Об утверждении форм проверочных листов по проверкам деятельности администратора внешнего наблюдения, реабилитационного и конкурсного управляющих
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 79 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 100. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2010 года № 6104. Действует до 1 января 2011 года
Сноска. Приказ действует до 1 января 2011 года (см. п. 5).
В соответствии с пунктом 2 статьи 38 Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые формы проверочных листов по проверкам деятельности администратора внешнего наблюдения, реабилитационного и конкурсного управляющих.
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование;
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра финансов Даленова Р.Е.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2011 года.
Министр финансов                       Министр экономики и
Республики Казахстан                   бюджетного планирования
Республики Казахстан
_________ Б. Жамишев                   __________ Б. Султанов
Утверждена
Совместным приказом Министра
финансов Республики Казахстан
от.23 февраля 2010 года № 79,
Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
от 25 февраля 2010 года № 100
Форма
Проверочный лист
по проверкам деятельности администратора внешнего наблюдения
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе с
несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета или
его филиал), назначивший проверку
_____________________________________________________________________
Предписание _________________________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. администратора внешнего наблюдения ___________________________
РНН _________________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) ___________________________________________
Адрес, место нахождения _____________________________________________
№ п/п
Перечень требований
1
Наличие заявления ходатайства в суд о принятии дополнительных
мер по обеспечению сохранности имущества должника, а также об
отмене таких мер
2
Проведение сверки имущества должника по актам инвентаризации
3
Истребование у должника полного перечня его кредиторов и
дебиторов с указанием суммы задолженности, развернутого
баланса активов и пассивов, отчета о финансовом положении
должника и другой необходимой информации
4
Наличия заявления ходатайства в суд о представлении и (или)
истребовании у третьих лиц необходимых документов,
заключений, предоставлении ими иных сведений, относящихся к
финансово-хозяйственной деятельности должника за предыдущие
три года, а также ознакомление с этими сведениями в месте их
нахождения
5
Выявление сделок, совершенных за предыдущие три года до
введения процедуры внешнего наблюдения, ухудшивших финансовое
положение должника, требование от должника их расторжения на
основании и в порядке, установленных гражданским
законодательством Республики Казахстан
6
Требование от должника исполнения его обязанностей,

Сырттай байқау әкімшісінің, оңалтушы және конкурстық басқарушылардың қызметін тексеру жөніндегі тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 23 ақпандағы N 79 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 25 ақпандағы N 100 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 5 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6104 болып енгізілді. 2011 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданылады
Ескерту. Осы бұйрық 2011.01.01 дейін қолданылады (5-т.).
«Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабы 2 тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Сырттай байқау әкімшісінің, оңалтушы және конкурстық басқарушылардың қызметін тексеру жөніндегі тексеру парақтарының нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д. Үсенова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрі Р.Е. Дәленовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
5. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2011 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасы     Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі             Экономика және бюджеттік
________ Б. Жәмішев        жоспарлау министрі
_____________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 23 ақпандағы
№ 79 және
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
№ 100 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Сырттай байқау әкімшісінің қызметін тексеру жөніндегі тексеру парағы
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы)
___________________________________________________________________
Ұйғарым __________________________________________________________
(№, күні)
Сырттай байқау әкімшісінің Т.А.Ә.
