О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата от 15 декабря 2009 года № 24/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2010 года № 26/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 27 апреля 2010 года № 1-4-168. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № 35/8
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2011 № 35/8
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктами 2, 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010–2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано от 19 января 2010 года в районной газете «Вперед» и от 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2 529 613» заменить на цифры «2 587 691,3»;
цифры «2 094 420» заменить на цифры «2 152 498,3»;
в подпункте 2:
цифры «2 529 613» заменить на цифры «2 641 906»;
в подпункте 5:
цифры «- 24 036» заменить на цифры «- 78 250,7»;
в подпункте 6:
цифры « 24 036» заменить на цифры « 78 250,7»;
2) в пункте 3:
цифры «86 671» заменить на цифры «43 335»;
3) в пункте 5:
цифры «876 388» заменить на цифры «934 405,3»;
4) в пункте 6:
цифры «734 726» заменить на цифры «750 811»;
подпункт 1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«16 085 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
5) в пункте 7:
цифры «13 373» заменить на цифры «10 066,3»;
абзацы второй и третий изложить в следующей редакции:
«6 316,3 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65 – летию Победы в Великой Отечественной войне, и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;

Аршалы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 26/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 сәуірде № 1-4-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 35/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011.02.09 № 35/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2, 4 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«2 529 613» саны «2 587 691,3» санымен ауыстырылсын;
«2 094 420» саны «2 152 498,3» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 529 613» саны «2 641 906» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«-24 036» саны «- 78 250,7» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«24 036» саны «78 250,7» санымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
«86 671» саны «43 335» санымен ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
«876 388» саны «934 405,3» санымен ауыстырылсын;
4) 6 тармақта:
«734 726» саны «750 811» санымен ауыстырылсын;
1 тармақша келесі мазмұндағы бесінші азат жолмен толықтырылсын:
«16 085 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға»;
5) 7 тармақта:
«13 373» саны «10 066,3» санымен ауыстырылсын;
екінші және үшінші азат жолдары келесі редакцияда баяндалсын:
«6 316,3 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери – оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж.Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу және Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс – шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге».

6) в пункте 9:
цифры «24 472» заменить на цифры «25 711»;
цифры «12 930» заменить на цифры «14 425»;
цифры «8 150» заменить на цифры «7 894»;
7) в пункте 11:
подпункт 1:
цифры «10 763» заменить на цифры «10 824»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«5 215 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
8) в пункте 13:
цифры «4 355» заменить на цифры «1 040»;
9) Дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
«15-1. Учесть, что в расходах районного бюджета на 2010 год предусмотрено разрешение на использование неиспользованных (недоиспользованных) в истекшем финансовом году суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств в сумме 39 384,6 тысяч тенге на строительство средней школы на 600 мест в ауле Жибек жолы Аршалынского района»;
10) Дополнить пунктом 15-2 следующего содержания:
«15-2. Учесть, что в расходах районного бюджета на 2010 год предусмотрено разрешение на использование неиспользованных (недоиспользованных) в истекшем финансовом году сумм целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств в сумме 587,7 тысяч тенге на капитальный ремонт водопроводных сетей села Койгельды»;
11) Дополнить пунктом 15-3 следующего содержания:
«15-3. Учесть, что в расходах районного бюджета на 2010 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных целевых трансфертов в сумме 510,5 тысяч тенге»;
12) Дополнить пунктом 15-4 следующего содержания:
«15-4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2010 года в сумме 13 731,9 тысяч тенге».

6) 9 тармақта:
«24 472» саны «25 711» санымен ауыстырылсын;
«12 930» саны «14 425» санымен ауыстырылсын;
«8 150» саны «7 894» санымен ауыстырылсын;
7) 11 тармақта:
1 тармақшада:
«10 763» саны «10 824» санымен ауыстырылсын;
төртінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«5 215 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери – оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу».
8) 13 тармақта:
«4 355» саны «1 040» санымен ауыстырылсын;
9) 15-1 тармақ келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«15-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджет шығынында ағымдағы қаржы жылы республикалық бюджеттен бөлінген, пайдаланылмаған (пайдаға асырылмаған) мақсатты трансферттер сомасын қаржы жылының басына бюджет қалдығы есебінен олардың мақсатты тағайындалуын сақтай отырып 39 384,6 мың теңге сомасында тіркелген міндеттемелердің төленбеген сомасына Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 600 орындық орта мектеп құрылысын дамытуға рұқсат берілгендігі есепке алынсын»;
10) 15-2 тармақ келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«15-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджет шығынында ағымдағы қаржы жылы республикалық бюджеттен бөлінген, пайдаланылмаған (пайдаға асырылмаған) мақсатты трансферттер сомасын қаржы жылының басына бюджет қалдығы есебінен олардың мақсатты тағайындалуын сақтай отырып, 587,7 мың теңге сомасына Қойгельды селосындағы су құбырлары желісін күрделі жөндеуге рұқсат берілгендігі есепке алынсын»;
11) 15-3 тармақ келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«15-3. Аудандық бюджеттің 2010 жылға шығынында облыстық бюджетке пайдаланылмаған мақсатты трансферттің 510,5 мың сомада қайтару қарастырылған»;
12) 15-4 тармақ келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«15-4. Аудандық бюджетте 2010 жылға белгіленген заңнамалық тәртіпте бюджеттік қаржының еркін қалдығы пайдаланылды, яғни 2010 жылдың 1 қаңтарына жиналған 13 731,9 мың теңге сомасы».

2. Приложения 1, 5 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164 от 11 января 2010 года) изложить в редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Рубасов
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
СОГЛАСОВАНО:
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылы 11 қаңтарда № 1-4-164 тіркелген) шешімінің 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            П.Рубасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Чернова

10862
007
Проведение школьных олимпиад,внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
110
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74675
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1190345,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1190345,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71041,3
2
Социальная помощь
59825,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8610
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8610
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51215,3
002
Программа занятости
19858
005
Государственная адресная социальная помощь
1500
006
Жилищная помощь
1800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6321
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
266
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
250
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6701
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2988
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11218
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11216

10862
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
110
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74675
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1190345,6
037
Білім беру объектілерін салу және жаңалау
1190345,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
71041,3
2
Әлеуметтiк көмек
59825,3
123
Қаладағы аудандық әкім аппараты, аудандық мағынадағы қалада, кентте,ауылда, ауылдық (селолық) округте
8610
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8610
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51215,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1500
006
Тұрғын үй көмегі
1800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6321
010
Мүгедек балаларды материалды қамсыздандыру үйден оқытылып және тәрбиеленетін
266
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
250
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6701
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2988
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11218
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11216
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11216