О внесении изменений и дополнений в решение Аршалынского районного маслихата маслихата от 15 декабря 2009 года № 24/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2010 года № 29/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 августа 2010 года № 1-4-171. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № 35/8
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2011 № 35/8
В соответствии с подпунктами 2, 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010–2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2 587 691,3» заменить на цифры «2 648 774,2»;
цифры «2 152 498,3» заменить на цифры «2 213 581,2»;
в подпункте 2:
цифры «2 641 906» заменить на цифры «2 702 988,9»;
2) в пункте 11:
в подпункте 1:
цифры «10 824» заменить на цифры «11 605,6»;
цифры «5 215» заменить на цифры «5 299»;
строку «777 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности;» изложить в следующей редакции:
«724,6 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Аршалынского района и многодетных семей сельской местности Аршалынского района;»;
дополнить строкой следующего содержания:
«750 тысяч тенге- на оказание социальной помощи больной Дарье Пивень на приобретение инсулиновой помпы;»;
3) в пункте 12:
цифры «98 515» заменить на цифры «158 816,3»;
цифры «78 515» заменить на цифры «73 086,3»;
цифры «20 000» заменить на цифры «85 730»;
после строки «10 000 тысяч тенге - текущий ремонт внутрипоселковых дорог в поселке Аршалы Аршалынского района;» дополнить строками следующего содержания:
«20 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт водопроводных сетей станции Анар;»;
«45 730 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в селах Раздольное и Байдалы;»;

Аршалы аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 29/2 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 тамыздағы № 1-4-171 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 35/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011.02.09 № 35/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2, 4 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«2 587 691,3» саны «2 648 774,2» санымен ауыстырылсын;
«2 152 498,3» саны «2 213 581,2» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 641 906» саны «2 702 988,9» санымен ауыстырылсын;
2) 11 тармақта:
1 тармақшада:
«10 824» саны «11 605,6» санымен ауыстырылсын;
«5 215» саны «5 299» санымен ауыстырылсын;
«777 мың теңге – селолық жерлердегі, көп балалы, жағдайы төмен отбасылардың колледжде оқу оқитын студенттерінің оқуын төлеу;» деген жол келесі редакцияда баяндалсын:
«724,6 мың теңге – Аршалы ауданының аз қамтылған отбасыларының және Аршалы ауданы селолық жерлердегі, көп балалы отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің оқу ақысын төлеуге;»;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«750 мың теңге - науқас Дарья Пивеньге инсулин помпасын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге;»;
3) 12 тармақта:
«98 515» саны «158 816,3» санымен ауыстырылсын;
«78 515» саны «73 086,3» санымен ауыстырылсын;
«20 000» саны «85 730» санымен ауыстырылсын;
«10 000 мың теңге - Аршалы ауданы Аршалы кентінің кентаралық жолдарының ағымдағы жөндеу;» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«20 000 мың теңге – Анар станциясындағы су құбырлары жүйесін күрделі жөндеуге;»;
«45 730 мың теңге – Раздольное мен Байдалы селоларында су құбырлары жүйесін қайта құруға;»;

4) в пункте 13:
цифры «1 040» заменить на цифры «15».
2. Приложения 1, 5 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Сулейменов
Секретарь районного
маслихата                                  Ю. Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аршалынского района»                       Т. Чернова
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
"О районном бюджете на 2010-2012 годы"

4) 13 тармақта:
«1 040» саны «15» санымен ауыстырылсын.
2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            М. Сүлейменов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Чернова
Аршалы ауданының "2010-2012 жылға
аудандық бюджет туралы"

110
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
69246,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1190345,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1190345,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71456,9
2
Социальная помощь
59965,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8539
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8539
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51426,9
002
Программа занятости
19858
005
Государственная адресная социальная помощь
1500
006
Жилищная помощь
1157
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7018,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
250
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6701
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2988
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11302
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11491
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11491
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

110
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
69246,3
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1190345,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1190345,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
71456,9
2
Әлеуметтiк көмек
59965,9
123
Қаладағы аудандық әкім аппараты, аудандық мағынадағы қала, кентте,ауылда, ауылдық (селолық) округте
8539
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8539
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51426,9
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1500
006
Тұрғын үй көмегі
1157
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7018,6
010
Мүгедек балаларды материалды қамтмасыздандру үйден оқытылып және тәрбиеленетін
339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
250
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6701
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2988
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11302
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11491
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11491
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер