О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 562. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2010 года № 6684. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 26.02.2014 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации пункта 4.3.5 Плана мероприятий по реализации Плана совместных действий Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики и финансовой системы на 2009-2010 годы, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 6, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года) следующие изменения и дополнение:
в Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 исключить;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Отчет 1-ГЗ о проведенных государственных закупках товаров, работ и услуг, отчет о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства, отчет о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов среднего предпринимательства, отчет об объемах казахстанского содержания при государственных закупках товаров, работ и услуг, формируются ежедневно в автоматическом режиме на веб-портале государственных закупок по форме, согласно приложениям 1, 2, 2-1, 3 соответственно к настоящим Правилам.";
пункт 8 исключить;
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 562 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 15 желтоқсанда № 6684 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 26.02.2014 № 77 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 6 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен бақылау агенттігінің Экономиканы және қаржы жүйесін тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 4.3.5-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына (Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге орталық мемлекеттік органдарының 2009 жылғы № 4 актілер жинағында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5480 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесінде:
4-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«5. Тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы 1-ГЗ есеп, шағын кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы есеп, орта кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы есеп, тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу кезінде қазақстандық мазмұн көлемдері туралы есеп осы Ережеге тиісінше 1, 2, 2-1, 3-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты режимде күн сайын қалыптасады.»;
8-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Уполномоченный орган посредством веб-портала государственных закупок осуществляет обобщение отчетности, которая формируется на веб-портале государственных закупок.";
в пункте 10 Правил после цифры "2" дополнить цифрами ", 2-1";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Уполномоченный орган путем сбора, обобщения и анализа формирует сводные данные отчета 1-ГЗ, отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов малого предпринимательства, отчета о государственных закупках товаров, работ и услуг у субъектов среднего предпринимательства и информации об объемах казахстанского содержания, с целью дальнейшего представления заинтересованным органам и публикации в статистическом бюллетене Министерства финансов Республики Казахстан.";
дополнить приложением 2-1 согласно приложению к настоящему приказу;
в приложениях 123 слова "Фамилия, имя, отчество и электронная цифровая подпись первого руководителя либо ответственного секретаря или иное осуществляющее полномочия ответственного секретаря должностное лицо, определенное Президентом Республики Казахстан, заказчика либо лица, исполняющего его обязанности." исключить.
2. Департаменту методологии государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 ноября 2010 года № 562
Приложение 2-1
к Правилам сбора, обобщения и анализа
отчетности с учетом информации
об объемах казахстанского содержания
при закупках товаров, работ, услуг
Форма отчета о государственных закупках товаров,
работ и услуг у субъектов среднего предпринимательства
за ___ полугодие ___ года
____________________________________________
(наименование заказчика)
п/п
Всего
(тенге)
в том числе
Товары,
всего
в том
числе
товары
по
импорту
Работы,
всего
в том числе
работы,
выполнямые
нерезидентами
Услуги,
всего
в том числе
услуги,
оказывамые
нерезидентами
РК
1
2
3
4
5
6
7
8
01
Общий объем закупок
товаров, работ и
услуг
03
в том числе у
субъектов среднего
предпринимательства

«9. Уәкілетті орган мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік сатып алу веб-порталында қалыптасатын есептілікті қорытындылауды жүзеге асырады.»;
Ереженің 10-тармағында «2» деген цифрдан кейін «, 2-1» деген цифрлармен толықтырылсын;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13. Уәкілетті орган жинау, қорыту және талдау жолымен мүдделі органдарға одан әрі ұсыну және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің статистикалық бюллетенінде жариялау мақсатында 1-ГЗ есептің, шағын кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы есептің, орта кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы есептің және қазақстандық мазмұн көлемдері туралы анықтаманың жиынтық деректерін қалыптастырады»
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2-1-қосымшамен толықтырылсын;
123-қосымшаларда «Қазақстан Республикасының Президенті анықтайтын тапсырыс берушінің бірінші басшысының не жауапты хатшысының немесе жауапты хатшының өкілетін жүзеге асыратын лауазымды тұлғаның не оның міндетін атқарушы тұлғаның аты, тегі, әкесінің аты және электрондық цифрлық қолтаңбасы.» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу әдіснамасы департаменті (Әмрина Г.Ә.) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б.Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 12 қарашадағы
№ 562 бұйрығына қосымша
Тауарларды, жұмыстарды,
көрсетілетін қызметтерді сатып
алу кезінде қазақстандық
мазмұнның көлемі туралы
ақпаратты ескере отырып,
есептілікті жинау, қорыту
және талдау ережесіне
2-1-қосымша
____жылғы _____ жарты жылдыққа орташа кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептің нысаны (тапсырыс берушінің атауы)
N р/с
Барлығы (теңге)
оның ішінде
Тауарлар, барлығы
оның ішінде импорт бойынша
Жұмыстар, барлығы
оның ішінде резидент еместер орындайтын жұмыстар
Қызметтер, барлығы
оның ішінде резидент еместер көрсететін қызметтер
1
2
3
4
5
6
7
8
01
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып
03
оның ішінде орташа кәсіпкерлік субъектілерінен
.
Қазақстан Республикасының Президенті анықтайтын тапсырыс берушінің бірінші басшысының не жауапты хатшысының немесе жауапты хатшының өкілетін жүзеге асыратын лауазымды тұлғаның не оның міндетін атқарушы тұлғаның аты, тегі, әкесінің аты және электрондық цифрлық қолтаңбасы.