О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 11/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 ноября 2009 года N 19/2. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 02 декабря 2009 года за N 5-1-124. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05 января 2010 года № 03-09/1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на который было принято, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 05.01.2010 № 03-09/1.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2520 от 26 ноября 2009 года) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 11/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-98, опубликовано 17 января 2009 года в газетах «Дидар» и «Рудный Алтай»), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 14 896 369,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 081 191 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 518 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 252 089 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 526 571,7 тысяч тенге;
2) затраты – 14 857 653,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 147 944,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 150 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 055,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 109 228,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –109 228,7 тысяч тенге.»;

«2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының XIX сессиясының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 19/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 желтоқсанда N 5-1-124 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 05 қаңтардағы № 03-09/1 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2010.01.05 № 03-09/1 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 21 қарашадағы № 16/218-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашадағы 2520 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/4 «2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 5-1-98 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтардағы «Дидар» және «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2009 жылға арналған қала бюджеті 1 қосымшаға сай келесі мөлшерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 896 369,7 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 6 081 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 518 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 252 089 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 526 571,7 мың теңге;
2) шығындар – 14 857 653,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 147 944,7 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 150 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 055,3 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 109 228,7 мың теңге;
6) бюджет (профицитті пайдалану) тапшылығын қаржыландыру – 109 228,7 мың теңге.»;

2) пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
«440 925 тысяч тенге - реконструкция напорного канализационного коллектора от КНС-17 до дюкерного перехода через реку Иртыш (2-я нитка) города Усть-Каменогорска»;
3) в пункте 11:
в абзаце первом цифры «245 508» заменить цифрами «168 318»;
в абзаце втором цифры «161 558» заменить цифрами «84 368»;
4) приложения 1, 2 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии И. Потапов
Секретарь городского маслихата В. Головатюк
Приложение 1 к решению
Усть-Каменогорского городского
маслихата
от 24 ноября 2009 года № 19/2
Бюджет города Усть-Каменогорска на 2009 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) 10 тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Өскемен қаласының КНС-17-ден Ертіс өзені арқылы дюкерлі өтпелі жолға дейінгі арынды канализация коллекторын (2-ші желі) қайта жасау – 440 925 мың теңге»;
3) 11 тармақта:
бірінші абзацтағы «245 508» деген цифрлар «168 318» деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «161 558» деген цифрлар «84 368» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 1, 2 қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 И. Потапов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                   В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 қарашадағы
№ 19/2 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
019
Строительство и (или) приобретение жилья
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорын алу (немесе) тұрғын үй құрылысы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
019
Тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет нысандарын дамыту
12
Көлік және коммуникациялар
458
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және арттыруға инвестициялар
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңыздағы қала) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және арттыру