О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата города Астаны от 21 апреля 2010 года N 33-339п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 мая 2010 года N 626. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 25 марта 2011 года № 33-206п.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 25.03.2011 № 33-206п (вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 19, 20, 44 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", на основании Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года призыв на срочную воинскую службу и отправку в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан граждан в возрасте от 18 до 27 лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва.
2. В целях руководства и контроля за деятельностью призывных комиссий районов "Алматы", "Есиль" и "Сарыарка" города Астаны утвердить городскую призывную комиссию согласно приложению 1.
На случай отсутствия членов городской призывной комиссии по различным причинам утвердить резервный состав комиссии согласно приложению 2.
3. Утвердить персональный состав и график работы призывной комиссии района "Алматы" города Астаны согласно приложению 3.
4. Утвердить персональный состав и график работы призывной комиссии района "Есиль" города Астаны согласно приложению 4.
5. Утвердить персональный состав и график работы призывной комиссии района "Сарыарка" города Астаны согласно приложению 5.
6. Утвердить график работы городской призывной комиссии согласно приложению 6.
7. Государственному учреждению "Управление здравоохранения города Астаны" обеспечить проведение медицинского освидетельствования граждан при призыве на воинскую службу медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
8. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" организовать оплачиваемые общественные работы и обеспечить направление безработных граждан (по 15 человек) в управления по делам обороны районов "Алматы", "Есиль" и "Сарыарка" города Астаны в период с 1 апреля по 30 июня и с 1 октября по 31 декабря 2010 года.

2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 33-339қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 626 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 33/206қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.03.25 N 33/206қ Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19, 20, 44-баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ 18-27 жас аралығындағы азаматтарды Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құрамаларының қатарына мерзімді әскери қызметке шақыру және жөнелту өткізілсін.
2. 1-қосымшаға сәйкес Астана қаласы Алматы, Есіл және Сарыарқа аудандары шақыру комиссияларының қызметіне басшылық жасау және бақылау мақсатында қалалық шақыру комиссиясы бекітілсін.
2-қосымшаға сәйкес қалалық шақыру комиссиясының мүшелері түрлі себептермен болмаған жағдайда комиссияның резервтік құрамы бекітілсін.
3. 3-қосымшаға сәйкес Астана қаласы Алматы ауданы шақыру комиссиясының жеке құрамы және жұмыс кестесі бекітілсін.
4. 4-қосымшаға сәйкес Астана қаласы Есіл ауданы шақыру комиссиясының жеке құрамы және жұмыс кестесі бекітілсін.
5. 5-қосымшаға сәйкес Астана қаласы Сарыарқа ауданы шақыру комиссиясының жеке құрамы және жұмыс кестесі бекітілсін.
6. 6-қосымшаға сәйкес Астана қаласы қалалық шақыру комиссиясының жұмыс кестесі бекітілсін.
7. «Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесі азаматтарды әскери қызметке шақыру кезінде медициналық куәландырудан өткізуді дәрі-дәрмектермен, құрал-сайманмен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз етсін.
8. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын және жұмыссыз азаматтардың (15 адамнан) 2010 жылғы 1 сәуір мен 30 маусым және 1 қазан мен 31 желтоқсан кезеңінде Астана қаласы Алматы, Есіл және Сарыарқа аудандарының Қорғаныс істері жөніндегі басқармаларына келуін қамтамасыз етсін.

9. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны" обеспечить транспортом призывную комиссию для перевозок призывников, призванных в ряды Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан, согласно представленным заявкам Департамента по делам обороны города Астана.
10. Государственному учреждению "Департамент внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан" обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва, в период с 1 апреля по 30 июня и с 1 октября по 31 декабря 2010 года, а также охрану общественного порядка на городском сборном пункте при отправке и убытии призывников в воинские части.
11. Государственному учреждению "Линейный отдел внутренних дел на станции Астана" принять меры к поддержанию общественного порядка в местах посадки на железнодорожной станции.
12. Государственному учреждению "Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны" организовать спортивно-массовую работу среди призывной молодежи на городском сборном пункте.
13. Государственному учреждению "Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города Астаны" производить финансирование мероприятий, связанных с обеспечением выполнения всеобщей воинской обязанности, в пределах средств, выделенных для этих целей.
14. Государственному учреждению "Департамент по делам обороны города Астана":
представить данное постановление в Департамент юстиции города Астаны для государственной регистрации;
о выполнении настоящего постановления проинформировать акимат города Астаны к 15 июля 2010 года и к 15 января 2011 года.
15. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 27 апреля 2009 года № 33-408п "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 мая 2009 года за № 577; опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 21 мая 2009 года, № 54 и "Вечерняя Астана" от 23 мая 2009 года, № 61).
16. Контроль за выполнением настоящего постановления оставляю за собой.
17. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Заместитель акима                          Крылов В.Л.
Заведующий государственно-
правовым отделом                           Ертаев Ж.Б.
И.о. начальника Государственного
учреждения "Управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации
аварий и стихийных бедствий
города Астаны"

