О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-5 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 6 марта 2009 года N 14-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 12 марта 2009 года N 7-1-133. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-6
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-6.
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 13-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-122, опубликованное 15 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 15 198 590 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 522 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 314 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 445 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 916 152 тысячи тенге;
2) затраты – 14 651 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 529 400 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 529 400 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 17 982 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 17 982 тысячи тенге:
поступления займов – 412 672 тысячи тенге;
погашение займов – -1 625 422 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 194 768 тысяч тенге";
пункт 8 после слов "на строительство жилого дома для малосемейных в сумме 80 000 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
", на капитальный ремонт СОШ N 3 – 46 110 тысяч тенге, на капитальный ремонт СОШ N 20 – 79 855 тысяч тенге, на капитальный ремонт СОШ N 6 – 65 000 тысяч тенге, на капитальный ремонт детского сада N 3 – 58 576 тысяч тенге, на завершение капитального ремонта школы N 41 – 26 366 тысяч тенге, на осуществление льготного проезда на общественном транспорте обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения – 110 412 тысяч тенге, на приобретение школьного инвентаря и оборудования – 2 000 тысяч тенге, на обустройство полигона ТБО – 33 000 тысяч тенге, на благоустройство сквера им. Г.Курмангалиева – 23 000 тысяч тенге, на приобретение здания под городской центр культуры – 560 000 тысяч тенге, на строительство жилого дома для малосемейных – 435 760 тысяч тенге, на реконструкцию и ремонт городских инженерно-коммуникационных сетей – 263 800 тысяч тенге, на приобретение незавершенного объекта и реконструкцию под кредитное жилье – 105 000 тысяч тенге, на корректировку генерального плана г. Уральска – 85 000 тысяч тенге, на создание государственного градостроительного кадастра г. Уральска – 40 000 тысяч тенге, на строительство и реконструкцию, текущий, средний ремонт тротуаров и проезжей части дорог – 830 000 тысяч тенге, на благоустройство – 446 637 тысяч тенге, на развитие коммунального хозяйства – 136 000 тысяч тенге;

2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 6 наурыздағы N 14-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 наурызда N 7-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2010.03.12 N 27-6 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13-5 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-122 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 15 қаңтарда, 2009 жылғы 22 қаңтарда, 2009 жылғы 29 қаңтарда, 2009 жылғы 5 ақпанда, 2009 жылғы 12 ақпанда "Пульс города" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 198 590 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 522 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 314 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 445 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 916 152 мың теңге;
2) шығындар – 14 651 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 529 400 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 529 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 17 982 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -17 982 мың теңге:
қарыздар түсімі – 412 672 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 625 422 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 194 768 мың теңге";
8-тармағы "шағын отбасыларына арналған тұрғын үйдің құрылысына 80 000 мың тенге сомасында қарастырылғаны ескерілсін" сөздерінен кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
", N 3 ЖОБМ-ін күрделі жөндеуге – 46 110 мың теңге, N 20 ЖОБМ-ін күрделі жөндеуге – 79 855 мың теңге, N 6 ЖОБМ-ін күрделі жөндеуге – 65 000 мың теңге, N 3 балабақшаны күрделі жөндеуге – 58 576 мың теңге, N 41 ЖОБМ-ін күрделі жөндеуді аяқтауға – 26 366 мың теңге, күндізгі оқу нысанында оқитын білім беру ұйымдарының оқушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүруін жүзеге асыруға - 110 412 мың теңге, мектеп мүлікі мен құрал-жабдықтар сатып алуға – 2 000 мың теңге, ҚТҚ полигондарын жайластыруға – 33 000 м.т., Ғ.Құрманғалиев атындағы гүлзарды абаттандыруға – 23 000 м.т., қалалық мәдениет орталығы үшін ғимарат сатып алуға - 560 000 мың теңге, шағын отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 435 760 м.т., қалалық инженерлік- коммуникациялық желілерді қайта құрылымдауға және жөндеуге – 263 800 мың теңге, кредитке берілетін тұрғын үй үшін құрылысы аяқталмаған нысананы сатып алу және оны қайта құрылымдауға - 105 000 мың теңге, Орал қаласының бас жоспарын түзетуге - 85 000 мың теңге, Орал қаласының мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жасауға - 40 000 мың теңге, тротуарлар мен жолдың жүру бөлігін салуға және қайта құрылымдауға, ағымдағы, орташа жөндеуге – 830 000 мың теңге, абаттандыруға – 446 637 мың теңге, коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 136 000 мың теңге;

