О внесении изменений в некоторые приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 сентября 2010 года № 440. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2010 года № 6605
В целях приведения в соответствие с законами Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в некоторые приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню.
2. Юридическому департаменту Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Казбеков Б.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Касымбек Ж.М.).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2012 года.
И.о. Министра                              А. Бектуров
Приложение
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 29 сентября 2010 года № 440
Перечень некоторых приказов Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
1. В приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 11 июля 2002 года № 240-I "Об утверждении Правил регистрации железнодорожного подвижного состава в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1948, опубликованный в газете "Официальная газета" от 31 августа 2002 года № 35):
в Правилах регистрации железнодорожного подвижного состава в Республике Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в приложении 4 к указанным Правилам:
аббревиатуры "РНН (ИИН, БИН)" заменить аббревиатурами "ИИН/БИН".
2. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 28.07.2015 № 809.
3. В приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-I "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I, зарегистрированных за № 2810" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3069, опубликованный в газете "Официальная газета" от 2 октября 2004 года № 40 (197)):
в Правилах осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I, зарегистрированных за № 2810, утвержденных указанным приказом:
в приложении 2 к указанным Правилам:
аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурами "ИИН/БИН".

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2010 жылғы 29 қыркүйектегі № 440 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 28 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6605 болып енгізілді
РҚАО-ның ескертуі!
Осы бұйрық 2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі (4-т.)
«Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» және  «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаменті (Б.Е. Қазбеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның заңнамада белгіленген тәртіппен ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің жауапты хатшысына (Ж.М. Қасымбек) жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                               А. Бектұров
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрінің
2010 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 440 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасында жылжымалы темір жол құрамын тіркеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрінің 2002 жылғы 11 шілдедегі № 240-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1948 тіркелген, «Ресми газеттің» 2002 жылғы 31 тамыздағы № 35 санында жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында жылжымалы темір жол құрамын тіркеу ережесінде:
көрсетілген Ереженің 4-қосымшасындағы:
«СТН (ЖСН,БЖН)» деген аббревиатуралар «ЖСН/БСН» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 28.07.2015 № 809 бұйрығымен.
3. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы бұйрығымен бекітілген, № 2810 болып тіркелген, Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажын тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы № 324-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3069 тіркелген, «Ресми газеттің» 2004 жылғы 2 қазандағы № 40 (196) санында жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы бұйрығымен бекітілген, № 2810 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажын тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесінде:
көрсетілген Ереженің 2-қосымшасындағы:
«СТН» деген аббревиатура «ЖСН/БСН» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын.