О внесении дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 15 апреля 2010 года № 26/8 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2010 года № 29/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 31 августа 2010 года № 1-4-175. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 марта 2011 года № 36/3
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15.03.2011 № 36/3.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Аршалынского района» от 15 апреля 2010 года № 26/8 (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов Аршалынского района № 1-4-169, опубликовано 28 мая 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы», 1 июля 2010 года в районной газете «Вперед»), следующие дополнение:
дополнить пункт 1 подпунктом 10) следующего содержания:
«10) студентам из малообеспеченных семей Аршалынского района и многодетных семей сельской местности  на основании договора с учебным заведением и справки с места учебы».
2.Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        М.Сулейменов
Секретарь районного
маслихата                                  Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
Аршалынского района»                       Б.Сыздыкова

Аршалы ауданды мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 26/8 "Аршалы ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 29/7 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 тамыздағы № 1-4-175 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 15.03.2011 № 36/3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «Аршалы ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 26/8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-169 тіркелген, 2010 жылғы 28 мамырда аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2010 жылғы 1 шілдеде аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ 10) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10) Аршалы ауданы бойынша аз қамтылған отбасылардың және селолық мекендегі тұратын көп балалы отбасылардың студенттеріне білім беру мекемесімен түзілген келісім шарты және оқу орнынан берілген анықтаманың негізінде».
2. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            М.Сүлейменов
Аршалы аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарлама
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Сыздықова