О внесении изменений и дополнения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 31 марта 2006 года № 08-2/83 "Об утверждении Условий труда внештатных работников, принятых на месте на работу в загранучреждения Республики Казахстан, в том числе из числа членов семей персонала дипломатической службы"
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 сентября 2010 года № 08-1-1-1/327. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2010 года № 6591. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 12.11.2024 № 11-1-4/633.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 12.11.2024 № 11-1-4/633 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 31 марта 2006 года № 08-2/83 "Об утверждении Условий труда внештатных работников, принятых на месте на работу в загранучреждения Республики Казахстан, в том числе из числа членов семей персонала дипломатической службы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4194) следующие изменения и дополнение:
в Условиях труда внештатных работников, принятых на месте на работу в загранучреждения Республики Казахстан, в том числе из числа членов семей персонала дипломатической службы, утвержденных указанным приказом:
по всему тексту слова "индивидуальных", "индивидуальный", "индивидуальным", "индивидуального" исключить;
в пункте 2 слово "срочный" исключить;
пункт 4 после слов "по другой должности" дополнить словами ", в случаях, предусмотренных Трудовым кодексом Республики Казахстан";
в пункте 6 слова и цифру "статьей 25 Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан" заменить словами "Трудовым кодексом Республики Казахстан";
часть пятую пункта 8 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Министра
К. Сарыбай
"СОГЛАСОВАНО"
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
___________ Г. Абдыкаликова
29 сентября 2010 года

"Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелеріне жергілікті жерден, соның ішінде дипломатиялық қызмет персоналының отбасы мүшелері қатарынан жұмысқа қабылданған штаттан тыс жұмыскерлердің еңбек шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2006 жылғы 31 наурыздағы № 08-2/83 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің м.а. 2010 жылғы 23 қыркүйектегі N 08-1-1-1/327 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 25 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6591 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2024 жылғы 12 қарашадағы № 11-1-4/633 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 12.11.2024 № 11-1-4/633 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелеріне жергілікті жерден, соның ішінде дипломатиялық қызмет персоналының отбасы мүшелері қатарынан жұмысқа қабылданған штаттан тыс жұмыскерлердің еңбек шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2006 жылғы 31 наурыздағы № 08-2/83 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 4194 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының шет елдердегі мекемелеріне жергілікті жерден, соның ішінде дипломатиялық қызмет персоналының отбасы мүшелері қатарынан жұмысқа қабылданған штаттан тыс жұмыскерлердің еңбек шарттарында:
бүкіл мәтін бойынша "жеке" деген сөз алынып тасталсын;
2-тармақтағы "мерзімді" деген сөз алынып тасталсын;
4-тармақ "басқа лауазым бойынша" деген сөздерден кейін ", Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінде көзделген жағдайларда" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақта "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабында" деген сөздер мен санды "Қазақстан Республикасының Еңбек кодексімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың бесінші бөлігі алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қ. Сарыбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
___________ Г. Әбдіқалықова
2010 жылғы 29 қыркүйекте