О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2010 года № А-7/232 "Об утверждении государственных образовательных заказов на 2010-2011 учебный год"
Постановление акимата Акмолинской области от 18 ноября 2010 года № А-11/440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2010 года № 3376. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)

Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 маусымдағы № А-7/232 "2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 18 қарашадағы № А-11/440 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 6 желтоқсанда № 3376 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственных образовательных заказов на 2010-2011 учебный год» от 23 июня 2010 года № А-7/232 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3367, опубликовано 17 августа 2010 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы» 2010 жылғы 23 маусымдағы № А-7/232 Ақмола облысы әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3367 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 тамызда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в строке «ВСЕГО» цифры «2265» заменить цифрами «2150», цифры «405» заменить цифрами «520»;
в приложении 4, в государственном образовательном заказе на 2010-2011 учебный год за счет местного бюджета на подготовку и переподготовку квалифицированных кадров с техническим и профессиональным образованием в государственных коммунальных казенных предприятиях образования Акмолинской области:
в разделе «ГККП «Политехнический колледж, город Кокшетау» при управлении образования Акмолинской области»:
дополнить строкой следующего содержания:«

«БАРЛЫҒЫ» жолында «2265» сандары «2150» сандарымен ауыстырылсын, «405» сандары «520» сандарымен ауыстырылсын;
4-қосымшада, Ақмола облысының мемлекеттік коммуналдық қазыналық білім беру кәсіпорындарында білім беру мекемелерінде техникалық және кәсіптік білімі бар білікті мамандарды дайындауға және қайта даярлауға жергілікті бюджеттің есебінен 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, политехникалық колледжі» МКҚК» бөлімінде:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«

в строке «ИТОГО» цифры «100» заменить цифрами «75».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С. Дьяченко

«БАРЛЫҒЫ» жолында «100» сандары «75» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ. Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С. Дьяченко