О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/4-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 23 апреля 2010 года № 1-9-150. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2011 года № 4С-35/10-11
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2011 № 4С-35/10-11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-140, опубликовано 11 января 2010 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2010 года в районной газете «Ерейментау»), следующие изменения и дополнение:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 047 353» заменить на цифры «2 059 663,6»;
цифры «1 642 141» заменить на цифры «1 654 451,6».
в подпункте 2):
цифры «2 069 049,4» заменить на цифры «2 087 205,2».
в подпункте 5):
цифры «- 38 610,4» заменить на цифры « - 44 455,6».
в подпункте 6):
цифры «38 610,4» заменить на цифры «44 455,6»;
цифры «21 696,4» заменить на цифры «27 541,6».
В пункте 4:
цифры «107 925» заменить на цифры «54 000».
В пункте 5:
цифры «203 855» заменить на цифры «216 677»;
в подпункте 1):
цифры «119 216» заменить на цифры «132 038»;
цифры «105 852» заменить на цифры «108 018»;
после строки «3 726 тысяч тенге - на внедрение предмета «Самопознание» дополнить абзацем следующего содержания: «10 656 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования».
В пункте 6:
цифры «18 772 » заменить на цифры «16 011,6»;
абзац второй изложить в следующей редакции: «6529,5 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны»;
абзац третий изложить в следующей редакции: «332,1 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне».
В пункте 8:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/4-10 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 1-9-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 4С-35/10-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011.04.26 № 4С-35/10-11 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-140 тіркелген, 2010 жылғы 11 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2010 жылғы 11 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«2 047 353» саны «2 059 663,6» санына ауыстырылсын;
«1 642 141» саны «1 654 451,6» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 069 049,4» саны «2 087 205,2» санына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 38 610,4» саны «- 44 455,6» санына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«38 610,4» саны «44 455,6» санына ауыстырылсын;
«21 696,4» саны «27 541,6» санына ауыстырылсын;
4 тармақта:
«107 925» саны «54 000» санына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«203 855» саны «216 677» санына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«119 216» саны «132 038» санына ауыстырылсын;
«105 852» саны «108 018» санына ауыстырылсын;
«Өзін-өзі тану» пәнін енгізуге – 3 726 мың теңге» жолынан кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: «Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырыстарын жүзеге асыруға – 10 656 мың теңге».
6 тармақта:
«18 772» саны «16 011,6» санына ауыстырылсын;
екінші абзац келесі редакцияда мазмұндалсын: «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдарда Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 6529,5 мың теңге»;
үшінші абзац келесі редакцияда мазмұндалсын: «Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 332,1 мың теңге».
8 тармақта:

цифры «32 253» заменить на цифры «34 502»;
цифры «14 616» заменить на цифры «16 179»;
цифры «15 250» заменить на цифры «15 936».
В пункте 10:
абзац третий изложить в следующей редакции: «4 659 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне и финансовые услуги;».
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  К. Махметов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского района                Н.А.Ережепов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.Ж.Кудабаев
Приложение 1 утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата

«32 253» саны «34 502» санына ауыстырылсын;
«14 616» саны «16 179» санына ауыстырылсын;
«15 250» саны «15 936» санына ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда мазмұндалсын: «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдарда Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге және қаржылық қызметтерге – 4 659 мың теңге»;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Қ. Махметов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының әкімі                 Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихатының

14730,9
2
Программа занятости
22259
5
Государственная адресная социальная помощь
4763
6
Жилищная помощь
2544
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12945
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1252
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7107
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
21687
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3673
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
332,1
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6529,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
82923,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения,поселка,аула(села), аульного(сельского) округа
9058,4
8
Освещение улиц населенных пунктов
2249,4
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3890
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
662
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2257
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
66754
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1500
26
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района
3000
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

14730,9
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22259
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4763
6
Тұрғын үй көмегі
2544
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12945
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1252
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7107
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21687
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3673
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
332,1
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
6529,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
82923,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9058,4
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2249,4
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3890
10
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
662
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2257
458
Ауданның ( облыстық маңызы бар қала)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66754
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1500
26
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
3000
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту