О внесении дополнений в постановление от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2009 года N 1448. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 апреля 2009 года за N 5-4-110 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11 июня 2010 года № 2-22-3773)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11.06.2010 № 2-22-3773).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях совершенствования работы по реализации активной политики занятости населения, руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата города Риддера от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2009 года № 5-4-108, опубликовано в газете "Вечерка" 06 марта 2009 года № 10):
в приложение № 1 к указанному постановлению дополнить перечень предприятий, учреждений, акционерных обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной ответственностью, в которых будут организованы дополнительные оплачиваемые общественные работы в 2009 году по городу Риддеру (приложение № 1);
в приложение № 3 к указанному постановлению внести дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (приложение № 3).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу после дня государственной регистрации, вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2009 года.
Аким города Риддера
Н.Х.Тлемисов
Приложение № 1
к постановлению
акимата города Риддера
от 26 марта 2009 года № 1448
Дополнительный перечень предприятий, учреждений, акционерных
обществ, общественных объядинений и товариществ с ограниченной
ответственностью, в которых будут организованы оплачиваемые
общественные работы в 2009 году по городу Риддеру
п/п
Наименование
работодателя
Виды обществен-
ных работ
Количество
участвующих
в ООР
Источники
финансирования
Размеры
оплаты
труда
тенге
всего чел.
в т.ч.
село
Бюджет
Рабо-
тода-
тель
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Специализиро-
ванный административ-
ный суд города
Риддера
Приложение № 2, 3 к постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
2
Государственное
учреждение
"Департамент по
контролю и
социальной
защите Комитета
по Контролю и
социальной
защите
Министерства
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстна по
Восточно-
Казахстанской
области"
Приложение № 2, 3 к постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
3
Крестьянское
хозяйство
"Гемма"
Приложение № 2, 3 к постанов-
лению
4
15379-50
15379-50
4
Межрегиональное
отделение
финансовой
полиции по
городу Риддеру
Приложение № 2, 3 к постанов-
лению
2
15379-50
15379-50
Итого
14
Приложение № 3
к постановлению
акимата города Риддера
от 26 марта 2009 года № 1448
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год

"2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 1448 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2009 жылғы 20 сәуірде N 5-4-110 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010 жылғы 11 маусымдағы № 2-22-3773 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды  - (Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010.06.11 № 2-22-3773 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабына сәйкес 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы», Қазақстан Республикасы Үкіметінің “Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру шаралары туралы 2001 жылдың 23 қаңтарынан “Халықты жұмыспен қамту туралы” 2001 жылғы 19 маусымындағы № 836 қаулысы, халықты жұмыспен қамту саясаты жұмыстарын қарқынды жүргізу мақсатында, Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына сүйене отырып 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Риддер қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 «2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 17 ақпанында № 5-4-108 тіркелген, 2009 жылдың 06 наурызында № 10 «Вечерка» газетінде жарияланған):
осы қаулының № 1 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы ұйымдастырылатын қосымша төлемақылы қоғамдық жұмыстар кәсіпорындар, мекемелер, акционерлік қоғамдар, бірлестіктер және жауапкершіліктері шектеулі серіктестіктердің қосымша тізімдемесі толықтырылсын (№ 1 қосымша);
осы қаулының № 3 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы төлемақылы қоғамдық жұмыстардың шарттары және көлемінің қосымша тізімі енгізілсін (№ 3 қосымша).
2. Қаулының орындалуын қадағалау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеу күнінен кейін күшіне енеді, оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн арасында қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 наурызынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласының әкімі               Н.Х. Тілемісов
2009 жылғы 26 наурыздағы № 1448
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысына № 1 қосымша
2009 жылы Риддер қаласы бойынша төленетін қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын жауапкершілігі шектелген серіктестіктің және
қоғамдық бірлестіктің, акционерлік қоғамның, мекемелердің,
кәсіпорындардың қосымша тізімі
р/р
Жұмыс
берушінің
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
түрлері
ҚЖҰ
қатысушы-
лардың
саны
Қаржыландыру
көзі
Еңбекті
төлеу
мөлшері
теңге
Барлық
адам
соның
ішінде
ауыл
бюджет
жұмыс
беруші
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Риддер
қаласының
маманданды-
рылған
әкімшіліктік
соты
Қаулыға
№ 2, 3 қосымша
4
15379-50
15379-50
2
Шығыс-
Қазақстан
облысы
бойынша
Қазақстан
Республика-
сының Еңбек
және халықты
әлеуметтік
қорғау
министрлігі
және
«Әлеуметтік
қорғау және
бақылау
бойынша
әлеуметтік
қорғау
комитеті
және бақылау
бойынша
департамент»
мемлекеттік
мекемесі
Қаулыға
№ 2, 3 қосымша
4
15379-50
15379-50
3
«Гемма»
шаруашылығы
Қаулыға
№ 2, 3 қосымша
4
15379-50
15379-50
4
Риддер
қаласы
бойынша
аймақ аралық
қаржы
полиция
бөлімі
Қаулыға
№ 2, 3 қосымша
2
15379-50
15379-50
Қорытынды
14
2009 жылғы 26 наурыздағы № 1448
Риддер қаласы әкімдігінің
Қаулысына № 3 қосымша
2009 жылға Риддер қаласы бойынша қосымша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың көлемі мен шарттар тізімі

1. Специализированный административный суд города Риддера.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа с архивом;
- работа по доставке корреспонденции.
2. Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по Контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа по доставке корреспонденции.
3. Крестьянское хозяйство "Гемма".
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа по уборке снега, заготовка дров, уборка загонов для содержания коней;
- работа по текущему ремонту туристических зданий.
4. Межрегиональное отделение финансовой полиции по городу Риддеру.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
- работа с документами;
- работа с архивом;
- работа по доставке корреспонденции.

1. Риддер қаласының мамандандырылған әкімшіліктік соты.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
- құжаттармен жұмыс;
- мұрағатпен жұмыс;
- қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс
2. Шығыс-Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі және «Әлеуметтік қорғау және бақылау бойынша әлеуметтік қорғау комитеті және бақылау бойынша департамент» мемлекеттік мекемесі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 дан 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
- құжаттармен жұмыс;
- қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс.
3. «Гемма» шаруашылығы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 дан 18-00 ге дейін
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
- қар тазалау, отын дайындау, аттарды ұстау үшін арналған қораны тазалау бойынша жұмыс;
- туристік ғимаратты ағымдағы жөндеу бойынша жұмыс.
4. Риддер қаласы бойынша аймақ аралық қаржы полиция бөлімі.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы -5 күн.
Жұмыс көлемі мен түрлері:
- құжаттармен жұмыс;
- мұрағатпен жұмыс;
- қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс.