О внесении изменений и дополнения в решение от 29 июля 2004 года № 7/6 "О правилах благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2009 года N 20/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2010 года за N 5-1-129. Утратило силу - решением V сессии Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 мая 2012 года N 5/2-V
Сноска. Утратило силу - решением V сессии Усть-Каменогорского городского маслихата от 24.05.2012 N 5/2-V.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «О правилах благоустройства, обеспечения санитарного состояния, охраны земель и зеленых насаждений в городе Усть-Каменогорске» от 29 июля 2004 года № 7/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1912, опубликовано в газетах «Дидар» 28 августа 2004 года № 89, «Рудный Алтай» 26 августа 2004 года № 131) следующие изменения и дополнение:
в заголовке и пункте 1 решения, в заголовке Правил, утвержденных указанным решением слова «обеспечения санитарного состояния,» и слова «земель и» исключить;
преамбулу решения после слов «местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в Правилах, утвержденных указанным решением:
в пункте 12 слова «обеспечения санитарного состояния,» исключить;
в подпункте 6) пункта 14 слова «Законом Республики Казахстан «Об охране окружающей среды» от 15 июля 1997 года» заменить словами «действующим законодательством»;
в пункте 19 слова «ОАО «Трамвайный парк» заменить словами «эксплуатирующей организацией или ведомством, в ведении которых они находятся»;
пункт 75 изложить в новой редакции:
«Снос и пересадка зеленых насаждений, попадающих под пятно застройки, прокладки подземных коммуникаций и инженерных сетей, допускается при наличии разрешения уполномоченного органа по согласованию с заинтересованными организациями. Возможность пересадки или сноса зеленых насаждений определяется комиссионно.»;
пункт 76 исключить;
абзац 1 пункта 77 изложить в новой редакции:
«В случае получения разрешения на снос зеленых насаждений заказчик оплачивает оценочную стоимость зеленых насаждений или производит равноценное восстановительное озеленение согласно условиям выданного разрешения с последующими уходными работами.»;

"Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау ережелері туралы" 2004 жылғы 29 шілдедегі № 7/6 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 20/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 ақпанда № 5-1-129 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының V сессиясының 2012 жылғы 24 мамырдағы N 5/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының V сессиясының 2012.05.24 N 5/2-V шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «Өскемен қаласын көркейту, санитарлық жағдайын қамтамасыз ету, жерлер мен жасыл желектерді қорғау ережелері туралы» 2004 жылғы 29 шілдедегі № 7/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1912 нөмірімен тіркелген, 2004 жылғы 28 тамыздағы № 89 «Дидар», 2004 жылғы 26 тамыздағы № 131 «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің тақырыбындағы және 1 тармағындағы, көрсетілген шешіммен бекітілген Ережелердің тақырыбындағы «санитарлық жағдайын қамтамасыз ету,» және «жерлер мен» деген сөздер алынып тасталсын;
шешімнің кіріспесі «жергілікті мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген Ережелерде:
12 тармақтағы «санитарлық жағдайын қамтамасыз ету,» деген сөздер алынып тасталсын;
14 тармақтың 6) тармақшасында «Қоршаған ортаны қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 15 шілдедегі Заңына» деген сөздер «қолданыстағы заңнамаға» деген сөздермен ауыстырылсын;
19 тармақтағы «Трамвайный парк» ЖШС» деген сөздер «өздері қарамағындағы пайдаланушы ұйым немесе ведомство» деген сөздермен ауыстырылсын;
75 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Құрылыс салатын жерлерге жататын жасыл желектердің кесуi мен көшiрiп отырғызуына, жер асты коммуникациялар мен инженерлiк жүйелердің салуына мүдделі ұйымдармен келісу бойынша өкілетті органның рұқсаты болған жағдайда жол беріледі. Жасыл желектердің көшiрiп отырғызуға жарамдылығын немесе кесудi комиссия анықтайды.»;
76 тармақ алынып тасталсын;
77 тармақтың 1 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
«Жасыл желектерді кесуге рұқсат алған жағдайда тапсырыс беруші жасыл желектердің бағалау құнын төлейді немесе кейінгі күтіп-баптау жұмыстарымен берілген рұқсаттың шарттарына сәйкес тең бағалы қалпына келтіруші көгалдандыруды жүргізеді.»;

в подпункте 10) пункта 80 слова «Законом Республики Казахстан «Об охране окружающей среды» заменить словами «действующим законодательством»;
раздел 15 исключить;
пункт 114 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                       Д. Кусаинов
Секретарь городского маслихата            В. Головатюк

80 тармақтың 10) тармақшасындағы «Қоршаған ортаны қорғау туралы» Қазақстан Республикасы Заңына» деген сөздер «қолданыстағы заңнамаға» деген сөздермен ауыстырылсын;
15 бөлім алынып тасталсын;
114 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Д. Құсаинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк