О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 23/2-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2010 года за N 5-19-111. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14 апреля 2011 года № 73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14.04.2011 № 73).
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2521), Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах согласно приложению 1:
1) доходы – 2 316 971,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 821 491 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 995 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 908 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 480 577,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 312 422,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 402 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 49 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 31 400 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 31 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 31 252,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 31 252,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 451 тысяч тенге;
погашение займов – 49 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26850,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 13.12.2010 № 33/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
3. Предусмотреть возврат целевых текущих трансфертов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога из бюджета района в областной бюджет в сумме 54762 тысяч тенге.

2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 23/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қаңтарда N 5-19-111 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 73 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011.04.14 № 73 хаты).
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 73, 75–баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)–тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222–IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2521 тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес, Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 2 316 971,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 821 491 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 4 995 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 908 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 480 577,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 312 422,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 4 402 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 31 400 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 31 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 31 252,9 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 31 252,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 4 451 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтарын пайдалану – 26850,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.12.13 № 33/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттi орындау барысында секвестрге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Әлеуметтік салық және жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруі есебімен бюджет саласындағы еңбек ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты ағымдағы нысаналы трансферттерді аудан бюджетінен облыс бюджетіне 54762 мың теңге сомасымен қайтарылуы көзделсін.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/4-IV (порядок введения в действие см. п. 2).
4. Администраторам бюджетных программ, финансируемых из районного бюджета, в установленные законодательством сроки, представить в районный отдел финансов утвержденные планы финансирования бюджетных программ по обязательствам и платежам, в пределах годовых назначений на соответствующий год.
5. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающим в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 18 584 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);
2) 145 тысяч тенге - на оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане;
3) 96 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;
4) 558 тысяч тенге - на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью;
5) 3 483 тысяч тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
6) 730 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күмiс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
7) 590 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;
8) 8 662 тысяч тенге – на обеспечение жильем участников и инвалидов Великой Отечественной войны;
9) 162 552,7 тысяч тенге – на капитальный ремонт моста через реку Уба;
10) 28 120 тысяч тенге – на завершение строительства насосной станции и резервуаров чистой воды к проекту «Корректировка проекта реконструкции комплекса водозаборных сооружений в пос. Первомайский Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области» и на изменение схемы работы подруслового водозабора в пос. Первомайский Шемонаихинского района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/4-IV (порядок введения в действие см. п. 2); от 27.07.2010 № 30/4-IV (вводится в действие с 01.01.2010); от 28.10.2010 № 32/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).

Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 № 28/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін   2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
4. Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері сәйкес жылға арналған жылдық сандардың шегінде, міндеттемелер мен төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламалардың бекітілген жоспарларын заңнамамен белгіленген мерзіміне сәйкес ауданның қаржы бөліміне ұсынсын.
5. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238–бабының 2,  3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет азаматтық қызметшілеріне, калалық жағдайларда қызметтің осы түрлерімен шұғылданатын азаматтық қызметшілердің айлық ақылары және ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық айлық ақылары мен тарифтік ставкалары бюджет қаражаты есебінен жиырма бес пайызға көбейтіліп төленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарының тізбесін жергілікті өкілетті органдардың келісімі бойынша жергілікті атқарушы органдары белгілейді.
6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджетінен трансферттердің түсімі мынадай көлемде көзделсін:
1) азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға жататын тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне жататын тұлғаларға, қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына) – 18 584 мың теңге;
2) Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасыларына материалдық көмек көрсетуге – 145 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасына еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 96 мың теңге;
4) облысқа еңбегі сіңген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 558 мың теңге;
5) табысы аз отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқу ақысы, стипендиялар, жатақханада тұру) – 3483 мың теңге;
6) «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған және 1-ші, 2-ші дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға материалдық көмек көрсетуге 730 - мың теңге;
7) бірге тұрып жатқан 4 және оданда көп кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге 590 мың теңге;
8) Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерді тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 8 662 мың теңге;
9) Уба өзені арқылы көпірді күрделі жөндеуге – 162 552,0 мың теңге;
10) 28 120 мың теңге – «Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Первомайский к. суалғы имараттар кешенінің қайта жаңарту жобасын түзету» жобасына сорғы станциясының және таза су резервуарлардың құрылысын аяқтауға және Шемонаиха ауданы Первомайский к. арналық суалғы жұмысының схемасын өзгертуге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгертулер енгізілді - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 № 28/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз); 2010.07.27 № 30/4-IV (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.28 № 32/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

