О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление акимата города Астаны от 10 января 2010 года N 23-2п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 февраля 2010 года N 619. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 01.02.2017 № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2004 года за № 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года, № 21, "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года, № 34) внести следующие изменения и дополнение:
пункт 2-1 исключить;
в пункте 3 слова "подпрограммы "Дополнительные меры по социальной защите в сфере занятости населения" (далее - Подпрограмма)" заменить словами "бюджетной программы "Программа занятости" (далее - Программа)";
в Правилах организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи (далее - Правила), утвержденных вышеуказанным постановлением:
по всему тексту слова "индивидуальный", "индивидуального", "индивидуальному" исключить;
пункт 23 исключить;
в пункте 25 слова "пятнадцати тысяч тенге" заменить словами "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год";
в пункте 27 слова "по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год" исключить;
в приложении 1 к Правилам:
в подпункте 2) пункта 2 слова "пятнадцати тысяч тенге" заменить словами "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год";
слова "индивидуальные", "индивидуального" исключить;

"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қаңтардағы № 23-2қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 12 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 619 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 01.02.2017 № 158-158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-65қ қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 26 қаңтарда № 308 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 ақпандағы № 21 "Астана хабары", 2004 жылғы 27 наурыздағы № 34 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-1 тармақ алынып тасталсын;
3-тармақта "Халықты жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар" ішкі бағдарламасын (бұдан әрі – ішкі бағдарлама)" деген сөздер "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасын (бұдан әрі – Бағдарлама)" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыссыз жастар үшін кәсіби дипломнан кейінгі тәжірибені ұйымдастыру Қағидасында (бұдан әрі – Қағида):
барлық мәтін бойынша "жеке" деген сөз алынып тасталсын;
23-тармақ алынып тасталсын;
25-тармақта "он бес мың теңге" деген сөздер "тиісті қаржы жылына Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық ақыдан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
27-тармақта "Қазақстан Республикасы заңнамаларында тиісті қаржы жылына белгіленген арналған ең төменгі айлықтан кем емес еңбек ақы көлемінде аталған кәсіпорындар мен ұйымдардағы бағалау бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
Қағидаға 1-қосымшада:
2-тармақтың 2) тармақшасында "он бес мың теңге" деген сөздер "тиісті қаржы жылына Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық ақыдан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"жеке" деген сөз алынып тасталсын;

подпункт 1) пункта 3 дополнить подпунктом 1-2) следующего содержания:
"1-2) в течение трех дней со дня приема на работу безработного предоставить в Управление копию трудового договора и/или копию приказа о приеме на работу, удостоверение личности, регистрационный номер налогоплательщика, социальный индивидуальный код, договор с накопительным пенсионным фондом безработного;";
в разделе 6 цифры и букву "68а" заменить цифрами "16";
в приложении 2 к Правилам:
цифры и букву "68а" заменить цифрами "16";
слова и цифры "кабинет 10, тел. 215656" исключить;
в приложении 3 к Правилам:
в подпункте 2) пункта 1 слова "пятнадцати тысяч тенге" заменить словами "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год";
в разделе 4 цифры и букву "68а" заменить цифрами "16";
в Правилах организации и проведения оплачиваемых общественных работ для учащейся молодежи, утвержденных вышеуказанным постановлением:
в пункте 4 слова "администратор подпрограммы "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" (далее - Программа)" исключить;
в пункте 10 слово "индивидуальный" исключить;
в пункте 12 слова "по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на соответствующий финансовый год" исключить;
пункт 14 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов

3-тармақтың 1) тармақшасы келесі мазмұндағы 1-2) тармақшамен толықтырылсын:
"1-2) жұмыссызды жұмысқа қабылдаған күннен бастап үш күн ішінде Басқармаға еңбек шартының көшірмесін және/немесе жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, жеке куәліктің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодтың көшірмесін және жұмыссыздың жинақтаушы зейнетақы қорының шартын ұсыну;";
6-бөлімінде "68а" деген сандар мен әріп "16" сандармен ауыстырылсын;
Қағидаға 2-қосымшада:
"68а" деген сандар мен әріп "16" сандармен ауыстырылсын;
"10-бөлме, тел. 215656" деген сөздері мен сандар алынып тасталсын;
Қағидаға 3-қосымшада:
1-тармақтың 2) тармақшасында "он бес мың теңге" деген сөздер "тиісті қаржы жылына Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық ақыдан кем емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-бөлімінде "68а" деген сандар мен әріп "16" сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және өткізу Қағидасында:
4-тармақта ", "Халықты жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар" бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) әкімгері" деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақта "жеке" деген сөз алынып тасталсын;
12-тармақта "тиісті қаржы жылына белгіленген ең төменгі еңбек ақы көлемінен кем емес мөлшерде аталған кәсіпорындар мен ұйымдардағы бағалау бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
14-тармақ алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім
И. Тасмағамбетов