9. «Астана қаласының Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құрамалары қатарына шақырылған шақырылушыларды тасымалдау үшін шақыру комиссиясын Астана қаласы Қорғаныс істері жөніндегі департаментінің ұсынған өтінімдерге сәйкес көлікпен қамтамасыз етсін.
10. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Астана қаласының Ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі 2010 жылғы 1 сәуір мен 30 маусым және 1 қазан мен 31 желтоқсан кезеңінде шақырылудан жалтарған азаматтарды әкелуді, сонымен қатар шақырылушыларды әскери бөлімдерге жіберу және жеткізуде қоғамдық тәртіптің сақталуын қалалық жиналу пункті қамтамасыз етсін.
11. «Астана станциясындағы Ішкі істер желілік бөлімі» мемлекеттік мекемесі темір жол станцияларының отырғызу жерлерінде қоғамдық тәртіптің сақталуына шаралар қабылдасын.
12. «Астана қаласының Туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесі қалалық жиналу пунктінде әскерге шақырушылар арасында жаппай спорттық жұмыстар жүргізуді ұйымдастырсын.
13. «Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, апаттардың және дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы мақсаттар үшін бөлінген қаражат шегінде жалпыға бірдей әскери міндетті орындауды қамтамасыз етуге байланысты іс-шараларды қаржыландыруды жүргізсін.
14. «Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті» мемлекеттік мекемесі:
осы қаулыны Астана қаласының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын;
осы қаулының орындалуы туралы Астана қаласының әкімдігіне 2010 жылғы 15 шілдеге дейін және 2011 жылғы 15 қаңтарға дейін ақпарат берсін.
15. «2009 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 33-408қ (Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 13 мамырда № 577 болып тіркелген; 2009 жылғы 21 мамырдағы «Астана ақшамы» газетінің № 54 нөмірінде және 2009 жылғы 23 мамырдағы «Вечерняя Астана» газетінің № 61 нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
16. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
17. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күннен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов
Әкімнің орынбасары                                  В.Л.Крылов
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі                               Ж.Б.Ертаев
«Астана қаласының Жұмылдыру
дайындығы, азаматтық
қорғаныс, апаттардың және
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру жөніндегі
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы

19 апреля 2010 года                        Джантемиров В.А.
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел города Астаны
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
16 апреля 2010 года                        Демеуов М.Г.
Начальник Государственного
учреждения "Линейный отдел
внутренних дел на станции Астана
центрального Департамента
внутренних дел на транспорте"
16 апреля 2010 года                        Жумабаев М.К.
Начальник Государственного
учреждения "Департамент по
делам обороны города Астана"
16 апреля 2010 года                        Мухамеджанов Б.А.
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны от
21 апреля 2010 года
№ 33-339п
Состав
городской призывной комиссии
Мухамеджанов Бахыт Алимович
начальник Государственного
учреждения «Департамент по
делам обороны города Астана»,
председатель городской
призывной комиссии
Ермеков Турсынбек Умиралиевич
начальник Государственного
учреждения «Управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне,
организации предупреждения и
ликвидации аварий и стихийных
бедствий города Астаны»,
заместитель председателя
городской призывной комиссии
Члены комиссии:
Мухитов Кайрат Болатович
заместитель начальника
Государственного учреждения
«Департамент внутренних дел
города Астаны Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан»
Семенова Валентина
Григорьевна
помощник начальника Департамента
по делам обороны города Астана –
врач, председатель медицинской
комиссии
Петренкова Галина Степановна
медицинская сестра городской
поликлиники № 3, секретарь
комиссии
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны от
21 апреля 2010 года
№ 33-339п
Состав
городской призывной комиссии (резервный)
Шабалин Евгений Витальевич
начальник управления набора
военнослужащих по контракту и
призыва Государственного
учреждения «Департамент по
делам обороны города Астана»,
председатель городской
призывной комиссии
Кучубаев Кенесбек Нургазиевич
начальник отдела территориальной
обороны Государственного
учреждения «Управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации
аварий и стихийных бедствий
города Астаны», заместитель
председателя городской
призывной комиссии
Члены комиссии:
Бейсеев Бахытжан Халилович
заместитель начальника
Государственного учреждения
«Департамент внутренних дел
города Астаны Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан»
Тян Раиса Петровна
врач-терапевт поликлиники № 3,
председатель медицинской
комиссии
Абылгазинова Зауре Газизовна
медицинская сестра городской
поликлиники № 3, секретарь
комиссии
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны от
21 апреля 2010 года
№ 33-339п
Состав
городской комиссии района "Алматы"

