Об организации общественных работ в Аршалынском районе в 2011 году
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 30 декабря 2010 года № А-592. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 17 января 2011 года № 1-4-181. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 июня 2012 года № А-233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.06.2012 № А-233.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аршалынском районе в 2011 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размер оплаты труда участников, источник финансирования по Аршалынскому району на 2011 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акшинеева Б.Т.
4. Настоящее постановление акимата Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Аршалынского
районного суда Акмолинской области         М.Амиров
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Аршалынского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                       Б.Саханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Аршалынского района»                       Р.Нуркеев
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Аршалынского района»                       К.Оспанова
Аршалынский районный филиал
Общественного объединения
Народно-Демократической партии
«Нур-Отан»                                 Р.Федорова
Начальник государственного
учреждения «Государственный
архив Аршалынского района»                 М.Руденко
Начальник государственного
учреждения «Управление государственного
санитарно-эпидемиологического надзора по
Аршалынскому району Департамента
Комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Акмолинской области»                    О.Какимбеков
Утвержден
постановлением акимата
Аршалынского района

Аршалы ауданында 2011 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № А-592 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 17 қаңтарда № 1-4-181 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № А-233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.06.2012 № А-233 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында 2011 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Аршалы ауданы бойынша 2011 жылға ұйымдардың ұсынылған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, шарттары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ақшинеев Б.Т. жүктелсін.
4. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«КЕЛІСІЛГЕН»
Ақмола облысы
Аршалы аудандық сотының төрағасы           М.Әміров
Қазақстан Республикасы ішкі істер
Министрлігі «Ақмола облысы бойынша
ішкі істер Департаменті Аршалы
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Саханов
«Аршалы ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.Нүркеев
«Аршалы ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            К.Оспанова
«Нұр Отан» Халық-Демократиялық
партиясы қоғамдық бірлестігі
Аршалы аудандық филиалы                    Р.Федорова
«Аршалы аудандық Мемлекеттік
мұрағат» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Руденко
«Қазақстан Республикасы денсаулық
сақтау Министрлігі Ақмола облысы
бойынша мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің
Департаменті Аршалы ауданының
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        О.Кәкімбеков
Аршалы ауданы әкімдігінің

от 30 декабря 2010 года
№ А-592
Перечень
организаций, виды, объемы, условия общественных работ,
размер оплаты труда участников, источник финансирования
по Аршалынскому району на 2011 год
Наименование
организации
Виды
работ
Объемы
работ
Условия
общест-
венных
работ
Размер
оплаты
труда
участни-
ков
Источ-
ник
финан-
сирова-
ния
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
аульного округа
Жибек Жолы
Аршалынского
района»
помощь в
обработке
документов
2100
штук
Трудовой
договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный
бюджет
уборка
территории
200 м2
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Берсуатского
сельского округа
Аршалынского
района»
помощь в
обработке
документов
3300
штук
Трудовой
договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный
бюджет
уборка
территории
200 м2
3
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
5
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Арнасай Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновс-
кого сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
4500 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
9
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
4500 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
14
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
15
Государственное учреждение «Управление юстиции Аршалынского района»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
17
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа №1»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
18
Государственное учреждение «Аршалынская средняя школа №2»
помощь в обработке документов
300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
19
Государственное учреждение «Государственный архив Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
20
Государственное казенное коммунальное предприятие «Аршалынский центр детского творчества»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
21
Государственное казенное коммунальное предприятие «Станция юных техников Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
22
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Аршалынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
23
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
24
Государственное казенное предприятие «Детская Музыкальная школа»
помощь в обработке документов
200 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
25
Государственное учреждение «Вячеславская средняя школа»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
26
Государственное учреждение «Управление государственного санитарно- эпидемиологического надзора по Аршалынскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Акмолинской области»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
27
Аршалынский районный суд Акмолинской области
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
28
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
29
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования Аршалынского района»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
30
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района»
помощь в обработке документов
2100 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
31
Аршалынский районный филиал Общественного объединения Народно-Демократической партии «Нур Отан»
помощь в обработке документов
900 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
32
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалынского района Акмолинской области»
помощь в обработке документов
3300 штук
Трудовой договор
Не менее
минималь-
ной
заработ-
ной платы
Местный бюджет
уборка территории
200 м2
Примечание: м2 - метров квадратных

2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ А-592 қаулысымен
бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2011 жылда ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың көлемі, шарттары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың
атауы
Жұмыс
түрлері
Жұмыс
көлемі
Қоғам-
дық
жұмыс-
тардың
шарты
Еңбекақы
төлемі
мөлшері
Қаржы-
ландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Аршалы ауданы
Жібек жолы
ауылдық округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
құжаттарды
өңдеуге
көмектесу
2100
дана
Еңбек
шарты
Ең төменгі
еңбекақы
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
аумақты
жинау
200 м2
2
«Аршалы ауданы Берсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
3
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
4
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
5
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
6
«Аршалы ауданы Волгодонов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
7
«Аршалы ауданы Ижев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
8
«Аршалы ауданы Константинов селолық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
4500 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
9
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
10
«Аршалы ауданы Михайлов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
4500 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
11
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
12
«Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
13
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
14
«Аршалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
15
«Аршалы аудандық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
16
«Аршалы ауданының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
17
«№ 1 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
18
«№ 2 Аршалы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
19
«Аршалы аудандық мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
20
«Аршалы аудандық балалар шығармашылық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
21
«Аршалы аудандық жас техниктер станциясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
22
«Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Аршалы ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
23
«Аршалы ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
24
«Балалар музыкалық мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
200 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
25
«Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
26
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі-
нің Комитет Департаменті Аршалы ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық эпидемиология-
лық қадағалау Басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
27
Ақмола облысы Аршалы аудандық соты
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
28
«Аршалы ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
29
«Аршалы ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
30
«Аршалы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2100 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
31
«Нұр Отан» Халықтық демократиялық партиясы қоғамдық бірлестігінің Аршалы аудандық филиалы
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
900 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
32
«Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
3300 дана
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақы мөлшерінде
Жергі-
лікті бюджет
аумақты жинау
200 м2
Ескерту: м2 - шаршы метр