целевые трансферты из республиканского бюджета на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 27 705 тысяч тенге, на содержание вновь вводимых объектов образования – 63 479 тысяч тенге, на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 28 675 тысяч тенге, на внедрение новых технологии государственной системы в сфере образования – 76 288 тысяч тенге, на выплату государственной адресной социальной помощи – 1 300 тысяч тенге, на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 6 800 тысяч тенге, на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях – 6 500 тысяч тенге, на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы – 1 298 000 тысяч тенге, на ремонт и реконструкцию инженерных сетей – 43 000 тысяч тенге, на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республики Казахстан на 2008-2010 годы – 318 575 тысяч тенге, на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне Самал города Уральска – 200 000 тысяч тенге, на строительство инновационной школы в 5-ом микрорайоне на 900 мест в городе Уральске – 641 574 тысяч тенге, на строительство средней школы на 360 учащихся в поселке Желаево города Уральска – 286 648 тысяч тенге, на строительство детского сада на 320 мест в поселке Зачаганск – 52 040 тысяч тенге, на строительство детского сада на 320 мест в микрорайоне N 9 города Уральска – 424 320 тысяч тенге";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2009 год предусмотрен кредит на строительство и приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, в том числе кредитование на строительство и приобретение жилья для работников 100 школ и 100 больниц в сумме 412 672 тысячи тенге";
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2009 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 238 639 тысяч тенге";
дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2009 год предусмотрено погашение кредита, выделенного на строительство жилья в сумме 1 245 000 тысяч тенге";

республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім білім беретін мемлекеттік мекемелерге лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға – 27 705 мың теңге, жаңадан пайдалануға берілген білім беру нысаналарын ұстауға – 63 479 мың теңге, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға - 28 675 мың теңге, білім беру саласына мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге – 76 288 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 1 300 мың теңге, аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 6 800 мың теңге, медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормасын арттыруға - 6 500 мың теңге, 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластырға – 1 298 000 мың теңге, инженерлік желілерді жөндеуге және қайта құрылымдауға – 43 000 мың теңге, 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына – 318 575 мың теңге, Орал қаласының Самал шағынауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысына -200 000 мың теңге, Орал қаласының 5-шағынауданындағы 900 орындық инновациялық мектептің құрылысына – 641 574 мың теңге, Орал қаласының Желаево кентіндегі 360 оқушыға арналған орта мектептің құрылысына – 286 648 мың теңге, Зачаганск кентіндегі 320 орындық балабақшаның құрылысына – 52 040 мың теңге, Орал қаласының 9-шағынауданындағы 320 орындық балабақшаның құрылысына – 424 320 мың теңге";
келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй салуға және сатып алуға кредит қарастырылған, соның ішінде 100 мектеп және 100 аурухана қызметкерлері үшін тұрғын үй салуға және сатып алуға 412 672 мың теңге сомасында кредиттеу қарастырылғаны ескерілсін";
келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 238 639 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін";
келесі мазмұндағы 8-3 тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 1 245 000 мың теңге сомасында тұрғын үй құрылысына бөлінген кредитті өтеу қарастырылғаны ескерілсін";

дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
"8-4. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2009 год предусмотрена пеня по погашению долга в сумме 380 422 тысячи тенге";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
4. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 14-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 6 марта 2009 года N 14-2
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 13-5
Бюджет города Уральска на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

келесі мазмұндағы 8-4 тармағымен толықтырылсын:
"8-4. 2009 жылға арналған қалалық бюджет шығынында 380 422 мың теңге сомасында берешекті өтеу бойынша өсімпұлдар қарастырылғаны ескерілсін";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына және міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 14-ші сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы
Орал қалалық мәслихатының
2009 жылғы 6 наурыздағы
N 14-2 шешіміне 1 қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 13-5 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І.Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету