О внесении изменения в приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 462 "Об утверждении Инструкции по таможенному оформлению товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2010 года № 171. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2010 года № 6241. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 321
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 22.05.2015 № 321.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Таможенный кодекс Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 462 "Об утверждении Инструкции по таможенному оформлению товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5072, опубликованный в "Юридической газете" от 1 февраля 2008 года № 16 (1416)) следующее изменение:
в Инструкции по таможенному оформлению товаров и транспортных средств, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в абзаце восьмом пункта 22 слова "контрафактных товаров" заменить словами "товаров с нарушением прав интеллектуальной собственности".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев

"Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушысының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 462 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 171 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 20 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6241 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 321 бұйрығымен
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 22.05.2015 № 321 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының Кеден кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушысының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 462 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5072 тіркелген, «Заң газетінде» 2008 жылғы 1 ақпанда № 16 (1242) жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу жөніндегі нұсқаулықта:
22-тармақтың сегізінші абзацындағы «контрафактілік тауарлардың» деген сөздер «зияткерлік меншік құқықтары бұзылған тауарлардың» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті (Қ-К.Ж. Кәрбозов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның одан әрі бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Жәмішев