2010 жылғы 19 сәуір                             В.Ә Жантеміров
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Астана қаласының Ішкі
істер департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2010 жылғы 16 сәуір                                М.Ғ.Демеуов
«Көліктегі орталық ішкі
істер департаментінің Астана
станциясындағы желелік ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
2010 жылғы 16 сәуір                               М.Қ.Жұмабаев
«Астана қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2010 жылғы 16 сәуір                           Б.А.Мұхамеджанов
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33-339қ қаулысына
1-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының
құрамы
Мұхамеджанов             – «Астана қаласының Қорғаныс істері
Бақыт Әлімұлы              жөніндегі департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы, қалалық шақыру
комиссиясының төрағасы;
Ермеков                  – «Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы,
Тұрсынбек Өмірәліұлы       азаматтық қорғаныс, апаттардың және дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы, қалалық
шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Мұхитов                  – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Болатұлы            министрлігі Астана қаласының Ішкі істер
департаменті» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары;
Семенова                 – Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі
Валентина Григорьевна      департаменті бастығының көмекшісі –
дәрігер, медициналық дәрігерлік
комиссияның төрайымы;
Петренкова               – № 3 қалалық емханасының медбикесі,
Галина Степановна          комиссия хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33-339қ қаулысына
2-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының (резервтік)
құрамы
Шабалин                  – «Астана қаласының Қорғаныс істері
Евгений Витальевич         жөніндегі департаменті» мемлекеттік
мекемесі әскери қызметшілерді келісім-шарт
және шақыру бойынша іріктеу басқармасының
бастығы, қалалық шақыру комиссиясының
төрағасы;
Кучубаев                 – «Астана қаласының Жұмылдыру дайындығы,
Кеңесбек Нұрғазыұлы        азаматтық қорғаныс, апаттардың және дүлей
апаттардың алдын алуды және жоюды
ұйымдастыру жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесі аумақтық қорғаныс
бөлімінің бастығы, қалалық шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Бейсеев                  – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Бақытжан Халилұлы          министрлігінің Астана қаласының Ішкі істер
департаменті» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары;
Тян                      – № 3 емхананың терапевт–дәрігері,
Раиса Петровна             медициналық комиссияның төрайымы;
Әбілғазинова             – № 3 қалалық емханасының медбикесі,
Зәуреш Ғазизқызы           комиссия хатшысы.
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33-339қ қаулысына
3-қосымша

Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 10.11.2010 № 33-1057п (вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования)
Касымов Руслана Саттарович
временно исполняющего
обязанности начальника
объединенного управления по
делам обороны Алматинского
района города Астана –
председателем
Балтабекова Лейла Сакеновна
главный специалист отдела
социальной сферы и
предпринимательства  аппарата
акима района «Алматы» города
Астаны, заместитель председателя
районной призывной комиссии
Члены комиссии:
Абуталипов Серика
Махреддинович
заместителя начальника
управления внутренних дел района
«Алматы» города Астаны
Козлов Юрий Семенович
врач-хирург городской
поликлиники № 3, председатель
медицинской комиссии
Петренкова Галина Степановна
медицинская сестра городской
поликлиники № 3, секретарь
комиссии
Определить режим работы районной призывной комиссии с 14.00. до 18.00. (местное время) в соответствии с графиком работы Управления по делам обороны Алматинского района города Астана.
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны от
21 апреля 2010 года
№ 33-339п
Состав
городской комиссии района "Есиль"
Байдаулетов Асылбек
Бекбусинович
начальник Государственного
учреждения «Управление по делам
обороны Алматинского района
города Астана», председатель
районной призывной комиссии
Симанбаев Ерлан Тасбаевич
советник акима района «Есиль»,
заместитель председателя
районной призывной комиссии
Члены комиссии:
Егизбаев Эрик Абдыкаимович
заместитель начальника
Государственного учреждения
«Управление внутренних дел
района «Есиль» города Астаны»
Козлов Юрий Семенович
врач-хирург городской
поликлиники № 3, председатель
медицинской комиссии
Петренкова Галина Степановна
медицинская сестра городской
поликлиники № 3, секретарь
комиссии
Определить режим работы районной призывной комиссии с 14.00. до 18.00. (местное время) в соответствии с графиком работы Управления по делам обороны Алматинского района города Астана.
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны от
21 апреля 2010 года
№ 33-339п
Состав
городской комиссии района "Сарыарка"
Сноска. Приложение 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 10.11.2010 № 33-1057п (вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования)
Касимов Марат Жаманбаевич
начальник Государственного
учреждения «Управление по делам
обороны Сарыаркинского района
города Астана», председатель
районной призывной комиссии
Ахметов Толегена Онашабайулы
руководителя аппарата акима
района «Сарыарка» города Астаны
- заместителем председателя
Члены комиссии:
Бекмагамбетов Ермахана
Алдашевич
заместителя начальника
управления внутренних дел района
«Сарыарка» города Астаны
Тян Раиса Петровна
врач-терапевт поликлиники № 3,
председатель медицинской
комиссии
Асамбаева Жупаргуль
Жумажановна
медицинская сестра городской
поликлиники № 3, секретарь
комиссии