6-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 3 572 тысяч тенге – обеспечение учебными материалами организации дошкольного и среднего образования по предмету «Самопознание»;
2) 8 194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях общего среднего образования;
3) 3 820 тысяч тенге, в том числе 3 200 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи и 620 тысяч тенге - на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в связи с ростом размера прожиточного минимума;
4) 27 711 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
5) 11 674 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
6) 11 288 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 628,6 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в том числе 494,6 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов образования сельских населенных пунктов и 134 тысячи тенге на услуги для кредита на жилье.
8) 52 163 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт социальных объектов, в том числе 38 343 тысяч тенге на капитальный и текущий ремонт объектов образования и 13 820 тысяч тенге на текущий ремонт объектов культуры;
9) 39 884 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов;

6-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
1) 3 572 мың теңге – «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
2) 8 194 мың теңге – жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
3) 3 820 мың теңге, оның ішінде 3 200 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін төлеуге және 620 мың теңге ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты тұрмысы төмен отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
4) 27 711 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге;
5) 11 674 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға;
6) 11 288 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
7) 628,6 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, оның ішінде 494,6 мың теңге ауылдық елді мекендердің білім мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға және 134 мың теңге тұрғын үйге кредит үшін қызметтерге;
8) 52 163 мың теңге - әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымды жөндеуге, оның ішінде 38 343 мың теңге білім беру объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге және 13 820 мың теңге мәдениет объектілерін ағымды жөндеуге;
9) 39 884 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға;

10) 12 439 тысяч тенге - на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов, в том числе 7 460 тысяч тенге на текущий ремонт объектов водоснабжения и 4 979 тысяч тенге на проведение работ по благоустройству;
11) 9 240 тысяч тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
12) 31 163 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
13) 85 000 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата от 26.01.2010 № 24/2-IV (порядок введения в действие см. п. 2); пункт 6-1 с изменениями, внесенными решениями Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/4-IV (порядок введения в действие см. п. 2); от 27.07.2010 № 30/4-IV (вводится в действие с 01.01.2010); от 28.10.2010 № 32/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.12.2010 № 33/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
6-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 4 451 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата от 26.01.2010 № 24/2-IV (порядок введения в действие см. п. 2).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2010 год в сумме 16 195 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 11 772 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты – 3769 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решению судов – 654 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 13.12.2010 № 33/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Установить с 1 января 2010 года денежные компенсации работникам образования, здравоохранения, культуры и спорта, социального обеспечения, проживающим и работающим в аульной (сельской) местности по расходам за приобретение топлива.
9. В расходах районного бюджета предусмотрены затраты по программам:
1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) в сумме 78 100 тысяч тенге, согласно приложению 5;
2) на организации подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 313 тысяч тенге, согласно приложению 6;

10) 12 439 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді көркейтуге, оның ішінде 7 460 мың теңге сумен жабдықтау объектілерін ағымды жөндеуге және 4 979 мың теңге көркейту бойынша жұмыстарды жүргізуге;
11) 9 240 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
12) 31 163 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын жүзеге асыруға.
13) 85 000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.01.26 № 24/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен; 6-1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 № 28/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.27 № 30/4-IV (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.28 № 32/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.12.13 № 33/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі бюджеттік кредиттер көзделсін:
1) 4 451 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.01.26 № 24/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
7. 2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 16 195 мың теңгемен бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерв – 11 772 мың теңге;
жедел мұқтаждарға арналған резерв – 3769 мың теңге;
соттың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердiң орындалуына арналған резерв – 654 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.12.13 № 33/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап ауылдық (селолық) жерлерде тұратын және жұмыс iстейтiн бiлiм беру, денсаулық сақтау, мәдениет және спорт, әлеуметтiк қамсыздандыру қызметкерлерiне отын сатып алуға арналған шығындар бойынша ақшалай өтемақы белгiленсiн.
9. Аудандық бюджет шығыстарында төмендегi бағдарламалар бойынша шығындар ескерілді:
1) 5 қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 78 100 мың теңге сомасында;
2) 6 қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде оқушыларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыруға 313 мың теңге сомасында;