___________________________________________________________________
СТН _______________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда)__________________________________________
Мекен жайы, орналасқан жері _______________________________________
Р/с
Талаптар тізбесі
1
Сотқа борышкер мүлкінің сақталуын қамтамасыз ету жөнінде қосымша шаралар қолдану, сондай-ақ мұндай шаралардың күшін жою туралы өтініштің бар болуы
2
Түгендеу актілері бойынша борышкердің мүлкіне салыстыру жүргізу
3
Борышкерден берешек сомасы көрсетілген оның кредиторлары мен дебиторларының толық тізбесін, активтері мен пассивтері толық көрсетілген балансын, борышкердің қаржылық жағдайы туралы есепті және басқа да қажетті ақпаратты талап ету
4
Сот алдында үшінші тұлғалардан қажетті құжаттарды, қорытындыларды табыс ету және (немесе) оларды талап ету, олардың борышкердің алдыңғы үш жылдағы қаржы-шаруашылық қызметіне қатысты өзге мәліметтерді табыс етуі туралы өтініш жасау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, осы мәліметтермен олар орналасқан жерде танысу
5
Сырттай байқау рәсімі енгізілгенге дейінгі алдыңғы үш жыл ішінде жасалып, борышкердің қаржылық жағдайын нашарлатқан мәмілелерді анықтау, борышкерден оларды Қазақстан Республикасының азаматтық заңнамасында белгіленген негізде және тәртіппен бұзуды талап ету
6

предусмотренных статьей 41-7 Закона Республики Казахстан "О
банкротстве"
7
Согласование с комитетом кредиторов своих действий в
отношении должника
8
Принятие мер по обеспечению сохранности имущества должника и
его защите
9
Выявление наличия признаков преднамеренного и ложного
банкротства и сообщение о выявленных признаках в
правоохранительные органы либо признания недействительным
сделок по отчуждению имущества, ухудшивших финансовое
положение должника
10
Требование от должника принятия мер по взысканию дебиторской
задолженности
11
Предоставление необходимой информации по процедуре внешнего
наблюдения по запросу уполномоченного органа
12
По завершении периода внешнего наблюдения предоставление в
суд согласованный с комитетом кредиторов и уполномоченным
органом отчет о своей деятельности, содержащий заключение о
возможности восстановления платежеспособности должника и
применении в отношении него реабилитационной процедуры либо о
признании должника банкротом
13
Соблюдение сроков сдачи заключительного отчета
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
_________________ __________                  ____________
(должность)    (подпись)                     (Ф.И.О)
_________________ __________                  ____________
(должность)    (подпись)                     (Ф.И.О)
Администратор внешнего наблюдения:
_______________________________               ____________
(Ф.И.О.)                                  (подпись)
Утверждена
Совместным приказом Министра
финансов Республики Казахстан
от 23 февраля 2010 года № 79,
Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
от 25 февраля 2010 года № 100
Форма
Проверочный лист по проверкам деятельности
реабилитационного управляющего
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе с
несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета
или его филиал), назначивший проверку
_____________________________________________________________________
Предписание _________________________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. реабилитационного управляющего _______________________________
РНН _________________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) ___________________________________________
Адрес, место нахождения _____________________________________________
№ п/п
Перечень требований
1
Исполнение условий соглашения, заключенного с комитетом
кредиторов
2
Целевое использование денег, предусмотренных сметой
административных расходов
3
Требование признания сделок недействительными и возврата
имущества, переданного должником, в том числе и в аренду или
в обеспечение исполнения по ранее заключенным сделкам, за
период в течение трех лет до возбуждения дела о банкротстве,
от лиц, получивших это имущество безвозмездно, по ценам
значительно ниже рыночных либо без достаточных оснований в
ущерб кредиторов
4
Требование возврата имущества должника, переданного им за
период до трех лет до возбуждения дела о банкротстве, от
кредиторов, обязательства перед которыми были исполнены до
наступления срока их исполнения в ущерб интересам других
кредиторов
5
Выявление наличия признаков преднамеренного или ложного
банкротства и обращение в правоохранительные органы для
привлечения должностных лиц к ответственности,
предусмотренной законами  Республики Казахстан
6
Проведение расчетов с кредиторами с соблюдением
установленного порядка удовлетворения требований кредиторов
7
В десятидневный срок со дня его назначения уполномоченным
органом помещение в периодических печатных изданиях,
распространяемых на всей территории Республики Казахстан и
соответствующей административно-территориальной единице по
месту нахождения должника, получивших в установленном порядке
право официального опубликования нормативных правовых актов,
на государственном и русском языках публикацию о применении
процедуры реабилитации к должнику и о порядке заявления
требований кредиторами