Ескерту. 3-қосымшаға өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2010.11.10 № 33-1057қ (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Алматы ауданы шақыру комиссиясының
құрамы
Қасымов                  – Астана қаласы Алматы ауданының қорғаныс
Руслан Саттарұлы           істері жөніндегі біріктірілген басқармасы
бастығының міндетін уақытша атқарушы
төраға болып;
Балтабекова              – Астана қаласының Алматы ауданы әкімінің
Лейла Сәкенқызы            аппараты әлеуметтік сала және кәсіпкерлік
бөлімінің бас маманы, аудандық шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Әбутәліпов               – Астана қаласы Алматы ауданы ішкі істер
Серік Махреддинұлы         басқармасы бастығының орынбасары;
Козлов                   – № 3 қалалық емханасының хирург-дәрігері,
Юрий Семенович             медициналық комиссияның төрағасы;
Петренко                 – № 3 қалалық емханасының медбикесі,
Галина Степановна          комиссия хатшысы.
Астана қаласы Алматы ауданы Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының жұмыс кестесіне сәйкес аудандық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі 14.00-ден 18.00-ге дейін (жергілікті уақыт бойынша) белгіленсін.
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33-339қ қаулысына
4-қосымша
Есіл ауданы шақыру комиссиясының
құрамы
Байдәулетов              – «Астана қаласы Алматы ауданының Қорғаныс
Асылбек Бекбосынұлы        істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы, аудандық шақыру
комиссиясының төрағасы;
Симанбаев                – Есіл ауданы әкімінің кеңесшісі, аудандық
Ерлан Тасбайұлы            шақыру комиссиясы  төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Егізбаев                 – «Астана қаласы Есіл ауданы Ішкі істер
Ерік Әбдықайымұлы          басқармасы» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары;
Козлов                   – № 3 қалалық емханасының хирург-дәрігері,
Юрий Семенович             медициналық комиссияның төрағасы;
Петренкова               – № 3 қалалық емханасының медбикесі,
Галина Степановна          комиссия хатшысы.
Астана қаласының Алматы ауданы Қорғаныс істері жөніндегі басқармасының жұмыс кестесіне сәйкес аудандық шақыру комиссиясының жұмыс тәртібі 14.00-ден 18.00-ге дейін (жергілікті уақыт бойынша) белгіленсін.
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
№ 33-339қ қаулысына
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаға өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2010.11.10 № 33-1057қ (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Сарыарқа ауданы шақыру комиссиясының
құрамы
Қасымов                  – «Астана қаласы Сарыарқа ауданының Қорғаныс
Марат Жаманбайұлы          істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы, аудандық шақыру
комиссиясының төрағасы;
Ахметов                  – Астана қаласының Сарыарқа ауданы әкімі
Төлеген Онашабайұлы        аппаратының басшысы төраға орынбасары
болып.
Комиссия мүшелері:
Бекмағамбетов            – Астана қаласы Сарыарқа ауданының
Ермахан Алдашұлы           ішкі істер басқармасы бастығының
орынбасары;
Тян                      – № 3 қалалық емханасының терапевт-
Раиса Петровна             дәрігері, медициналық комиссияның
төрағасы;
Асамбаева                – № 3 қалалық емханасының медбикесі,
Жұпаргүл Жұмажанқызы       комиссия хатшысы.