О внесении дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-5 "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Акмолинской области (района, городов Кокшетау, Степногорска)"
Решение Акмолинской областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4С-25-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июля 2010 года № 3365. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 7С-20-9
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 14.09.2022 № 7С-20-9 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Акмолинской области (района, городов Кокшетау, Степногорска)" от 16 октября 2009 года № 4С-17-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3338, опубликовано 12 декабря 2009 года в газете "Арка ажары", 12 декабря 2009 года в газете "Акмолинская правда") следующее дополнение:
пункт 6 Правил присвоения звания "Почетный гражданин Акмолинской области (района, городов Кокшетау, Степногорска)" дополнить словами: ", один раз в год, ко Дню Независимости - 16 декабря.".
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
М.Камзебаев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
У.Мусабаев

Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-5 "Ақмола облысының (Көкшетау, Степногорск қалаларының) құрметті азаматы" атағын беру ережелерін бекіту туралы шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4С-25-10 шешімі. Ақмола облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 шілдедегі № 3365 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 7С-20-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 14.09.2022 № 7С-20-9 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-5 "Ақмола облысының (ауданның, Көкшетау, Степногорск қалаларының) құрметті азаматы" атағын беру ережелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3338 тіркелген, 2009 жылғы 12 желтоқсанда "Арқа ажары" газетінде, 2009 жылғы 12 желтоқсанда "Акмолинская правда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
Ақмола облысының (ауданның, Көкшетау, Степногорск қалаларының) құрметті азаматы" атағын беру ережелерінің 6 тармағы ", жылына бір рет, 16 желтоқсан - Тәуелсіздік күніне орай." сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты М.Қамзебаев
Ақмола облыстық
мәслихатының сессиясының
төрағасы хатшысы
Ө.Мұсабаев