8
Выполнение плана реабилитации
9
После утверждения реестра требований кредиторов направление
ходатайства в суд о внесении изменений в план реабилитации в
части погашения задолженности перед кредиторами
10
Формирование и ведение реестра требований кредиторов
11
Согласование с комитетом кредиторов сделок, порождающих новые
денежные обязательства должника, если общая сумма денежных
обязательств должника, возникших после введения
реабилитационной процедуры, превышает двадцать процентов
общей суммы кредиторской задолженности на момент введения
реабилитационной процедуры
12
Своевременное рассмотрение требований кредиторов с момента их
получения и включение их в реестр
13
Оплата суммы административных расходов в пределах сметы,
определенной соглашением комитета кредиторов, по мере их
возникновения
14
Соблюдение сроков сдачи заключительного отчета
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
_____________________ ___________              _______________
(должность)       (подпись)                  (Ф.И.О)
_____________________ ___________              _______________
(должность)       (подпись)                   (Ф.И.О)
Реабилитационный управляющий:
_________________________________              _______________
(Ф.И.О.)                                     (подпись)
Утверждена
Совместным приказом Министра
финансов Республики Казахстан
от 23 февраля 2010 года № 79,
Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
от 25 февраля 2010 года № 100
Форма
Проверочный лист
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе
с несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета
или его филиал), назначивший проверку
_____________________________________________________________________
Предписание _________________________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. конкурсного управляющего _____________________________________
РНН _________________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) ___________________________________________
Адрес, место нахождения _____________________________________________
п/п
Перечень требований
1
Исполнение условий соглашения, заключенного с комитетом
кредиторов
2
Целевое использование денег, предусмотренных сметой
административных расходов
3
Выявление наличия признаков преднамеренного или ложного
банкротства и обращение в правоохранительные органы для
привлечения должностных лиц к ответственности, предусмотренной
законами  Республики Казахстан
4
Требование признания сделок недействительными и возврата
имущества, переданного должником, в том числе и в аренду или в
обеспечение исполнения по ранее заключенным сделкам, за период в
течение трех лет до возбуждения дела о банкротстве, от лиц,
получивших это имущество безвозмездно, по ценам значительно ниже
рыночных либо без достаточных оснований в ущерб интересам
кредиторов
5
Требование возврата имущества должника, переданного им за период
до трех лет до возбуждения дела о банкротстве, от кредиторов,
обязательства перед которыми были исполнены до наступления срока
их исполнения в ущерб интересам других кредиторов
6
Соблюдение срока проведения конкурсного производства
7
Своевременное формирование состава комитета кредиторов
8
Своевременная публикация объявлений о признании должника
банкротом и возбуждении конкурсного производства в периодических
печатных изданиях, распространяемых на всей территории
Республики Казахстан и соответствующей административно-
территориальной единице по месту нахождения должника, получивших
в установленном порядке право официального опубликования
нормативных правовых актов, на государственном и русском языках
9
Своевременное представление территориальному подразделению
уполномоченного государственного органа по статистике копию
решения суда о признании юридического лица банкротом
10
Охрана и контроль имущества должника
11
Предъявление требований к лицам, имеющим задолженность перед
должником
12
Уведомление работников банкрота о предстоящем прекращении
трудового договора
13
Согласование плана продажи с уполномоченным органом и
представление на утверждение комитетом кредиторов
14
Предоставление необходимой информации по запросу уполномоченного
органа
15
Произведение расчетов с кредиторами
16
Выявление ответственных лиц за доведение должника до банкротства
(должностные лица, участники (учредители) должника)
17
Ведение реестра требований кредиторов
18
Проведение инвентаризации
19
После утверждения судом заключительного отчета закрытие
банковского счета предприятия, признанного банкротом, сдача в
налоговый орган бланков, свидетельства налогоплательщика и
свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную
стоимость (при их наличии)
20
Своевременное рассмотрение требований кредиторов
21
Проведение расчетов с кредиторами в установленном порядке
удовлетворения требований кредиторов
22
Привлечение на конкурсной основе соответствующих специалистов на
проведение оценки имущества (активов) должника, включая
дебиторскую задолженность
23
Проведение продажи имущества должника в соответствии с планом
продажи
24
Надлежащее оформление права землепользования должника
25
Первоначальное выставление конкурсной массы сельскохозяйственных
организаций единым лотом
26