3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 9692 тысяч тенге, согласно приложению 7;
4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 7039 тысяч тенге, согласно приложению 8;
5) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 860 тысяч тенге, согласно приложению 9;
6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 5 952 тысяч тенге, согласно приложению 10;
7) на поддержку организаций дошкольного воспитания и обучения в сумме 33531 тысяч тенге, согласно приложению 11;
8) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 6 211 тысяч тенге, согласно приложению 12.

3) 7 қосымшаға сәйкес елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 9692 мың теңге сомасында;
4) 8 қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге 7039 мың теңге сомасында;
5) 9 қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтiп-ұстауға және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 860 мың теңге;
6) 10 қосымшаға сәйкес аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз етуге 5 952 мың теңге;
7) 11 қосымшаға сәйкес мектепке дейiнгi тәрбие және бiлiм беру ұйымдарының қызметiн қамтамасыз етуге 33531 мың теңге сомасында;
8) 12 қосымшаға сәйкес өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеу және елді мекендерді көркейтуге 6 211 мың теңге сомасында.

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                   С. Буднецкая
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                   А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Районный бюджет на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 13.12.2010 № 33/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

10. Осы шешiм 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы                   С. Буднецкая
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы              Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-IV шешiмiне 1 қосымша
2010 жылғы арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.12.13 № 33/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сома
(мың теңге)
Сынып
Сыныпша
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

57486
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
173401
2
Социальная помощь
151841
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151841
002
Программа занятости
35787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3530
005
Государственная адресная социальная помощь
9986
006
Жилищная помощь
13000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31272
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4408
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20032
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3343
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1652
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
150
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28681
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21560
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

57486
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6000
037
Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту
6000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
173401
2
Әлеуметтiк көмек
151841
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
151841
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35787
004
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын алуға әлеуметтiк көмек көрсету
3530
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
9986
006
Тұрғын үй көмегi
13000
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
31272
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4408
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
20032
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы беру
3343
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарымен, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуімен қамтамасыз ету
1652
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
150
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
28681
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21560
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4474
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7015
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5925
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1090
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50336
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
32092
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7755
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24337
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11269
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9286
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1983
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6975
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28042,6
1
Сельское хозяйство
10749,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
628,6
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
628,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10121
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
9557
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
564
6
Земельные отношения
6005
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6005
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6005
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11288
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11288
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11288
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40004
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40004
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

4474
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) iшкi саясат бөлiмi
7015
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргiзу жөніндегі қызметтер
5925
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1090
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50336
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тiлдердi дамыту бөлiмi
32092
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тiлдердi дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7755
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
24337
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) iшкi саясат бөлiмi
11269
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1983
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлiмi
6975
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6975
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
28042,6
1
Ауыл шаруашылығы
10749,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
628,6
099
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
628,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10121
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9557
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
564
6
Жер қатынастары
6005
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
6005
001
Аудан (облыстық маңызы бар) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6005
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
11288
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11288
013
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
11288
11
Өнеркәсiп, сәулет,қала құрылысы және құрылыс қызметi
40004
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
40004
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

40004
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7504
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
32500
12
Транспорт и коммуникации
247250,2
1
Автомобильный транспорт
182366,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10528
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
10528
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
171838,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
171838,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и
коммуникаций
64883,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23685,5
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23685,5
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41198
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
41198
13
Прочие
27679
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4751
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4751
9
Прочие
22928
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16195
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6638
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
95
15
Трансферты
67779,4
1
Трансферты
67779,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
67779,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

