынан туындаған қарым-қатынастарға таралады.
Өскемен қаласының әкімі               И. Әбішев