Соблюдение сроков сдачи заключительного отчета
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
_____________________ ___________              _______________
(должность)       (подпись)                  (Ф.И.О)
_____________________ ___________              _______________
(должность)       (подпись)                   (Ф.И.О)
Конкурсный управляющий:
_________________________________              _______________
(Ф.И.О.)                                     (подпись)

Борышкерден осы Заңның 41-7-бабында көзделген өзінің міндеттерін орындауын талап ету
7
Борышкерге қатысты өз іс-әрекеттерін кредиторлар комитетімен келісу
8
Борышкер мүлкінің сақталуын қамтамасыз ету және оны қорғау жөнінде шаралар қолдану
9
Әдейі және жалған банкроттық белгілерінің бар екенін анықтау және анықталған белгілер туралы құқық қорғау органдарына хабарлау не борышкерден оның қаржылық жағдайын нашарлатқан мүлікті иеліктен айыру жөніндегі мәмілелерді жарамсыз деп тануын талап ету
10
Борышкерден дебиторлық берешекті өндіріп алу жөнінде шаралар қолдануын талап ету
11
Уәкілетті органның сұрауы бойынша оған сырттай байқау рәсімі бойынша қажетті ақпарат беру
12
Сырттай байқау кезеңі аяқталғаннан кейін кредиторлар комитетімен және уәкілетті органмен келісілген, борышкердің төлем қабілетін қалпына келтіру мүмкіндігі және оған қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы не борышкерді банкрот деп тану туралы қорытындысы бар өз қызметі туралы есепті сотқа табыс ету
13
Қорытынды есепті тапсыру мерзімін бұзбау
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
Сырттай байқау әкімшісі:
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 23 ақпандағы
№ 79 және
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
№ 100 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Оңалтушы басқарушының қызметін тексеру жөніндегі тексеру парағы
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы)
____________________________________________________________________
Ұйғарым ____________________________________________________________
(№, күні)
Оңалтушы басқарушының Т.А.Ә.
____________________________________________________________________
СТН ________________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда) __________________________________________ Мекенжайы, орналасқан жері _________________________________________
Р/с
Талаптар тізбесі
1
Кредиторлар комитетімен жасалған келісімнің талаптарын орындау
2
Әкімшілік шығындар сметасында көзделген қаржыны дұрыс пайдалану
3
Келісімді жарамсыз деп танып, борышкердің тапсырған, соның ішінде жалға берген мүлкін қайтаруды талап ету немесе кредиторлар талабына залал келтірмейтіндей банкроттық туралы іс қозғаудан 3 жыл бұрын мүлікті тегін, нарықтық бағадан төмен бағамен немесе негізсіз сатып алған тұлғалармен жасалған келісім-шарттардың орындалуын қамтамасыз ету
4
Кредиторлар алдындағы міндеттерді мерзімінен бұрын өтеп, өзге кредиторлар талабына залал келтірмейтіндей, банкроттық туралы іс қозғаудан 3 жыл бұрын борышкердің тапсырған мүлкін қайтаруды талап ету
5
Әдейі және жалған банкроттық белгілерінің бар екенін анықтау және анықталған белгілер туралы құқық қорғау органдарына хабарлау не борышкерден оның қаржылық жағдайын нашарлатқан мүлікті иеліктен айыру жөніндегі мәмілелерді жарамсыз деп тануын талап ету
6
Белгіленген тәртіппен кредиторлардың талаптарын орындау үшін олармен есеп айырысу
7
Уәкілетті орган оны тағайындаған күннен бастап он күн мерзімде Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында және борышкердің тұрғылықты жері бойынша тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікте таратылатын, белгіленген тәртіппен нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспасөз басылымдарында борышкерге оңалту рәсімін қолдану және кредиторлар талаптарын білдіру тәртібі туралы жарияланымды мемлекеттік және орыс тілдерінде жариялау
8
Оңалту жоспарын орындау
9
Кредиторлар талаптарының тізілімі бекітілгеннен кейін кредиторлар алдындағы берешекті өтеу бөлігінде оңалту жоспарына өзгерістер енгізу туралы сотқа өтініш жіберу
10
Кредиторлар талаптарының тізілімін түзу және жүргізу
11
Егер борышкердің оңалту рәсімін енгізгеннен кейін туындаған ақшалай міндеттемелерінің жалпы сомасы оңалту рәсімін енгізген кездегі несиелік берешектің жалпы сомасының жиырма процентінен асса, борышкердің ақшалай жаңа міндеттемелерін туғызатын мәмілелерді кредиторлар комитетімен келісу
12
Кредиторлар талаптарын алғаннан бастап оны уақытында қарастыру және тізілімге енгізу
13
Кредиторлар комитетінің келісімінде анықталған смета көлемінде пайда болуына байланысты әкімшілік шығындар сомасын төлеу
14
Қорытынды есепті тапсыру мерзімін бұзбау
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
Оңалтушы басқарушы:
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 23 ақпандағы
№ 79 және
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
№ 100 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Конкурстық басқарушының қызметін тексеру жөніндегі тексеру парағы
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы)
________________________________________________________________
Ұйғарым ________________________________________________________
(№, күні)
Конкурстық басқарушының Т.А.Ә.
