О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 31 декабря 2009 года № А-12/2493 "Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2010 году"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 февраля 2010 года № A-2/297. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 26 февраля 2010 года № 1-1-118. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 февраля 2011 года № А-2/283
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16.02.2011 № А-2/283 (вводится в действие со дня официального опубликования)
На основании статей 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Кокшетау «Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2010 году» от 31 декабря 2009 года № А-12/2493 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-117, опубликовано 21 января 2010 года в газетах «Көкшетау», «Степной маяк») внести следующие изменения:
приложение к вышеуказанному постановлению акимата изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Мусралимову А.Е.
3. Данное постановление распространяется на правоотношения возникшие с 21 января 2010 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Б.Сапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           Ахметов К.А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                           Идрисов О.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           Омарова А.Б.
Начальник управления юстиции
города Кокшетау Департамента
юстиции Акмолинской области                Ташенова Ж.Е.
Начальник отдела миграционной
полиции Управления внутренних
дел города Кокшетау                        Шарипов Р.К.
Приложение
Утверждено постановлением
акимата города Кокшетау

Көкшетау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 "2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 ақпандағы № А-2/297 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 ақпанда № 1-1-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № А-2/283 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011.02.16 № А-2/283 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының негізінде, жұмыссыз азаматтардың уақытша жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің «2010 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/2493 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-1-117 болып тіркелді, 2010 жылы 21 қаңтарда «Көкшетау», «Степной маяк» газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
әкімдіктің жоғарыда аталған қаулысының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы 2010 жылғы 21 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан күннен бастап іс-әрекетке енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б.Сапаров
КЕЛІСІЛДІ:
«Көкшетау қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ахметов Қ.А.
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ыдырысов Ө.Қ.
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Омарова А.Б.
«Ақмола облысының
Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының
Әділет басқармасының бастығы               Тәшенова Ж.Е.
«Көкшетау қаласының
ішкі істер басқармасының
көші-қон полициясы
бөлімінің бастығы                          Шәріпов Р.К.
Қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің

от 24 февраля 2010 года № А-2/297
Перечень организаций города Кокшетау, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Организации
Виды работ
Объемы работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного ведения
«Аварийно-ремонтная
служба» при отделе
жилищно-коммунального
хозяйства
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Кокшетау
Ежедневная санитарная
очистка газонов, скверов,
центральных улиц
микрорайонов, очистка и
побелка бордюрного камня,
укос сорной травы,
подстрижка газонов,
очистка от наледи и снега
перекрестков улиц, обрезка
кустарников, уборка
производственного
помещения и мусора
1320000
квадратных
метров
2
Государственное
коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного ведения
«Тазалык» при отделе
жилищно-коммунального
хозяйства
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Кокшетау
Ежедневное содержание
мусорных контейнеров и
прилегающих к ним
территорий.
132000
контейнеров
396000
квадратных
метров
3
Государственное
учреждение «Городская
информационно-
библиотечная система»
отдела культуры и
развития языков города
Кокшетау
Текущее содержание
прилегающей территории,
реставрации книжного
фонда, оказание помощи в
обработке документов.
18480
квадратных
метров,
39600
документов
4
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города Кокшетау»
Обработка и упорядочение
документов. Ведение и
регистрация входящих и
исходящих документов
66000
документов
5
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Красноярского
сельского округа»
город Кокшетау
Оказание помощи в
оформлении социальных карт
и обработка документов.
39600
документов
6
Государственное
учреждение «Аппарат
акима поселка
Станционный города
Кокшетау»
Оказание помощи в
оформлении социальных карт
и обработка документов.
19800
документов
7
Отдел миграционной
полиции управления
внутренних дел города
Кокшетау
Обработка документов,
ведение и регистрация
входящих и исходящих
документов
95700
документов
8
Управление юстиции
города Кокшетау
Упорядочение и помощь в
обработке документов,
регистрация и подшивка
документов
47520
документов
9
Государственное
учреждение «Отдел
земельных отношений
города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в
обработке документов,
регистрация и подшивка
документов
55440
документов
10
Государственное
учреждение «Отдел
архитектуры и
градостроительства
города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в
обработке документов,
регистрация и подшивка
документов
39600
документов
11
Государственное
учреждение «Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
города Кокшетау»
Упорядочение и помощь в
обработке документов,
регистрация и подшивка
документов
23760
документов
12
Государственное
учреждение «Отдел
образования города
Кокшетау»
Ремонтные работы
помещений, оказание помощи
в обработке документов.

