О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2010 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2010 года № 6016. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 26.12.2017 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения, а также учета лиц, в отношении которых совершено преступление и приведения в соответствие с нормами Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Уголовно-процессуальный кодекс Республики Казахстан по вопросу упрощенного досудебного производства", руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012);
2) утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015);
3) утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 10.07.2014 № 71 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
К. Мами
Приложение 1
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 1 к Инструкции
по ведению единого карточного
учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и
судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая
система)
Форма ЗС-1
Карточка учета
заявлений, сообщений о преступлении, происшествии
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 2
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 2 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных
дел, результатов их расследования и
судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма ЗС-2
Карточка учета решения
по заявлению и сообщению о преступлении, происшествии
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 3
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 3 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных
дел, результатов их расследования и
судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2010 жылғы 20 қаңтардағы N 3 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 25 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6016 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 165 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас прокурорының 26.12.2017 № 165 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламалардың бірыңғай карточкалық есепке алуын әрі қарай жетілдіру мақсатында, қылмыстық істерді оларды тергеу нәтижесі және сот қарауы, сондай-ақ тұлғаларға оларға қатысты қылмыстар жасалғаны және 2009 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексіне сотқа дейінгі жеңілдетілген іс жүргізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының нормаларымен сәйкестендіру мақсатында, Қазақстан Республикасының "Прокуратура туралы" 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне келесі толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3) күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 10.07.2014 № 71 бұйрығымен (бірінші ресми түрде жарияланғаннан бастап қолданысқа енгізіледі);
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетіне (әрі қарай – Комитет) осы бұйрық:
1) мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілері мен Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдансын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қолданысқа Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Қ. Мәми
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 1-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 1-Қосымша
ЗС-1 Нысаны
Қылмыстар, оқиғалар туралы өтініштер мен хабарларды есепке алу кәртішкесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 2-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 2-Қосымша
ЗС-2 Нысаны Қылмыс, оқиға туралы өтініш пен хабарлама бойынша шешімді есепке алу кәртішкесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 3-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 3-Қосымша

Форма 1.0
Карточка учета преступления
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 4
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 4 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных
дел, результатов их расследования и
судебного рассмотрения (Единая
унифицированная статистическая система)
Форма 1.1
Карточка о ходе
и результатах предварительного следствия (дознания)
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 5
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 6 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 2.0
Карточка на лицо, совершившее преступление
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 6
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 7 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 2.1
Карточка на лицо подозреваемое,
обвиняемое, задержанное либо арестованное
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 7
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Приложение 8 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 3.0
Карточка о решении прокурора по уголовному делу
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 8
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 1. Статистический отчет о зарегистрированных
преступлениях и результатах деятельности органов
уголовного преследования
Сведения о зарегистрированных преступлениях
Сноска. Приложение 8 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 9
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3

1.0 Нысаны Қылмыстарды есепке алу кәртішкесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 4-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 4-Қосымша
1.1 Нысаны Алдын-ала тергеудің (анықтаудың) барысы және қорытындысы туралы кәртішке
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 5-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 6-Қосымша
2.0 Нысаны Қылмыс жасаған тұлға кәртішкесі
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 6-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 7-Қосымша
2.1 Нысаны Айыпталушы, ұсталған немесе тұтқындалған тұлғаға арналған кәртішке
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 7-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды,
қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта
қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік
есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай
бірегейлік статистикалық жүйе)
Нұсқаулыққа 8-Қосымша
3.0 Нысаны Қылмыстық іс бойынша прокурор шешімі туралы кәртішке
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 8-қосымша
"Тіркелген қылмыстар мен қылмыстық қудалау органдары қызметінің нәтижелері туралы" № 1-М нысанды статистикалық есеп
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2010 жылғы 20 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына 9-қосымша

Раздел 2. Сведения о зарегистрированных преступлениях и
результатах деятельности органов следствия
Сноска. Приложение 9 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 10
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 3. Сведения о зарегистрированных преступлениях и
результатах деятельности органов дознания
Сноска. Приложение 10 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 11
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 4. Сведения о зарегистрированных преступлениях по
оконченным делам, совершенных несовершеннолетними,
ранее совершившими преступления, группой лиц, в
состоянии алкогольного опьянения и лицах, их
совершивших
Сноска. Приложение 11 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 12
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 6. Сведения о зарегистрированных экономических
преступлениях
Сноска. Приложение 12 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 13
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
РАЗДЕЛ 8. Cведения о розыске граждан и других лиц, скрывшихся
от органов власти и без вести пропавших. Таблица А.
Сноска. Приложение 13 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 14
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 13.Сведения об установленной сумме материального вреда и
его возмещаемости по оконченным уголовным делам
Сноска. Приложение 14 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 15
к приказу Генерального
Прокурора Республики Казахстан
от 20 января 2010 года № 3
Раздел 19. Сведения о потерпевших (по преступлениям)
(ст. 75 УПК РК)
Сноска. Приложение 15 утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).

2-бөлім. Тіркелген қылмыстар мен тергеу органдары қызметінің нәтижелері туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
10-қосымша
3 бөлім. "Тіркелген қылмыстар мен анықтау органдары қызметінің нәтижелері туралы мәліметтер"
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
11-қосымша
4-бөлім. Кәмелетке толмағандармен жасалған, бұрын қылмыс жасағандармен, бір топ тұлғалармен, алкогольдік мас күйдегі және оларды жасағантұлғалардың аяқталған істері бойынша тіркелген қылмыстар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
12-қосымша
6-бөлім. Тіркелген экономикалық қылмыстар туралы мәліметтер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
13-қосымша
8-бөлім. Үкімет органдарынан жасырынған азаматтар мен басқа да тұлғаларға және хабар-ошарсыз жоғалғандарға іздеу салу туралы мәліметтер.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
14-қосымша
13-бөлімі. Аяқталған қылмыстық істер бойынша қылмыстың нәтижесінде келтірілген материалдық залал мен оны өтеудің белгіленген сомасы туралы мәліметтер.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2010 жылғы
20 қаңтардағы № 3 бұйрығына
15-қосымша
19 бөлім. Жәбірленушілер туралы мәліметтер (қылмыстар бойынша) (ҚР ҚІЖК 75-б бойынша)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.