О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п "Об утверждении Правил организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание"
Постановление акимата города Астаны от 23 августа 2010 года N 23-782п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 сентября 2010 года N 647. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20 марта 2012 года № 158-304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 20.03.2012 № 158-304
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2005 года № 3-1-320п "Об утверждении Правил организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 390, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 14 июня 2005 года, № 79; "Вечерняя Астана" от 16 июня 2005 года, № 90) следующие изменения и дополнение:
в Правилах организации социальных рабочих мест и порядка отбора работодателей, предлагающих их создание, утвержденных вышеуказанным постановлением (далее - Правила):
пункт 5 дополнить предложением следующего содержания:
"Для работодателей, являющихся общественными объединениями инвалидов, устанавливается двадцати процентный размер софинансирования.";
пункт 9 исключить;
в приложении 1 к Правилам:
пункты 2.2.7., 2.2.13., 7.3. исключить;
в пункте 2.2.11. слова "не позднее 25 числа табель учета рабочего времени и" заменить словами "до пятого числа месяца, следующего за отчетным,";
в разделе 8 юридический адрес и реквизиты Управления изложить в следующей редакции:
"Государственное учреждение
"Управление занятости и
социальных программ города Астаны"
город Астана, ул. Ш. Иманбаевой, 16
РНН ____________________
БИН ____________________
ИИК ____________________
БИК ____________________".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.

«Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы N 23-782қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 647 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімшілігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 158-304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімшілігінің 2012.03.20 № 158-304 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 3 мамырдағы № 3-1-320қ қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 390 болып тіркелген, «Астана хабары» газетінің 2005 жылғы 14 маусымдағы № 79 нөмірінде; «Вечерняя Астана» газетінің 2005 жылғы 16 маусымдағы № 90 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру қағидасын және оларды құруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібінде (бұдан әрі – Қағида):
5-тармақ мына мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Мүгедектердің қоғамдық бірлестіктері болып табылатын жұмыс берушілер үшін қоса қаржыландырудың жиырма пайыздық мөлшері белгіленеді.»;
9-тармақ алынып тасталсын;
Қағидаға 1-қосымшада:
2.2.7., 2.2.13., 7.3.-тармақтары алынып тасталсын;
2.2.11.-тармақта «25-нен кеш емес, жұмыс уақытын есепке алу табелін және» деген сөздер «есептік кезеңнен кейінгі әр айдың бесіне дейін» деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тарауда Басқарманың заңды мекен-жайы мен деректемелері мынадай редакцияда жазылсын:
«Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтiк бағдарламалар
басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Астана қаласы, Ш. Иманбаева көшесі, 16
СТН __________________
БИН __________________
ЖИК___________________
БИН __________________».
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкiм                                        И. Тасмағамбетов