О внесении дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 декабря 2009 года № С-30/11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающимся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12 октября 2010 года № С-39/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 05 ноября 2010 года № 1-1-130. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2013 года № С-16/16
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23.04.2013 № С-16/16.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау» от 4 декабря 2009 года № С-30/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-113, опубликовано 24 декабря 2009 года в газете «Көкшетау» и 24 декабря 2009 года в газете «Степной маяк», следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 4 следующего содержания:
«выплата за проезд в городском общественном транспорте инвалидам 2 группы по зрению один раз в год в размере 6720 (шесть тысяч семьсот двадцать) тенге».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 39 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                С.Муратбекова
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким города Кокшетау                       М. Батырханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           К.Ахметов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                           О.Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А.Омарова

Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 "Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 қазандағы № С-39/10 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 қарашада № 1-1-130 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 16/16 шешімімен. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № С-16/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 23.04.2013 № С-16/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-113 тіркелген, 2009 жылғы 24 желтоқсанда «Көкшетау» газетінде және 2009 жылғы 24 желтоқсанда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ 4 тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«көру бойынша 2 топ мүгедектеріне қалалық қоғамдық көлікте жүру үшін жылына бір рет 6720 (алты мың жеті жүз жиырма) теңге мөлшерінде төлем төлеу»;
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
39 сессияның төрайымы                      С. Мұратбекова
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»:
Көкшетау қаласының әкімі                   М. Батырханов
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ. Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ө. Ыдырысов
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А. Омарова