О внесении изменений и дополнения в решение от 3 марта 2005 года № 12/4 "Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2009 года N 20/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 03 февраля 2010 года за N 5-1-130. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23 июля 2010 года № 26/4
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 23.07.2010 № 26/4.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата «Правила о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам» от 3 марта 2005 года № 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2223, опубликовано 26 марта 2005 года в газете «Дидар» № 30 – 31, 19 марта 2005 года в газете «Рудный Алтай» № 42 – 43) следующие изменения и дополнение:
преамбулу решения после слов «местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в преамбуле решения слова «от 9 сентября 2004 года № 949 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон» заменить словами «от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам»;
в приложении к вышеуказанному решению:
в пункте 1 слова «за телефон, подключенный к городской сети телекоммуникаций» заменить словами «за оказание услуг телекоммуникаций»;
в пункте 11 слова «Погашение старого долга согласовывается и контролируется поставщиками коммунальных услуг и услуг связи» исключить;
подпункт 8) пункта 28 исключить;
пункт 43 изложить в следующей редакции:
«Расходы по электроснабжению, газоснабжению берутся в расчет по квитанциям, средние за квартал, предшествующий кварталу обращения. Расходы по водоснабжению, водоотведению, мусороудалению, услугам связи берутся по тарифам услугодателей.».

"Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже" 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 20/7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 ақпанда № 5-1-130 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 26/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Өскемен қалалық мәслихатының 2010.07.23 N 26/4 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 97 бабының 2 тармағына, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 қаулысына сәйкес, Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының «Тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы ереже» 2005 жылғы 3 наурыздағы № 12/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2223 нөмірімен тіркелген, 2005 жылғы 26 наурыздағы № 30 – 31 «Дидар» газетінде, 2005 жылғы 19 наурыздағы № 42 – 43 «Рудный Алтай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің кіріспесі «жергілікті мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын;
шешімнің кіріспесіндегі «2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 949 «Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» сөздері «2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» сөздерімен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1 тармақтағы «қалалық телекоммуникация желілеріне қосылған телефон үшін» сөздері «телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін» сөздерімен ауыстырылсын;
11 тармақтағы «Бұрынғы қарыздарының өтелуі коммуналдық қызмет көрсетушілермен келісіледі және бақылауға алынады. Ескі қарыздың жойылуы коммуналдық қызмет көрсетушілерімен келісіліп бақыланады.» сөздері алынып тасталсын;
28 тармақтың 8) тармақшасы алынып тасталсын;
43 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Электрмен, газбен қамтамасыз ету бойынша шығындар өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсандағы орташа түбіртектер бойынша есепке алынады. Сумен қамтамасыз ету, су жіберу, қоқыс шығару, байланыс қызметтері бойынша шығындар қызмет берушілердің тарифтері бойынша алынады.».

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Д. Кусаинов
Секретарь городского маслихата          В. Головатюк

2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Д. Құсаинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             В. Головатюк