________________________________________________________________
СТН ____________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда) ______________________________________
Мекенжайы, орналасқан жері _____________________________________
Р/с
Талаптар тізбесі
1
Кредиторлар комитетімен жасалған келісімнің талаптарын орындау
2
Әкімшілік шығындар сметасында көзделген ақшаны дұрыс пайдалану
3
Әдейі немесе жалған банкроттық белгілерін анықтаған жағдайда лауазымдық тұлғаларды Қазақстан Республикасы  заңдарында көзделген жауапкершілікке тарту үшін құқық қорғау органдарына шағымдану
4
Келісімді жарамсыз деп танып, борышкердің тапсырған, соның ішінде жалға берген мүлкін қайтаруды талап ету немесе кредиторлар талабына залал келтірмейтіндей банкроттық туралы іс қозғаудан 3 жыл бұрын мүлікті тегін, нарықтық бағадан төмен бағамен немесе негізсіз сатып алған тұлғалармен жасалған келісім-шарттардың орындалуын қамтамасыз ету
5
Кредиторлар алдындағы міндеттерді мерзімінен бұрын өтеп, өзге кредиторлар талабына залал келтірмейтіндей, банкроттық туралы іс қозғаудан 3 жыл бұрын борышкердің тапсырған мүлкін қайтаруды талап ету
6
Конкурстық іс жүргізудің мерзімдерін сақтау
7
Кредиторлар комитетінің құрамын уақытында қалыптастыру
8
Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында және борышкер тұрғылықты жері бойынша тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікте таратылатын, белгіленген тәртіппен нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспасөз басылымдарында борышкерді банкрот деп тану туралы және конкурстық іс жүргізілетіні туралы хабарландыруды мемлекеттік және орыс тілдерінде уақытында жариялау
9
Статистика жөніндегі мемлекеттік органның уәкілетті аумақтық бөлімшесіне заңды тұлғаны банкрот деп тану туралы шешімнің көшірмесін уақытында табыс ету
10
Борышкердің мүлкін қорғау және бақылау
11
Борышкер алдында берешегі бар тұлғаларға талап қою
12
Банкроттың қызметкерлеріне алдағы уақытта еңбек шарты бұзылатыны туралы ескерту
13
Уәкілетті органмен сату жоспарын келісу және кредиторлар комитетіне бекітуге тапсыру
14
Уәкілетті органның сұратуы бойынша қажетті ақпаратты табыс ету
15
Кредиторлармен есеп айырысу
16
Борышкерді банкроттыққа жеткізген жауапты тұлғаларды (лауазымды тұлғаларды, борышкердің қатысушыларын (құрылтайшыларды) анықтау
17
Кредиторлар талаптарының тізілімін жүргізу
18
Түгендеуді жүргізу
19
Сот қорытынды есепті бекіткеннен кейін банкрот деп танылған кәсіпорынның банктік шоттарын жабуға, салық органына салық төлеуші куәлігінің және қосылған құн салығы бойынша есепке қою туралы куәліктің (олар бар болса) бланкілерін тапсыру
20
Кредиторлар талаптарын уақытында қарастыру
21
Белгіленген тәртіппен кредиторлардың талаптарын орындау үшін олармен есеп айырысу
22
Дебиторлық қарызды қоса борышкердің мүлкін (қаражатын) бағалау үшін конкурстық негізде қажетті мамандарды тарту
23
Сату жоспарына сәйкес борышкердің мүлкін сатуды жүзеге асыру
24
Борышкердің жерді пайдалану құқығын сәйкесінше ресімдеу
25
Ауыл шаруашылық ұйымдарды конкурстық массаға алғашқы рет бір лот түрінде қою
26
Қорытынды есепті тапсыру мерзімін бұзбау
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
(лауазымы)            (қолы)                   (Т.А.Ә)
_______________    ________________  _______________________________
Конкурстық басқарушы:
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)
___________________________________________        ________________
(Т.А.Ә.)                                 (қолы)