О внесении дополнений и изменении в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2009 года № 454 "О введении ограничений и запретов на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2010 года № 6178. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 марта 2012 года № 31-2/140
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 29.03.2012 № 31-2/140.
В соответствии с подпунктом 43) пункта 1 статьи 9, статьями 1415 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2009 года № 454 "О введении ограничений и запретов на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 августа 2009 года № 5756, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 25 сентября 2009 года, № 146 (1743), следующие дополнения и изменение:
в ограничениях и запретах на пользование рыбными ресурсами и другими водными животными, утвержденных указанным приказом:
в подпункте 3) пункта 2 после слова "февраля" дополнить словом "сетями";
дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Максимально допустимый прилов рыбы непромысловый меры в сетях - 8 %, в неводах и ловушках 5 %.";
в абзаце втором подпункта 1) пункта 20 слова "в мотне и приводах - 44 мм;" заменить словами "в мотне - 40 мм; в приводах - 44 мм;".
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев

"Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдалануға арналған шектеулер мен тыйымдарды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 12 тамыздағы № 454 бұйырығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 29 наурыздағы N 208 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 16 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6178 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 29 наурыздағы № 31-2/140 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012.03.29 № 31-2/140 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 9-бабы, 1-тармағының 44) тармақшасына1415-баптарына сәйкесБҰЙЫРАМЫН:
1. «Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдалануға арналған шектеулер мен тыйымдарды енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 12 тамыздағы № 454 (нормативтік құқықтық актілерді тіркейтін мемлекеттік Тізімінде 2009 жылғы 20 тамызда № 5756 тіркелген, «Заң газеті» 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 146 (1743) газетінде жарияланған) бұйырығына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдалануға арналған шектеулер мен тыйымдарға:
2-тармақтың 3) тармақшасындағы «аралығында» деген сөзінен кейін «аулармен» деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұнда 19-1-тармағымен толықтырылсын:
«19-1. Кәсіптік балық өлшеміне сәйкес емес максималды кездейсоқ ауланатын балық көлемі ауларда - 8%, сүзекілер мен тұзақтарда - 5% дейін аулауға рұқсат етіледі.»;
20-тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацындағы «қоржынында және тор қанатта - 44 мм;» деген сөздері «қоржынында - 40 мм; тор қанатта - 44 мм;» сөздерімен алмастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Табиғат ресурстарын пайдалану стратегиясы департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        А. Күрішбаев