2010 жылғы 24 ақпандағы № А-2/297
қаулысымен бекітілген
Көкшетау қаласының ұйымдары, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайы, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ұйымдар
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
1
Көкшетау қаласының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі
жанындағы
«Авариялық-жөндеу
қызметі» шаруашылық
жүргізу құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны
Гүлзарларды, скверлерді,
ықшам аудандардың орталық
көшелерін күн сайын
санитарлық тазалау,
жиектастарды ақтау және
тазалау, гүлзарларды қию,
көшелердің бұрылыстарын қар
мен мұздақтардан тазалау,
ағаштарды қию, қоқыстарды
жинау, өндірістік жайды
жинау
1320000
шаршы метр
2
Көкшетау қаласының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі
жанындағы «Тазалық»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Контейнерлерді және оның
айналасындағы аумақты
күнделікті ұстау
132000
контейнер
396000
шаршы метр
3
Көкшетау қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімінің
жанындағы «Қалалық
ақпараттық
кітапханалар жүйесі»
мемлекеттік мекемесі
Айналасындағы аумақты
ағымдағы ұстау, кітап қорын
қалпына келтіру,
кітапханашының көмекшісі,
құжаттарды өңдеуге көмек
көрсету.
18480
шаршы метр,
39600 құжат
4
«Көкшетау қаласы
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және
тәртіпке келтіру. Кіріс
және шығыс құжаттарды
енгізу және тіркеу.
66000 құжат
5
Көкшетау қаласы
«Красный Яр селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Әлеуметтік карталарды
ресімдеуге, құжаттарды
өңдеуге көмек көрсету
39600 құжат
6
«Көкшетау қаласының
Станционный поселкесі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік карталарды
ресімдеуге, құжаттарды
өңдеуге көмек көрсету
19800 құжат
7
Көкшетау қаласының
ішкі істер
басқармасының көші-қон
полиция бөлімі
Құжаттарды өңдеу, кіріс
және шығыс құжаттарды
енгізу және тіркеу
95700 құжат
8
Көкшетау қаласының
әділет басқармасы
Құжаттарды өңдеуге көмек
жасау және тәртіпке
келтіру, құжаттарды тіркеу
және тігу
47520 құжат
9
«Көкшетау қаласының
жер қатынастары
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек
жасау және тәртіпке
келтіру, құжаттарды тіркеу
және тігу
55440 құжат
10
«Көкшетау қаласының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек
жасау және тәртіпке
келтіру, құжаттарды тіркеу
және тігу
39600 құжат
11
«Көкшетау қаласының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
бөлімі» мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек
жасау және тәртіпке
келтіру, құжаттарды тіркеу
және тігу
23760 құжат
12
«Көкшетау қаласының
білім бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Ғимараттарды жөндеу
жұмыстары, құжаттарды
өңдеуге көмек жасау.

184800
квадратных
метров,
79200
документов
13
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом культуры «Кокше»
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов.
739200 квадратных метров,
19800 документов
14
Государственное коммунальное казенное предприятие Дворец культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
Уборка помещений, текущее содержание прилегающей территории, оказание помощи в обработке документов.
1056000 квадратных метров,
19800 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия
Размер оплаты труда участников
Источник финансирования
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет
Трудовой договор
Минимальная заработная плата,
установленная Законом Республики
Казахстан «О республиканском
бюджете на 2010-2012 годы»
Городской бюджет

184800
шаршы метр,
79200 құжат
13
«Көкше» мәдениет үйі»
мемлекеттік
коммуналдық
қазынашылық кәсіпорын
Үй-жайды тазалау,
айналасындағы аумақты
ағымдағы ұстау, құжаттарды
өңдеуге көмек көрсету.
739200
шаршы метр,
19800 құжат
14
Көкшетау қаласының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімінің
жанындағы «Достар»
мәдениет сарайы
мемлекеттік
коммуналдық
қазынашылық кәсіпорын
Үй-жайды тазалау,
айналасындағы аумақты
ағымдағы ұстау, құжаттарды
өңдеуге көмек көрсету.
1056000
шаршы метр,
19800 құжат
кестенің жалғасы
Жұмыстардың
нақты жағдайы
Қатысушылардың еңбек ақы мөлшері
Қаржыландыру
көзі
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет
Еңбек шарты
«2010-2012 жылдарға арналған
республикалық бюджет туралы»
Қазақстан Республикасының Заңымен
белгіленген жалақының ең төменгі
мөлшері
Қалалық
бюджет