40004
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7504
013
Аудандық (облыстық маңызы бар) қалалардың, кенттердің және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын, аудан аумақтарын қала құрылыстық дамыту сұлбаларын әзірлеу
32500
12
Көлiк және коммуникациялар
247250,2
1
Автомобиль көлiгi
182366,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
10528
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуiн қамтамасыз ету
10528
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
171838,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
171838,7
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызмет көрсетулер
64883,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмi аппараты
23685,5
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендер жолдарын жөндеу және ұстау
23685,5
458
Аудан (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
41198
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға
41198
13
Басқалар
27679
3
Кәсіпкерлік қызметін қолдау және бәсекелестікті қорғау
4751
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) кәсіпкерлік бөлімі
4751
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4751
9
Басқалар
22928
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
16195
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
16195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
6733
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6638
014
Мемлекеттік органдарды мемлекеттік-техникалық жабдықтау
95
15
Трансферттер
67779,4
1
Трансферттер
67779,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
67779,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района
в городе, города районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 28.10.2010 № 32/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
п/п
Наименование
программа

003
Жалпы бiлiм беру
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 5 қосымша
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауыл
(село), ауылдық (селолық) округтiң әкiмi қызметiн қамтамасыз
ету жөніндегі қызметтерге арналған шығындар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.10.28 № 32/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Рет
Атауы

122
10
ГУ "Аппарат акима Каменевского сельского округа"
181
ИТОГО
10528
Приложение 11
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на поддержку организаций дошкольного воспитания и
обучения
Сноска. Приложение 11 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 28.10.2010 № 32/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
п/п
Наименование
программа
123 004
1
ГУ "Аппарат акима города Шемонаиха"
41954
ИТОГО
41954
Приложение 12
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и
благоустройство населенных пунктов в рамках реализации
стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Сноска. Приложение 12 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 16.04.2010 № 28/4-IV (порядок введения в действие см. п. 2).
№ п/п Наименование Сумма
расходов
(тысяч
тенге)
в том числе:
ремонт
инженерно-
коммуникационной
инфраструктуры
благоустройство
населенных
пунктов
1
ГУ "Аппарат акима города Шемонаиха"
7465
0
7465
ИТОГО
7465
0
7465
Приложение 13
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на ремонт и содержание автомобильных дорог населенных
пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров

122
10
«Каменевка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
181
ЖИЫНТЫҒЫ
10528
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 11 қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие беру және оқыту ұйымдарын қолдауға
арналған шығындар
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.10.28 № 32/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Рет
Атауы
123 004
бағдарлама
1
«Шемонаиха қаласы әкiмiнiң аппараты» ММ
41954
ЖИЫНТЫҒЫ
41954
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 12 қосымша
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық
инфрақұрылымдарды жөндеу және елді мекендерді көркейту
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.04.16 № 28/4-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.
р/с
Атауы Шығыс
сомасы
(мың
теңге)
оның ішінде:
инженерлік-
коммуникациялық
инфрақұрылымдарды
жөндеу
елді
мекендерді
көркейту
1
"Шемонаиха қаласы әкімінің аппараты" ММ
7465
0
7465
ЖИЫНТЫҒЫ
7465
0
7465
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 13 қосымша
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде елді мекендердің автомобиль
жолдарын жөндеуге және күтіп-ұстауға арналған шығындар

Сноска. Приложение 13 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата от 28.10.2010 № 32/2-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
№ п/п
Наименование
программа
123 020
1
ГУ "Аппарат акима города Шемонаиха"
23685,5
ИТОГО
23685,5
Приложение 14
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23/2-IV
Затраты на материально-техническое оснащение
государственных органов
Сноска. Решение дополнено приложением 14 в соответствии с решением Шемонаихинского районного маслихата от 26.01.2010 № 24/2-IV (порядок введения в действие см. п. 2).

Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.10.28 № 32/2-IV (2010.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Рет
Атауы
123 020
бағдарлама
1
«Шемонаиха қаласы әкiмiнiң аппараты» ММ
23685,5
ЖИЫНТЫҒЫ
23685,5
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23/2-ІV шешiмiне 14 қосымша
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жабдықтауға
арналған шығындар
Ескерту. Шешім 14 қосымшамен толықтырылды - Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010.01.26 № 24/2-IV (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) шешімімен.