О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года N 13/105-IV "О бюджете города Семей на 2009 год"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2009 года N 22/165-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2009 года за N 5-2-119. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2009 года № 01-26/589
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2009 № 01-26/589.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 198-IV «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 ноября 2009 года № 16/218-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 ноября 2009 года № 2520) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 25 декабря 2008 года № 15/113-IV «О бюджете города Семей на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2008 года № 5-2-98, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 8 января 2009 года № 1-2) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 13203115,8 тысяч тенге:
налоговые поступления –6774601 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31073 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 505554 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5891887,8 тысяч тенге;
2) затраты – 13560731,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 11000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 11000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 13/105-IV "Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 22/165-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада N 5-2-119 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы N 01-26/589 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009.12.29 N 01-26/589 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, 1 тармағы, 1) тармақшасына, «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198-IV Заңына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 қарашадағы № 16/218-IV «2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 26 қарашадағы № 2520 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/105-IV «Семей қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 5-2-98 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13203115,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6774601 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 505554 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5891887,8 мың теңге;
2) шығыстар – 13560731,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 11000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – (-) 368616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 368616 тысяч тенге:
поступление займов – 227000 тысяч тенге;
погашение займов – 130000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 271616 тысяч тенге.».
2. Утвердить:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) - 62101 тысяч тенге.».
3. В пункте 5-2:
абзац второй исключить;
в абзаце шестом цифру «12291» заменить цифрой «11430»;
в абзаце седьмом цифру «27705» заменить цифрой «26319»;
в абзаце восьмом цифру «178771» заменить цифрой «169701»;
В пункте 5-5:
в абзаце первом цифру «227870» заменить цифрой «190870»;
в абзаце шестом цифру «139235» заменить цифрой «102235».

5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 368616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 368616 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 227000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 130000 мың теңге;
пайдаланылатын бюджеттік қаражаттардың қалдықтары – 271616 мың теңге.»
2. Бекітілсін:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві – 62101 мың теңге.»
3. 5-2 тармағында:
екінші абзац алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы «12291» саны «11430» санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «27705» саны «26319» санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «178771» саны «169701» санымен ауыстырылсын;
5-5-тармақта:
бірінші абзацтағы «227870» саны «190870» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «139235» саны «102235» санымен ауыстырылсын;

4. «Учесть уменьшение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы в сельских населенных пунктов в сумме 12,7 тысяч тенге.».
5. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                          З. Жамалтдинова
Секретарь
городского маслихата                          К. Мирашев
Приложение
к решению № 22/165-IV

4. «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саладағы мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің 12,7 мың теңге сомасында азайғаны ескерілсін.».
5. 1-қосымша жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес жазылсын.
6. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                          З. Жамалтдинова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                        Қ. Мирашев